Sex na +40

@Bambi
IMG_20220725_211542.jpg
IMG_20220725_211633.jpg
IMG_20220725_211456.jpg
 
Prelepo je. :)
Divno je to mediteransko rastinje.
Bas uzivas. :)

Je l‘ guzvanjac? Ima li puno turista?
E nema, ok je, kraljicina poluprazna. A ovo prvo drvce je limun naravno. A botanicka basta, bili dana, mirise prelepo, erektivno.
Samo se cuju cvrci cs cs ca cs cs. A neki opijujuc, osvezavajuc miris. Svi oni cetinari.
 
E nema, ok je, kraljicina poluprazna. A ovo prvo drvce je limun naravno. A botanicka basta, bili dana, mirise prelepo, erektivno.
Samo se cuju cvrci cs cs ca cs cs. A neki opijujuc, osvezavajuc miris. Svi oni cetinari.
Joj, hocu i ja…
Lepo si to docarao.

Znate onu malu sovicu koju zovu ćuk? Isto se tako i glasa. Ćuuk, ćuuuk, ćuuuk.
Moj muz ju je prvi put cuo na Zakintosu, odusevio se i umro od smeha. Ja sedim i cudim se, a on se zacenio. :) :)
Posle sam mu pokazala sliku kako je slatka sova.
 
Joj, hocu i ja…
Lepo si to docarao.

Znate onu malu sovicu koju zovu ćuk? Isto se tako i glasa. Ćuuk, ćuuuk, ćuuuk.
Moj muz ju je prvi put cuo na Zakintosu, odusevio se i umro od smeha. Ja sedim i cudim se, a on se zacenio. :) :)
Posle sam mu pokazala sliku kako je slatka sova.
Pa to malo cudo moze u dlan da ti stane. Ima ih dosta kod mene. Idilican je zvuk. Pogotovu kad spavas bas do sume. Tisina i samo se oni cuju.
 
Lagana garderoba vuče na sex a kad krene fuk srce mi jače lupa, znojim se, postajem nervozna i skoro odustajem od svega. 😫🔥🌞Kako se vi nosite s tim?
Kako se snalazim?
Klimatizovana prostorija, nemoguce je bez toga na takvoj temperaturi izdrzati duzinu odnosa a ni zestok tempo koji nametnem.

Vodjenje ljubavi i mlak seks moze, ali je i to bolje ne raditi ako prostorija nije koliko-toliko rashladjena.
 

Back
Top