Sex sa bivsim/bivsom?!

Hehehe, zavisi sa kojom od bivsih! Ima jedna koja me je bas emotivno razvalila kad je pokresala sa drugim tipom... Pizdio sam mesecima! Iako bih je ponovo rado opalio, sad mi je ogavna pomisao da trebam da je je.em posle njega. Sa njom nikad vide, sa ostalima vrlo rado

vjuer:
Hehehe, zavisi sa kojom od bivsih! Ima jedna koja me je bas emotivno razvalila kad je pokresala sa drugim tipom... Pizdio sam mesecima! Iako bih je ponovo rado opalio, sad mi je ogavna pomisao da trebam da je je.em posle njega. Sa njom nikad vide, sa ostalima vrlo rado

Штета што си сазнао да те је преварила 8-) :arrow: :twisted:

Ako smo bili dobra kombinacija u krevetu,sto da ne.Poznajemo se,ali postoji mogucnost da se emocije opet probude.Mislim da takav odnos nije moguc,ako je bila u pitanju neka velika ljubav,sa tuznim krajem.Najgore je u toj prici ako jedna strana shvati da voli tu osobu,a ova druga zeli samo sex i nista vise.

Emily_Bg:
Ako smo bili dobra kombinacija u krevetu,sto da ne.Poznajemo se,ali postoji mogucnost da se emocije opet probude.Mislim da takav odnos nije moguc,ako je bila u pitanju neka velika ljubav,sa tuznim krajem.Najgore je u toj prici ako jedna strana shvati da voli tu osobu,a ova druga zeli samo sex i nista vise.

Интересантно је то да се старих љубави сетимо увек кад се осетимо усамљенима.
Тада такав секс добро дође, бар се присетиш да је боље добро сам него лоше с неким, а и задовољиш потребу,бар у физичком смислу.

lollla:
Интересантно је то да се старих љубави сетимо увек кад се осетимо усамљенима.
Тада такав секс добро дође, бар се присетиш да је боље добро сам него лоше с неким, а и задовољиш потребу,бар у физичком смислу.
Kada smo sami,imamo vremena da razmisljamo i da se prisecamo,jer ovako zivimo brzo,i nemamo vremena da analiziramo,razmisljamo,itd.Ali mislim da to sex sa bivsim, moze da bude dobar u slucaju samo ako ljubav nije bila velika,jer posle velikih ljubavi(bar u mom slucaju)uvek ostaju neke emocije,potisnute duboko u nama.A sex bas sa tom osobom koju smo nekad ludo voleli moze za cas da raspali te emocije.I sta onda ako druga strana nece nista vise sem sexa?Opet budemo povredjeni............

Emily_Bg:
Kada smo sami,imamo vremena da razmisljamo i da se prisecamo,jer ovako zivimo brzo,i nemamo vremena da analiziramo,razmisljamo,itd.Ali mislim da to sex sa bivsim, moze da bude dobar u slucaju samo ako ljubav nije bila velika,jer posle velikih ljubavi(bar u mom slucaju)uvek ostaju neke emocije,potisnute duboko u nama.A sex bas sa tom osobom koju smo nekad ludo voleli moze za cas da raspali te emocije.I sta onda ako druga strana nece nista vise sem sexa?Opet budemo povredjeni............

То већ зависи од очекивања друге стране. Секс сам по себи не мора, па чак и неће пробудити емоције, али емоције могу да потакну жељу за сексом са одређеном особом, тј. бившом љубави, ако већ говоримо о томе. Пре свега, следеће јутро и поред повређености знаћеш на чему си.

Сећам се моје прве љубави. Бар тада сам га много волела. Након раскида сам дуго била сама и повремено бих се виђала с нјим, али ми никада није пало на памет да се мирим с њим. Пробуде се успване емоције, али се на томе и заврши. Али, сам имала проблем што је он то доживљавао као могуће помирење, а ја њега као нешто нежно и топло из прошлости, али остаје само то, прошлост.
Чак ми се чини да нам је секс након раскида био много бољи. ;-)

Meni je do sad vecina veza pocela da crkava na nacin da je prestao, tj. da su prestali fizicki da me privlace...Onda su pocele nekad drage stvari da budu iritantne, itd., itd...tako da posle raskida mi nije padalo na pamet nista sexualno...Na zalost....kad osetim da se fizicka privlacnost smanjuje znam da ce veza puci. volela bih to da promenim, ali tja...Ah, da ostala sam nekih bivsih zeljna, u stvari nismo ni raskidali .... Jedan pod crnom zemljom, sa jednim sam se pogubila po ovom belom svetu. Izgleda da kod mene pali faktor, da volim,da me privlaci neko za koga moram da se borim ili ne mogu da imam. Tja...nezrelo priznajem.

Back