• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sex kombinacija i vernost

sonia.

Zainteresovan član
Poruka
114
Pa kapiram i to je tvoja odluka, ali ja nisam takav. Ja zelim da uzivam u zivotu s ruzicastim naocarima, jer me to motivise a i socijalizuje, ovako bih se u takvoj kombinaciji osetio bas zaglavljen.,,

Upravo tako.

Nemojte da se lazemo. I te kombinacije su veze. Kao dogovorili se, a ustvari samo oduzimaju vreme jedno drugom i propustaju sanse i sanse za neki lep posvecen odnos.

sonia.

Zainteresovan član
Poruka
114
Ne želi svak te 'posvećene odnose', već da se počešu gde svrbi kad zasvrbi.
Pa da, taj koji ne zeli onda nema prava da trazi ''vernost'' od ovog drugog. Odgovor na temu, btw. :D

Ja sam totalni protivnik takvih veza, jer pitanje je koliko ce uspeti to da se odrzi bez uplitanja emocija.
I pre svega mi je jako ponizavajuce, jer mi ti kao osoba uopste nisi bitan, ja bih sa tobom samo malo neobaveznog seksa, malo zadovoljstva...

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
41.272
Sto sam stariji sve sam averzivniji prema ideji veza klauzuli kao osnovi odnosa. U opste ne zelim da mi monogamna veza bude osnov u odnosu.
Kao sto se ni ostali delovi odnosa ne razviju odmah i na startu, tako ne bi trebalo ni monogamija.
Zakljucati nekoga vernoscu i duznoscu da ti pruza iskljucivu afekciju mi je ravno kao i tom nekom ispraznom seksu i neuvazavanju druge strane.
Oba su istresanja na nekome.
Da vidim ja koliko mi je lepo s tobom i da pustim taj brodic da plovi, pa dokle stigne. Sve ostalo je samo ona losa strana mentaliteta u koju se uprljalo toliko toga neljudskog i dusevno nezdravog i to samo zato sto mentalitet vaga jedno naspram drugog po trenutnoj potrebi okruzenja.

acosrbine

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Ako bi vam neko sa kim se viđate samo zbog sexa (dakle nemate neku drugu komunikaciju niti se čujete svaki dan niti ste u vezi već se viđate samo zbog toga) rekao da ne želi da budete i sa nekim drugim/drugom, kako biste reagovali?

Da li biste prihvatili ili biste rekli mi nismo zajedno pa nemaš prava da se mešaš?
Od čega to zavisi? Redovnosti viđanja ili nečeg drugog?

Pogledajte prilog 1224070
Ja nisam iz te priče.
Veran sa ženi koju volim, privržen i nesebično odan.

Možda je i do horoskopa lav/devica.

M

Miki...miki

Gost
Ako bi vam neko sa kim se viđate samo zbog sexa (dakle nemate neku drugu komunikaciju niti se čujete svaki dan niti ste u vezi već se viđate samo zbog toga) rekao da ne želi da budete i sa nekim drugim/drugom, kako biste reagovali?

Da li biste prihvatili ili biste rekli mi nismo zajedno pa nemaš prava da se mešaš?
Od čega to zavisi? Redovnosti viđanja ili nečeg drugog?

Pogledajte prilog 1224070
Robovlasništvo je davno ukinuto.
Svako od nas ima slobodnu volju i slobodu izbora. Loš čovek jer on ima nešto sa strane, a drugom brani.
Dupli standardi...treba da ide na BLOK.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.