Sex na brzaka ili laganica?

Ne volim ja ništa u životu na brzaka pa ni sex. Kad je sve na brzinu ne uživaš toliko u tome. Laganica, polako, ne žuri se nigdje, nema napinjanja radi čira na želucu itd
Pozoveš je (ili njega, dame) u svoju sobicu, stančić il kuću... i celi dan polako...u stvari celi dan prakticiraš jedan neprekinuti intimni proces..a izmeđju toga su pauze koje prolaze u maženju, gledanju filmova, zajedničkom hranjenju, ležanju, pa onom ispitivanju "Dal me voliš? Da, a koliko? Ne verujem ti, dokaži"..:))))) e još da vani kiša pada, da je hladno..strpate se ispod deke i bez micanja celi dan..

Al opet, kad proradi želja, kad eksplodira um od požude, pohote...ma nazovite to kako hoćete..e onda ide se na quicky, pa bilo gde..samo daj...


vazno je da ga ima:)
 
Virgo:
Sex na brzaka i te kako zna da prija,često mi se desi da ga poželim onako "s nogu",što kažu,pa idem dalje.Pogotovo kada sam nervozna,u gužvi s poslom i slično,onda mi padne ko kec na deset,čist sirovi sex,rastereti te pa je posle sve lakše. :lol:Često poželim da imam onu Sport Bili torbu i da u slučaju nužde izvučem nekog "radišu",a posle ga samo spakujem nazad. :lol:
Pa vidi sta sam ja napisala pa ces znati kko neki imaju vremena za nas
 
Stari Lisac:
Koliko cesto pozelite sex na brzinu.Interesuje me sta zenski deo ima da kaze , predpostavljam da je muski deo dobrim delom mnogo cesce raspolozen za ovu varijantu.Kada je u pitanju ona druga varijanta , pitanje za devojke -zene , da li vasi muskarci imaju strpljenja za vas , da li su onoliko nezni koliko vam je potrebno , koliko znaju da vas bude ...koliko znaju da zajedno sa vama pojacaju zelju za seksom ....da li pale male vatrice brzo, ili raspiruju velike i onda gase lagano :?:
...Uopsteno ...IMAMO LI DOVOLJNO VREMENA ZA VAS ILI SAMO ZELIMO DA SE OLAKSAMO I RASTERETIMO ? :?
Ja sanm eto napisala moju pricu vidi ako hoces...ne kazem da ne volim sex na brzinu naravno sex uopste prija gde god da se pozeli ali nije svaki put taj sex na brzaka dobar...
 

Back
Top