Sex i sport

Letos sam se druzio u teretani sa jednom... pa nazovi bilderkom :lol:
Devojka metar i zilet, jedno 167 u vrh glave, al' je opusteno davala domace nekim amaterima i pocetnicima. Uz to bruka dobro gradjena. Najbolja guza u teretani definitvno, ono skakachice sa aerobika mogu da joj pljunu pod prozor. Mozda bi joj neki... mnogi, zamerili na povecim ledjima i butinama, ali ja kazem da je sve to stvar ukusa... meni ne bi smetalo nikako :mrgreen:
LM, stalno sam se pitao... i josh se pitam, kako li to samo kida u krevetu kad uvati emocija i hormoni pa podivlja :lol: :lol: :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Letos sam se druzio u teretani sa jednom... pa nazovi bilderkom :lol:
Devojka metar i zilet, jedno 167 u vrh glave, al' je opusteno davala domace nekim amaterima i pocetnicima. Uz to bruka dobro gradjena. Najbolja guza u teretani definitvno, ono skakachice sa aerobika mogu da joj pljunu pod prozor. Mozda bi joj neki... mnogi, zamerili na povecim ledjima i butinama, ali ja kazem da je sve to stvar ukusa... meni ne bi smetalo nikako :mrgreen:
LM, stalno sam se pitao... i josh se pitam, kako li to samo kida u krevetu kad uvati emocija i hormoni pa podivlja :lol: :lol: :lol:


I sad nam zelish retji da joj nisi ulepshao dan?
 
Jbga, nisam ja te srece :cry:

A da i da dodam.... ukratko, jako svetlo smedja kosa, prelazi u plavo, do skoro pola ledja, talasasta. Sifoni taman da popune shaku i malo prekipe. Tri pirsa, jedan na nosu, sa desne strane, jedan ispod usne i jedan za pupak. Na desnom listu sa strane tribal tet i obavezna nanoznica oko levog clanka.
Oci uvek oivicene tankom crnom, imaju slatko nevin izraz iz koga u odredjenim momentima kad pogleda, izbija WILD THING ili LITTLE DEVIL!

Eto sad je slika valjda malo jasnija :mrgreen:
 

Back
Top