Quantcast

Sex sa 2 muskarca ?

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
194.305
Nebojsha038:
Potpisujem crvenom hemijskom

Ne razumem to za hemijsku,a dobar ti je i logican odgovor..priznajem.Mozda se ljubav samo podeli malo vise ili premesti na drugu adresu ali to je to zapravo..cestitam na lucidnosti.
P.S. Ala bi se zakazivaloooo
Hajde..raspitaj se malo posto te to interesuje..videces da se to ..uveliko zakazujeeeee:-D

Nebojsha038

Obećava
Poruka
51
kučka:
Hajde..raspitaj se malo posto te to interesuje..videces da se to ..uveliko zakazujeeeee:-D
Ne moram...Ne mislis da sam sjeb'o ovolike godine i ovakvu biografiju,a da postoji nesto sto nije vec vidjeno narocito u oblasti kojoj i ovde posvecujem najvise paznje..!!??
Ali sex je kao voznja na auto trkama..sto vise iskustva sve veca zelja i uvek nesto nepredvidjeno iskrsne,bez obzira da li se radi o sampionu ili amateru.

Svi znaju da voze bicikl ili da plivaju...nijanse odredjuju amatere i one druge.. :)

tajson7

Primećen član
Poruka
619
Nebojsha038:
Svi znaju da voze bicikl ili da plivaju...nijanse odredjuju amatere i one druge.. :)
Da li to znači da je plaćen sex najbolja investicija? Mislim, što bi se ložio na neke amaterke koje mi prodaju priču o ljubavi kad garantovano kod profesionalke imam dobru uslugu (bez dodatnog smaranja pride)?

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
kučka:
Kakve veze ima ljubav sa trojkama. To je samo sex.Ljubav je izmedju dvoje a izmedju dvoje i trece osobe ako pricamo o trojkama je samo sex.Nakon dobrog sexa u trojci, trecu osobu kada izadje na vrata sobe u kojoj ga je bilo..istog trenutka zaboravljate i vracate se sebi i svojim zivotima
kučka:
Pa nista..opet zakazes trojku sa tom trecom osobom ili nekom drugom..opet imas sex a pre toga i posle toga imas sa svojim partnerom ljubav & sex..opet i opet i opet i opeeet i tako...
Toliko o zaboravljanju kad izadje kroz vrata... :lol: Ne moze se to tako zaboraviti i potisnuti silom u trecu dimenziju...