Sex kombinacija

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
I ja jednog prelepog haskija Corvi, ali macora nisam :D
IMG_20210813_173130_336.jpg

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
220
Ја теби ништа не верујем,
Oprosti za ovo...
...pomesao sam te sa clanicom "PerfectOne".

Onda si ti, nazalost, treca osoba koja je javno izrazila sumnju i negodovanje.

Ajde vas dve i mogu da razumem, zensko ste, sta znate o muvanju zena, ali da mi neveruje neko koga devojka kolima odvede u polje, na zagledanje prolaznika predlozi "Da mu damo da vidi sta zeli i pred njim se..." i skine se gola, a taj neko i nakon toga nije siguran sta ona zeli i ne uradi nista?! Ja jesam nesposoban da dodjem u inicijalnu situaciju, ali cak ni ja ne bih znao kako da se "izvucem" iz nastale situacije "neobavljena posle". Za to stvarno treba biti poseban talenat...

Cemu tacno ne verujes?
Da uopste moze da postoji neko od 30+ godina bez iskustva i znanja kako da do isto dodje ili konkretno meni, kako sama rece "lik koji si kreirao" sa nacinom kako i stvarima o kojima govorim?
Jel smem opet?Troololol!
Samo napred, narocito sa tim izrazom "Trololololo".
Sada kada imam i sliku, zamisljam kako se glava vrti kao kazaljka na satu - ispravno - naopako - ispravno - naopako - ispravno - naopako - ispravno - naopako... dok to izgovaras.

Klovn.

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Oprosti za ovo...

...pomesao sam te sa clanicom "PerfectOne".

Onda si ti, nazalost, treca osoba koja je javno izrazila sumnju i negodovanje.

Ajde vas dve i mogu da razumem, zensko ste, sta znate o muvanju zena, ali da mi neveruje neko koga devojka kolima odvede u polje, na zagledanje prolaznika predlozi "Da mu damo da vidi sta zeli i pred njim se..." i skine se gola, a taj neko i nakon toga nije siguran sta ona zeli i ne uradi nista?! Ja jesam nesposoban da dodjem u inicijalnu situaciju, ali cak ni ja ne bih znao kako da se "izvucem" iz nastale situacije "neobavljena posle". Za to stvarno treba biti poseban talenat...

Cemu tacno ne verujes?
Da uopste moze da postoji neko od 30+ godina bez iskustva i znanja kako da do isto dodje ili konkretno meni, kako sama rece "lik koji si kreirao" sa nacinom kako i stvarima o kojima govorim?

Samo napred, narocito sa tim izrazom "Trololololo".
Sada kada imam i sliku, zamisljam kako se glava vrti kao kazaljka na satu - ispravno - naopako - ispravno - naopako - ispravno - naopako - ispravno - naopako... dok to izgovaras.

Klovn.
Samo nemoj da dirkaš pišicu, sada kada imaš sliku... :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.