Sex koji nikada necu zaboraviti

Imala je dugu dugu kosu, prisao sam joj ka ledjima i spojili smo se. U sekundi je bio nalet i sve se obistinilo.Okrenula mi je se malo po strani i pokazala glatku suptilnu stranu svoje ljubavne butine. A onda kao tigrica pod punim naletom ljubavi se okrenula i prihvatila me u potpunosti. Sve se skupilo u jednoj tacci. Neverovatno koliko mi je bila bliska.Toliko bliska da sam osecao kako ona to isto misli za mene.Kao da je ona Ja, a Ja Ona. Fenomenalan osecaj. A onda sam se probudio u znoju.....
 
na jezeru parkingu putu na zadnjem sedistu u toaletu pored jezera zato sto je pravi

i kad sam pusila jednom od vrnjacke do vranja u kolimaa alfa romio dok me vozio

juce se jednom toliko podigo na ulici isprednjeg butika doslo mi da mu popusim tu krenusmo kod njega u butik ali ispred bese brat njeg zene on popizde a ja mu reko udji

ispod tusa u merkuru u vrnackoj uz muziku u tus kabini iz bazena zamnom

:lol: :lol: :lol:
 
:mrgreen:ma odicnih je bilo ne zna im se broj, vise pamtim kikseve :))))....kad sam izbijala glavu pokusavajuci u kolima misleci kako je to cool, kad sam bila sva modra od sexa ispod malog kuhinjskog stola u malenoj kuhinjici :)))), kada sam se sexala satima noc pred pismeni iz organske, otisla na ispit u trenerci i rascerupana ali sam dobila 8 ;), sex u borovoj sumici kada sam se sva izbola i kada mi je neko cudo milelo po nozi :sad2:....i tako dalje....
 
:mrgreen:ma odicnih je bilo ne zna im se broj, vise pamtim kikseve :))))....kad sam izbijala glavu pokusavajuci u kolima misleci kako je to cool, kad sam bila sva modra od sexa ispod malog kuhinjskog stola u malenoj kuhinjici :)))), kada sam se sexala satima noc pred pismeni iz organske, otisla na ispit u trenerci i rascerupana ali sam dobila 8 ;), sex u borovoj sumici kada sam se sva izbola i kada mi je neko cudo milelo po nozi :sad2:....i tako dalje....

Sledeći put da se ebeš u kolima sa šiberom, pa ti proturi glavu :mrgreen:
Šta te je to jurilo i ebalo ispod stola?? :eek:
Satima, m? ;) Pa ok... organske materije si položila :rumenko:
Ebo te jež u šumici :hahaha:
 

Back
Top