Quantcast

Sex na prvi pogled!

Poruka
22.608
Da li vam se desilo, da nekoga vidite prvi put na ulici..... i da poželite da imate sex sa njim/njom?:zper:

(znači nemate pojma ko je, samo ste prošli pored te osobe i videli je...)

gost 30064

Elita
Poruka
16.309
Naravno :cool:

ali, kad sam bio u vezi, to je samo masta bila. Kad bi mi se ista skinula, okrenuo bih se i otisao, zbog devojke :)

ali, posto sada nemam devojku, automacki menjam misljonje :mrgreen:

Poslednja izmena:

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.071
retko na prvi pogled.....ali, kad imam nekog u blizini i snimim pokrete tela i dozivim ih eroCki....eh, bas znam da se zapalim iako necu nista da odradim...cak znad a me drzi nedeljama.....:)

FairyUltra

Zainteresovan član
Poruka
247
Da li vam se desilo, da nekoga vidite prvi put na ulici..... i da poželite da imate sex sa njim/njom?:zper:

(znači nemate pojma ko je, samo ste prošli pored te osobe i videli je...)
Naravno da mi se desilo, a ja sam jednom prilikom da imam dovoljno srece da mi se desi i seks sa jednom takvom osobom. :mrgreen:

lokateli

Veoma poznat
Poruka
13.066
Ne, nikada mi se to nije desilo.... Naročito ne leti, kad sedim u nekoj bašti u Zmaj Jovinoj, a mace prolaze li prolaze :lol:

gost 101840

Legenda
Poruka
55.602
misim...ša si mislela da će ti forumaši ljisa kažu...:per:
...da si na filozofiju il na ozbiljan deo ljisa, pa i da budu neki odgovori...:lol:
...ovde...? ...teško da će neko kaže ne...

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.135
Ne..nije dovoljna samo necija pojava da me zaintrigira za takvu vrstu rabote, sem za moguce upoznavanje, druzenje....sve sto je na prvi pogled kod mene ne funkcionise..ja ne kupujem ni garderobu na prvi pogled...:mrgreen:

gost 101840

Legenda
Poruka
55.602
Ne..nije dovoljna samo necija pojava da me zaintrigira za takvu vrstu rabote, sem za moguce upoznavanje, druzenje....sve sto je na prvi pogled kod mene ne funkcionise..ja ne kupujem ni garderobu na prvi pogled...:mrgreen:
da...najbitnije je prodiranje u njenu dušu...u njenu suštinu, bit postojanja...:super:

:neutral:

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.135
da...najbitnije je prodiranje u njenu dušu...u njenu suštinu, bit postojanja...:super:

:neutral:
Pa najbolja je kombinacija svega. ( sto na prvi pogled nemos da vidis )..nisam svetica pa da ne primetjujem lepe frajere...oci su za gledanje...:lol: ali isto tako mi sam izgled, necija harizma nisu dovoljni da pozelim seks sa tom osobom....

Strast, privlacnost nisu No1 na mom spisku prioriteta u ljubavi...a za seme ne znam posto se ne semam...:lol::lol: