Sex na +40

Lagana garderoba vuče na sex a kad krene fuk srce mi jače lupa, znojim se, postajem nervozna i skoro odustajem od svega. 😫🔥🌞Kako se vi nosite s tim?
Lagana garderoba… :aha:
Stvara mi probleme sa muzem.
Ili kad kosu zavezem u konjski rep. A to obicno uradim kada hocu da treniram ili da raspremam po stanu.
I onda imam erektivnog manijaka koji mi ne da da zivim i zavrsim sto sam pocela. „Sto si mi slatka tako, sto si mi slatka tako. Mirisljava.“

Je l‘ i vasi luduju na leto?
 
Lagana garderoba… :aha:
Stvara mi probleme sa muzem.
Ili kad kosu zavezem u konjski rep. A to obicno uradim kada hocu da treniram ili da raspremam po stanu.
I onda imam erektivnog manijaka koji mi ne da da zivim i zavrsim sto sam pocela. „Sto si mi slatka tako, sto si mi slatka tako. Mirisljava.“

Je l‘ i vasi luduju na leto?
Slatke muke...
 
Lagana garderoba… :aha:
Stvara mi probleme sa muzem.
Ili kad kosu zavezem u konjski rep. A to obicno uradim kada hocu da treniram ili da raspremam po stanu.
I onda imam erektivnog manijaka koji mi ne da da zivim i zavrsim sto sam pocela. „Sto si mi slatka tako, sto si mi slatka tako. Mirisljava.“

Je l‘ i vasi luduju na leto?
Ne znam koliko ste skupa ali si mu još privlačna i to je stvarno lijepo ♥️
 
Poštovani marmelada dečaci (mama, mama - namaži mi leba marmelada, gladan sam); kćeri i sinovi direktora; kancelarijski radnici:
Kada moraš na suncu da radiš (jer moraš da jedeš), onda možeš i da hebeš...
 
Ovo je najbolji sex na +40 :zaljubljena:

IMG_20220725_071810.jpg


:lol:
 

Back
Top