• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sex i ... knjiga

SilverStar

Iskusan
Poruka
6.756
Prakti─Źni saveti... ­čśü

20220729_192531.jpg

sinnke

Budu─ça legenda
Poruka
33.642
Volela bih da pi┼íe neko ko voli i da se ─Źita uz sex... ono dok se le┼íkari posle, u me─Ĺuvremenu, dok se slatko pri─Źa, ─çaska o ovom ili onom...
Kakva su va┼ía iskustva sa tim? Volite li da ─Źitate i koje knjige nosite kad znate da ─çete biti sa nekim?

p.s. znam da ve─çina ovde nije u tom fazonu, al ko zna, mo┼żda se pojavi neko.. npr sa Knji┼żevnosti.

Ili ─Źitate sex literaturu?

Pogledajte prilog 1190718
Nista ne citam ali se drzim za jaja

Richard III

Doma─çin
Poruka
3.362
Mogu─ça je tzv. situacija postepenog ulaska u napaljenost, dakle uzmete neku knjigu (bajku npr.) i ─Źitate zajedno, i iz toga putem nadra┼żaja dolazite do erotike. Ala sam ovo iskomplikovao.. au... al uglavnom dobro je i zajedni─Źko ─Źitanje neke perverzne erotike (ali ne nekog budjavog balkanskog tipa nego ozbiljna perverzija), i uz to dolazite do nekih ideja postepeno... kao kad se igra poker u skidanje pa zavr┼íi hardcore

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne poga─Ĺate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Sli─Źne teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.