Sex nekad i sad

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.577
Sta mislite zbog cega se zene danas razlikuju od onih ranije? Danas ima dosta zena koje ne mogu imati decu i idu na umjetnu oplodnju, a nekada su zene radjale ko krave, bilo je dece ko prasica.
Da li je moguce da danas zene imaju drugaciju picu ili postaju sve vise muskarace?

Mozda zato sto manje rade, pa se organizam skroz umrtvio.
 
Sta mislite zbog cega se zene danas razlikuju od onih ranije? Danas ima dosta zena koje ne mogu imati decu i idu na umjetnu oplodnju, a nekada su zene radjale ko krave, bilo je dece ko prasica.
Da li je moguce da danas zene imaju drugaciju picu ili postaju sve vise muskarace?

Mozda zato sto manje rade, pa se organizam skroz umrtvio.

Mislim da je ovo moguće samo u SF filmovima.:lol:
 
pa radjale su toliko kad su deca cesto umirala
a i nisu nesto koristili kontracepciju tako da je pitanje koliko je trudnoca izneto, o tome se bas nije pricalo
a danas nema cim nismo ozraceni...civilizacija unisti sve
i koliko vidim po statistikama neplodnost zena je skoro ista kao neplodnost muskaraca..a i vi manje radite mozda su vam se spermatozoidi umrtvili :)

plus glupa tema za zaebanciju jerbo nije za to
 
Sta mislite zbog cega se zene danas razlikuju od onih ranije? Danas ima dosta zena koje ne mogu imati decu i idu na umjetnu oplodnju, a nekada su zene radjale ko krave, bilo je dece ko prasica.
Da li je moguce da danas zene imaju drugaciju picu ili postaju sve vise muskarace?

Mozda zato sto manje rade, pa se organizam skroz umrtvio.

To je zato što je ranije bilo mnogo manje jaja poput tvojih.... sad dođeš jedan ti i sjebeš plodnost celoj Srbiji.
 
Sta mislite zbog cega se zene danas razlikuju od onih ranije? Danas ima dosta zena koje ne mogu imati decu i idu na umjetnu oplodnju, a nekada su zene radjale ko krave, bilo je dece ko prasica.
Da li je moguce da danas zene imaju drugaciju picu ili postaju sve vise muskarace?

Mozda zato sto manje rade, pa se organizam skroz umrtvio.

drugačiji način života valjda...neam pojma...
 
Sta mislite zbog cega se zene danas razlikuju od onih ranije? Danas ima dosta zena koje ne mogu imati decu i idu na umjetnu oplodnju, a nekada su zene radjale ko krave, bilo je dece ko prasica.
Da li je moguce da danas zene imaju drugaciju picu ili postaju sve vise muskarace?

Mozda zato sto manje rade, pa se organizam skroz umrtvio.


cekaj cekaj

za oplodnju je potrebno dvoje (valjda) ja mislim da je problem u muskarcima

vatikan je jednom izjavio da su zene krive za sterilitet muskaraca............
 
Sta mislite zbog cega se zene danas razlikuju od onih ranije? Danas ima dosta zena koje ne mogu imati decu i idu na umjetnu oplodnju, a nekada su zene radjale ko krave, bilo je dece ko prasica.
Da li je moguce da danas zene imaju drugaciju picu ili postaju sve vise muskarace?

Mozda zato sto manje rade, pa se organizam skroz umrtvio.

nije sinnke nego tarabic to lepo objasni- doci ce dan kad ce zene u srbiji grliti panjeve misleci od njih da su muskarci a muskaraca nigde biti nece.
a panj ne moze da napravi dete
 

Back
Top