Quantcast

Sex i Magija

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
33.973
Poznata Vlaska pa Hodzin zapis su najace magije a da skoro i nema kuce il stana gde nisu bacene neke čini,mrtvacka voda,zemlja il preko slike,odela il nagazene..
Nedavno mi jedna baka isprica pricu da je najbrze skidanje sa zene sex sa čistokrvnim vlahom il vlajnom u slucaju da je muskarac u pitanju ..
Sta mislite o tome i zasto bas Vlah il Vlajna?

pustos

Elita
Poruka
15.593
Poznata Vlaska pa Hodzin zapis su najace magije a da skoro i nema kuce il stana gde nisu bacene neke čini,mrtvacka voda,zemlja il preko slike,odela il nagazene..
Nedavno mi jedna baka isprica pricu da je najbrze skidanje sa zene sex sa čistokrvnim vlahom il vlajnom u slucaju da je muskarac u pitanju ..
Koliko se to naplacuje? :lol:
Lici na sex turizam.

Poruka
6.024
Moja pokojna baba vlajina, bila je iz Hrvaca.
Gruba, okrutna, zla zena.
Svaki put kada me obuzmu pakost, zluradost i zlo, sjetim se da babina vlaska krv tece mojim venana.

Svoju vlasku babu mogu eventualno zamisliti kako poput orka vitla satarom za meso, nikako u nekom seksualnom i magicnom kontekstu.

Poslednja izmena:

Lea2020

Obećava
Poruka
51
Nisam bas sigurna da moze bas vlah ili vlajna skinuti sve nabacaje. Ispada da samo oni rade svasta po pitanju crne magije.Ima i drugih ljudi, po mom iskustvu, koji su to izucavali godinama i koji se tim profesionalno bave.

Lea2020

Obećava
Poruka
51
To je vise sujeverje da su vlasi dobri u resavanju problema sa crnom magijom.Takvo sujeverje kod naseg naroda oni lepo koriste da mogu pomoci ovo i ono u vezi problema sa crnom magijom. Lako je nekome nesto nabaciti ako znas to raditi, a deset puta je to teze skinuti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.