Sex kombinacija i vernost

Ako bi vam neko sa kim se viđate samo zbog sexa (dakle nemate neku drugu komunikaciju niti se čujete svaki dan niti ste u vezi već se viđate samo zbog toga) rekao da ne želi da budete i sa nekim drugim/drugom, kako biste reagovali?

Da li biste prihvatili ili biste rekli mi nismo zajedno pa nemaš prava da se mešaš?
Od čega to zavisi? Redovnosti viđanja ili nečeg drugog?

Pogledajte prilog 1224070




Kad sam se javljao u temu nisam pisao o seksu nekih neiživljenih pitchko ili kurcholjubaca.

Temu sam razumeo tako da se dve uspešne zrele osobe koje imaju svoje živote sa karijerom, obavezama, porodicom nalaze povremeno zbog i samo zbog seksa kojeg u svojim životima nemaju uopšte ili nemaju dovoljno.

Osobe ne žele da im se životi isprepletu i spoje već žele samo dogovoren povremeni seks.
Tačka. ;)
 
Nego ja ne mogu da koristim tudj sapun,pa kad vec svoj nosim tu je i cetkica i pasta za zube,nesto me i peskiri tudji nerviraju ako imaju oplemenjivac al ajd to kao nisam nosio i onda se to zaboravi ,kao da sam se uselio jbt,pa mora da se skuva neki pirinac ili pasta na brzaka,ne znam ipak sam izgleda fatalan, nijedna me nije iskoristila samo za sex
 
Evo ranac za Đorđa kad se sprema na seks da ima gde da zapakuje stvari. :lol:


1663801025492.png
 

Back
Top