Sex na brzaka ili laganica?

vila_raviojla:
Ma kakvi, vec je doslo do tacke sa koje nema povratka..... :oops: :lol: a i u tom trenutku tako me bas briga pa taman se i ceo bus tu nacetio....mislim ....vidis ih sad....tj. vide te tad i nikad vise......sanse da te neko zapamti su minimalne ... a i to radim sa mojim muzem , nisam u steti pa da se nesto kao sekiram..... :lol: :lol: ...
zamalo pa da ispadne kao scena iz filma...tata . sta to rade... :shock: .. :lol: :lol: :lol: :lol:


Nego, da ne kvarim temu Liscu, da se ne naljuti... :wink:


I tata bi sine :)(na to si mislila ?) heheh pa ovo se uklapa u temu u potpunosti.
Pozdrav svima :wink:
 
Incognito:
medena:
Na brzinu samo ako se stvarno nema vremena za polako, a frkaaaaa nam je :P .
A to izgleda na primer ovako: ne skida se skoro nista (osim najneophodnijeg za skidanje :) ). Ja ledjima na zid, podigne me...obuhvatim ga nogama :P ...i...to je to...sa manjim detaljima :P

Au, sto ja volem zidne varijante, to je cudo jedno... :roll: :oops: :wink:

zoves to zidne varijante, :P ...dobro je to, nego tu mogu da nastupe mali problemi, ako ljudi zaborave gde su...recimo...malo jace i...oljustena ledja, a hoce i glava da zaboli :D ..znaci preporucuje se, ali opreznoooooo 8)
poz. Incognito
 
Stari Lisac:
sanja:
pa o tom sexy na brzaka je i moja tema o danasnjem seksu u kancelariji... preporucujem.

TEME SE BITNO RAZLIKUJU ! :shock: JER PITAO SAM DA LI STE ZA BRZI ILI SPORI SEX.TVOJA TEMA JE OK , ALI NEMAJU VEZE JEDNA SA DRUGOM OSIM AKO IMAS VREMENA PA DA NA TENANE TO RADIS NEKOLIKO SATI I TO NA POSLU.MISLIM DA NEMA SMISLA DA SVOJU TEMU PREPORUCUJES NA MOJOJ . :wink: REKLAMIRAS SE DZABAKA ...MORA DA SE PLATI REKLAMNI PROSTOR :evil: :twisted:

velika slova se smatraju vikanjem. zasto vices na mene?
sex u kancelariji je bas primer seksa na brzaka. a onda prodje radni dan, i odemo kuci, pa dugo uzivanje... pre sam za to, naravno, ako vreme i uslovi dozvoljavaju.
 
Stari Lisac:
Koliko cesto pozelite sex na brzinu.Interesuje me sta zenski deo ima da kaze , predpostavljam da je muski deo dobrim delom mnogo cesce raspolozen za ovu varijantu.Kada je u pitanju ona druga varijanta , pitanje za devojke -zene , da li vasi muskarci imaju strpljenja za vas , da li su onoliko nezni koliko vam je potrebno , koliko znaju da vas bude ...koliko znaju da zajedno sa vama pojacaju zelju za seksom ....da li pale male vatrice brzo, ili raspiruju velike i onda gase lagano :?:
...Uopsteno ...IMAMO LI DOVOLJNO VREMENA ZA VAS ILI SAMO ZELIMO DA SE OLAKSAMO I RASTERETIMO ? :?

"Hm...pa to svakako zavisi od osobe do osobe...Licno ne volim seks na brzaka, sto ne znaci da ga nisam imala, sto opet ne znaci da to nije dobra stvar..ponekad, ali SAMO ponekad. Mene to vise iznervira nego sto me opusti. Ipak, prava stvar je ona druga varijanta...da, da, sa puno neznosti, pa da ostane u secanju. :oops: Kao da je prvi put...Drugo je pitanje da li svako od nas ima dovoljno vremena za to. Kad se nesto hoce nadje se i vreme i mesto. Treba se samo potruditi. Jednostavno zaboravis na sve ostalo, sednes u BUS pa odes 400 km daleko....uhhhh gde ja ode...hahahaha...Sad ozbiljno: svaki seks je dobar ali se svaki ne pamti. Izaberite sami.
 
BILA SAM SA MUZEM NA JEDNOM VESELJU.POSTO SE SLAVLJE ZAVRSILO RANIJE,REKLA SAM MUZU DA IDEM SA PRIJATELJICAMA NA MUZIKU NEGDE UZIVO.LJUBAVNIKA SAM POKUPILA AUTOM I ODVEZLA NA PARKING ISPRED NEKE ZGRADE.TO SMO URADILI NA ZADNJEM SEDISTU ,,MOGA AUTA",TAKO SILOVITO!!BILA SAM MOKRA DO GOLE KOZE.PUSTIO ME JE DA SVRSIM BEZBROJ PUTA!PAMTICU TO DOK SAM ZIVA! :twisted: CIM SAM STIGLA KUCI,UVUKLA SAM SE U KUPATILO DA SPEREM BLUD SA SVOG TELA,I UVUKLA SE U MUZEVLJEV KREVET KAO DOBRA I VERNA ZENICA,POMILOVALA GA PO KOSI I UTONULA U SAN.. :twisted: NISTA NIJE PRIMETIO,A KAD BI SAMO ZNAO GDE SAM BILA :twisted: :wink:
 
Pon, 14. jul 2003 13:45 volite li sex na brzaka???
(da se ne ponavljam evo mog mišljenja sa jednog drugog topica)

...
večina ljudi misli da je za spolni odnos važna duga i nežna predigra... mnogima je to obred i ljube se po uvežbanom klišeju... a to postaje sa vremenom dosadno... a kad dođu trenuci, kada ti partner želi pokazati, koliko jako te želi i to odmah -> rešenje: sex na brzaka

... mene posebno pali ono, kada te onako strasno uzme mmmmm.... a pogled na ženu, koja onako podigne skunjicu pa se nasloni preko kuhinjskog stola (ili haube avtomobila) i pokaže gole butine i guzu, i "najdosadnijem" ljubavniku treba da prebudi želju po seksu... pa onaj svileni osečaj odeče, pogled na visoke pete, seksi muška majica u dodiru sa golom kožom ili otkopčan šlic na njegovim farmericama... ma ima toga
... da ne pričamo o tome da se sex na brzaka večinom odvija na neočekivanim, neuobičajnim eksotičnim mestima ... prava pustolovščina
 
Sjajan opis d1, ali jutarnji sex je jutarnji sex...
Rekoh ja vec -> kad tako jutro pocne, cijeli dan je vedar... 8)
A i d1, nemoj mi reci da ne volis ili da nikad nisi dozivio onu navalu strasti kad oboje skocite, trgate odjecu jedno s drugog i jedva cekate da se spojite...
 
Gazdarica:
Sjajan opis d1, ali jutarnji sex je jutarnji sex...
Rekoh ja vec -> kad tako jutro pocne, cijeli dan je vedar... 8)
A i d1, nemoj mi reci da ne volis ili da nikad nisi dozivio onu navalu strasti kad oboje skocite, trgate odjecu jedno s drugog i jedva cekate da se spojite...
ma to je ok ali takve situacije prijaju samo kad su retke. ako se pretvore u naviku........................pih, ode sve u kura....c
 

Back
Top