Sex sa 2 muskarca ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda sam ja primitivan, zatucan, mator, shta li?
Nit sam zamishljao sex sa vishe od 1 devojkom niti bih to probao. Niti mislim da se u pravom ljubavnom chinu mozesh istinski posvetiti vishe od jednoj osobi(chak se i sa jednom treba nekad malo "navikavanja"). Vecita tema, i vecito se neizivljeni leche tako shto zamishlaju da imaju jedno 100 penisa....
 
pera i mika(bez pere):
Izgleda sam ja primitivan, zatucan, mator, shta li?
Nit sam zamishljao sex sa vishe od 1 devojkom niti bih to probao. Niti mislim da se u pravom ljubavnom chinu mozesh istinski posvetiti vishe od jednoj osobi(chak se i sa jednom treba nekad malo "navikavanja"). Vecita tema, i vecito se neizivljeni leche tako shto zamishlaju da imaju jedno 100 penisa....
Bravo! Neko ko je malo normalniji po tom pitanju.
 
Mala umetnica:
pera i mika(bez pere):
Izgleda sam ja primitivan, zatucan, mator, shta li?
Nit sam zamishljao sex sa vishe od 1 devojkom niti bih to probao. Niti mislim da se u pravom ljubavnom chinu mozesh istinski posvetiti vishe od jednoj osobi(chak se i sa jednom treba nekad malo "navikavanja"). Vecita tema, i vecito se neizivljeni leche tako shto zamishlaju da imaju jedno 100 penisa....

Ne. Nisi zatucan, samo verovatno pre-konzervativan u krevetu. To su fantazije i svako ima pravo da fantazira o tome i ako se mozda nece nikad ostvariti.

Ali, sto se toga tice: pogledajte sajtove za upoznavanje, videcete da ima dosta parova koji traze partnerku ili partnera...

Nikad nisam probao. Ali, sto da ne... Ti se ne odrices te "jedne osobe", vec dodajes dodatnu strast i uzbudjenje malom avanturicom koja prija i tebi i njoj... To ne znaci da si ti sa dve devojke u emocionalnoj vezi, ti samo imas 1 seksualni odnos sa dve devojke... A, samo jedna je ona prava... A ova druga je verovatno tu upala iz istog razloga kao vas dvoje, zbog avanture i da bi probala.

Bravo! Neko ko je malo normalniji po tom pitanju.

U sexu ne postoji nenormalno... Sem stvarno bizarnih stvari... Fantazije mogu biti "nenormalne", jer se vecinom ne ostvaruju (osim u situaciji igranja uloga)... Ali, sam odnos moze biti upravo osvezen nekim igricama koje su, nazalost, jos uvek "tabu"...

Sad ce se naci neko ko ce reci da je i oralni sex "nenormalan"...
 
Iluzionista, to shto ja hocu znam, nisam mali , ne trebaju mi igrarije i isprobavanja. Pametnom choveku nije potrebno da sve proba da bi znao shta je dobro a shta ne ...Vazi univerzalno,i na mnogo ozbiljnije stvari a ne samo za ovo...Cao, da ne shirim prichu.
PS. Da me neki nepazljivi chitalac ovog i predhodnog posta ne shvati pogreshno-radite ljudi shta hocete, samo bez mene :)
 
pera i mika(bez pere):
Iluzionista, to shto ja hocu znam, nisam mali , ne trebaju mi igrarije i isprobavanja.

Ma nema frke... Igrice samo doprinose zanimljivosti. Ali, to ne znaci da moras da probas sve sto se nudi, slazem se... Ono sto ti je odvratno ni ne treba da pokusavas, ali ipak je interesantno neki put osveziti odnos nekim malim iznenadjenjem. Pa, makar ono bilo samo malecno skretanje od rutine... Rutina moze dovesti do gubitka zainteresovanosti za sex...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top