Sex kombinacija i vernost

Ako bi vam neko sa kim se viđate samo zbog sexa (dakle nemate neku drugu komunikaciju niti se čujete svaki dan niti ste u vezi već se viđate samo zbog toga) rekao da ne želi da budete i sa nekim drugim/drugom, kako biste reagovali?

Da li biste prihvatili ili biste rekli mi nismo zajedno pa nemaš prava da se mešaš?
Od čega to zavisi? Redovnosti viđanja ili nečeg drugog?

Pogledajte prilog 1224070

...kako biste reagovali?

Nasmejala se i rekla..važi, ma taman posla da mi to uopšte pada na pamet...:mrgreen:
 
Pa i žena, isto je to. Samo ne slobodnih žena.
Kod žena je veliki faktor njen uzrast i životna pozicija. Ukoliko jako želi decu sve se gleda potpuno drugačije nego ako ih više ne želi. Ako želi traži jednog partnera za to. Ukoliko ima ispod 35 je jedno, ako ne želi da se udaje sasvim drugo..

Nego je veći problem za žene što one često i u sex kombinacijama traže nekog da se vežu, traže stalnost, dok muški baš razdvajaju šta žene od žene, da li je knadidat za "majka moje dece" ili je za kres. Žene tu više stradaju jer mešaju sve to.
Mislim da nije bas tako.
Sustinski vecina nas trazi slicne stvari, ali iskustva, pozicije i senzibikiteti cine drugacije pristupe i poglede.
 
Svi mi volimo da smo s nekim ko nas prihvata, razume, uz nas je u svemu i godi i daje nam pordsku i drugar i ljubavnica i smeh i delimo tesko i lako i td...
Samo zamisli da kazem zeni: treba mi nezan zagrljaj i topla rec podrske. Plus dobro hebanje.
 
Svi mi volimo da smo s nekim ko nas prihvata, razume, uz nas je u svemu i godi i daje nam pordsku i drugar i ljubavnica i smeh i delimo tesko i lako i td...
Samo zamisli da kazem zeni: treba mi nezan zagrljaj i topla rec podrske. Plus dobro hebanje.
Ako mi nije privlacna za vezu onda nije ni za k,mislim ne mogu da ga odvojim od ukusa a zilion sam odbio jer su tako ni vam ni tam,ako polegamo nema tu sta da ne razmisljam o njoj jer je ocigledno dobra riba,ostale posle 2,5 nikakve snoske pozdravim kulturno
 
Ako mi nije privlacna za vezu onda nije ni za k,mislim ne mogu da ga odvojim od ukusa a zilion sam odbio jer su tako ni vam ni tam,ako polegamo nema tu sta da ne razmisljam o njoj jer je ocigledno dobra riba,ostale posle 2,5 nikakve snoske pozdravim kulturno
Pa jbg, nismo deca. I to me ne brine. Kad se setim, kao mladji, moglo je da se provuce da mi se svidja jer je lepa a ono tenkre.
Ali kad si kod tog biranja, fascinantno je, pogotovu u Srbiji da te zensko cesto ne uzima za ozbiljno kad dodje do te teme i kazes lepo i jasno da biras, lepota nije presudna.
Valjda i razdvajaju taj seks i ljubav tako nakaradno
Sta li, mozda isuvise odnosa sa nezrelim likovima koji su ih gledali tako, kao tela neka.
Ja ne mogu, ako ne mogu da se smejem s njom, pricam, otvorimo, ono olaksanje iz grudi, da mi je uzbudljiva, ne ko neki stub, nego nekakvo ostrenje jbs taj seks ili vezu, poli mono stereo, sta god.
 
Jel sad vidis razlog razvoda,sta zene zele sta muskarci
Pogresna osnova. Lazna. Taj odnos o kojem sam pre pisao, ali sam dobio vrelo zelezo u grlo, a to je da se po pogresnim kriterijumima i pre svega postavljanju na startu nalaze. Naravno da posle to pukne. Jos uzmi i miks nekog opsteg vaspitanja onda je krah. A da ne pricam sta se u samoj prirodi sve krije kao pozadina.
Zena kojoj na startu ne mozes da kazes da smara ili da je tenkre ili sta vec, a da ce ti to usloviti da li ces hebati ili ne, je pogresna.
 

Back
Top