Sex sa bivsim/bivsom?!

Probah jednom i potvrdih ono sto mi rekose stariji "krpljene gace nikad nisu kao nove "... Bolje s novim deckom, bar se nadas boljem i lepsem sutra, nego s bivsim iako znas da je sve vec odavno gotovo.
Ako je samo sex u pitanju onda ok, bolje s bivsim nego sa nekim nepoznatim, ali nisam ti ja za te samo sex varijante. Nista bez emocija.

pa da stvari valjaju bili biste zajedno, za mene je sex bez emocija prazan, te ako ga jos uvek zelis zapitaj se da li zelis samo sex ili se potajno ( mozda nesvesno) nadas da ces povratiti lepe momente, to se inace ne desava.

svi smo mi mladi i naivni , veruj mi ipak sam stariji godinu dana od tebe :oops: .. ne ne trazim da me oslovljavas sa " cika Kosmo " ali ipak mozda , MOZDA , poznajem neke stvari bolje od tebe ,
a i ucimo celog zivota, i nikad ne mozemo nista znati ... ili pak mislimo da nesto znamo ... :?

Ja vec godinama tresem svoju bivsu, iako ona ima decka i svaki put se nesto kao premislja, ali meni je super, volim kada vidim da ne moze da mi odoli i pored svog novog tipa!!! Obozavam da cepam svoje bivse, mnogo se vise trude nego u vezi, i uvek ih grize savest ali ne uspevaju da se odupru strasti! Inace ja imam novu devojku...

cezar:
Ja vec godinama tresem svoju bivsu, iako ona ima decka i svaki put se nesto kao premislja, ali meni je super, volim kada vidim da ne moze da mi odoli i pored svog novog tipa!!! Obozavam da cepam svoje bivse, mnogo se vise trude nego u vezi, i uvek ih grize savest ali ne uspevaju da se odupru strasti! Inace ja imam novu devojku...
Wow, ala si ti neki opasan prangijash :roll:

Jao,Cezare,srce,bas si faca sto "treses" svoju bivsu! A mozda se i tvoja nova djevojka isto tako "trese" sa svojim bivsim??!! Jesi li razmisljao o tome?

Ah,da! I ja se tu*cam sa svojim bivsim, seks nam je nevjerovatan,ali nam veza nikad nije uspjela zbog previse slicnog temperamenta,ali zato seks... ;-) ;-)
Btwn, i ja imam novog decka... ;-)

Back