Sex i ... knjiga

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.183
Volela bih da piše neko ko voli i da se čita uz sex... ono dok se leškari posle, u međuvremenu, dok se slatko priča, ćaska o ovom ili onom...
Kakva su vaša iskustva sa tim? Volite li da čitate i koje knjige nosite kad znate da ćete biti sa nekim?

p.s. znam da većina ovde nije u tom fazonu, al ko zna, možda se pojavi neko.. npr sa Književnosti.

Ili čitate sex literaturu?

1658319927993.png

Poslednja izmena:

Meduza22

Elita
Poruka
15.817
Volela bih da piše neko ko voli i da se čita uz sex... ono dok se leškari posle, u međuvremenu, dok se slatko priča, ćaska o ovom ili onom...
Kakva su vaša iskustva sa tim? Volite li da čitate i koje knjige nosite kad znate da ćete biti sa nekim?

p.s. znam da većina ovde nije u tom fazonu, al ko zna, možda se pojavi neko.. npr sa Književnosti.

Pogledajte prilog 1190718
Ne.
Upoznala sam kvazi poete.
Koji vole da citaju dok ne dobiju sta im treba, onda su romanticni, u zanosu, salju citate, citaju, udvaraju se, ali zapravo su sve samo nisu romanticni...
Pomislis da si posebna a onda shvatis da on svakoj salje poeziju i posvecuje pesme 🤣 pa to izgubi smisao kad je za šire narodne mase, ako me kapiraš....
Tako da je najbolje da posle seksa pokupi svoje pinkle i pali tamo gde ga ceka topla supica 😊

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.183
Ne.
Upoznala sam kvazi poete.
Koji vole da citaju dok ne dobiju sta im treba, onda su romanticni, u zanosu, salju citate, citaju, udvaraju se, ali zapravo su sve samo nisu romanticni...
Pomislis da si posebna a onda shvatis da on svakoj salje poeziju i posvecuje pesme 🤣 pa to izgubi smisao kad je za šire narodne mase, ako me kapiraš....
A sve su poete takve
oni više vole poeziju od pojedinačne žene
žene se menjaju, ali njihova poezija ostaje
tako ih ja doživljavam

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
120.073
Moja majka je inače bila bibliotekar, odrasla sam u biblioteci pomažući joj.. na Studentskom trgu u Bgdu.
Upoznala sam kao klinka mnoge naše pisce koji su dolazili, posebno dečije.
Kupujem više knjiga nego što sam ih pročitala, ali Badri čini mi se da je pročitao mnogo više nego što kupuje :heart:
Istina, nemam previše knjiga, možda oko 500, ne kupujem mnogo, pogotovo u poslednje vreme. A pročitao skoro dve hiljade, realno nisam ponosan na to, taj broj je dovoljan za ceo život, možda je i za ceo život mnogo.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.183
Istina, nemam previše knjiga, možda oko 500, ne kupujem mnogo, pogotovo u poslednje vreme. A pročitao skoro dve hiljade, realno nisam ponosan na to, taj broj je dovoljan za ceo život, možda je i za ceo život mnogo.
smatram da nema tu malo ili mnogo
dovoljno je onoliko koliko je čoveku potrebno

no šta bi ti čitao u pauzi nežnosti, m?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.183
Pravi poeta će napisati pesmu samo za tebe ...
Tu pesmu možda da, ali neku drugu samo za onu drugu, pa treću za treću...
Čovek poklanja onome ko mu je u tom trenutku drag samo ono što ima najbolje kod sebe, a to najbolje je nekome poezija, nekome čitanje poezije, nekome opet nešto peto
Ne treba biti sebičan i gledati šta je samo meni dao, u čemu sam ja posebna.
Ako ti je neko bitan biće ti bitno i šta je pisao ili govorio drugoj, trećoj.. to je sve on.

Ako volim slikara voleću i slike koje je nacrtao voleći neku drugu.. i pre i posle mene.

Meduza22

Elita
Poruka
15.817
Tu pesmu možda da, ali neku drugu samo za onu drugu, pa treću za treću...
Čovek poklanja onome ko mu je u tom trenutku drag samo ono što ima najbolje kod sebe, a to najbolje je nekome poezija, nekome čitanje poezije, nekome opet nešto peto
Ne treba biti sebičan i gledati šta je samo meni dao, u čemu sam ja posebna.
Ako ti je neko bitan biće ti bitno i šta je pisao ili govorio drugoj, trećoj.. to je sve on.

Ako volim slikara voleću i slike koje je nacrtao voleći neku drugu.. i pre i posle mene.
Da, slazem se.
Ali ne da ima svaki dan drugu posebnu 🤣

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.