• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sex i uzdisanje

Gost 436702

sexendragsenrokenrol
Poruka
12.227
U vezi teme, i ovo što bgboy bocnuo - ako uopšte osećamo..
Šta to znači ako ne urličemo ko da snimamo film onda ništa
Pa to onda ne bi bili mi.. Kao što ono nešto nekontrolisano ne možemo da sputamo i ublažimo tako ne možemo ni da preuveličamo.. Ako ne ispratiš realan osećaj kakav ti je tada u svakom momentu, ispratiš ono realno ni manje ni više onda glumiš.. A kad glumiš koja je svrha.. Zar je mehaničko vrištanje napaljivije od toga da po ženi jasno osetiš do kakvog stanja je dovodiš, pa baš te to što je osećaš i navodi da budeš sve jači i bolji :)

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
8.464
U vezi teme, i ovo što bgboy bocnuo - ako uopšte osećamo..
Šta to znači ako ne urličemo ko da snimamo film onda ništa
Pa to onda ne bi bili mi.. Kao što ono nešto nekontrolisano ne možemo da sputamo i ublažimo tako ne možemo ni da preuveličamo.. Ako ne ispratiš realan osećaj kakav ti je tada u svakom momentu, ispratiš ono realno ni manje ni više onda glumiš.. A kad glumiš koja je svrha.. Zar je mehaničko vrištanje napaljivije od toga da po ženi jasno osetiš do kakvog stanja je dovodiš, pa baš te to što je osećaš i navodi da budeš sve jači i bolji :)
😂😂😂 Neko bocne, neko ubode. 😂😂

Sebastian4

Domaćin
Poruka
3.903
Jeste vi provalili da zene vise uzdisu nego sto osecaju? To je zato da bi tog flajpana ili kalapusana maksimalno nalozile kako je silni muskarac i onda drugi dan otisle na turbo veceru sa nekim morskim plodovima za koju ce se on izuti i i biti sav srecan.
Ili to ili da muškarac sto pre svrsi da joj se skine sa grbace.
Koliko god zene tvrdile da im je najlepše sa stalnim partnerom jer su tad "najopustenije" mislim da lazu. Opustenije su kad ih neko nov dohvati pa krenu bahanalije

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.