Sex, dirty hands & diseases...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...kako reagujete kada shwatite da wam dewojka/dechko dira u intimu prljawim rukama?
...ja se jednom sa nekom stoperkom zaglawijo u nekoj wookoyebini ( pookla mi gooma na caru) i ja kao n'umem da je promenim, pa dao njojzi kljooch, i ..................ona napaljena, ja josh grdji , dowatimo se pored kola na trawi, itd....................prodje wreme, mene pecka, okrenem telefon odemo kod widownjaka ( mislim mozzda je do nje) on pogleda nju, kazze " zdrawa" ....i posle nekog wremena ustanowimo shta je. Ona bila sa nekim likom iz " jurassic park" koji se ne pere, al' mu samo dala roochni rad i tako mi prenela dizis, a ja mentol mislijo od prljavih tockowa:) i od tada imam frkoo od prljawih rookoo
ps. mozzete i u stihu da pishete o washim iskoo:oops:stwima
 
...kako reagujete kada shwatite da wam dewojka/dechko dira u intimu prljawim rukama?
...ja se jednom sa nekom stoperkom zaglawijo u nekoj wookoyebini ( pookla mi gooma na caru) i ja kao n'umem da je promenim, pa dao njojzi kljooch, i ..................ona napaljena, ja josh grdji , dowatimo se pored kola na trawi, itd....................prodje wreme, mene pecka, okrenem telefon odemo kod widownjaka ( mislim mozzda je do nje) on pogleda nju, kazze " zdrawa" ....i posle nekog wremena ustanowimo shta je. Ona bila sa nekim likom iz " jurassic park" koji se ne pere, al' mu samo dala roochni rad i tako mi prenela dizis, a ja mentol mislijo od prljavih tockowa:) i od tada imam frkoo od prljawih rookoo
ps. mozzete i u stihu da pishete o washim iskoo:oops:stwima[/QUOTE]

:lol::lol::lol::lol:
 
mislim, znam da ova tema nije ozbiljna, ali neshto me uhvatio trip da ozbiljno odgovaram. :)

...ma shta ti pada na pamet, niko netje da ti dira macu, a narochito ne koocu:-D prljawim ruchicama a i tema je weoma ozbiljna, ja recimo nikada ne diram ono shto stawljam u stau shtrokawim rookama jer mi posle izadju groznice, pa kriwim njojzinu ne higijenu, pa ona pochne da plache a ja alergichan na sooze, pa odem da se napijem, pa se pobijem, pa urgentni , pa policija.....ma idi bre, samo chiste rooke wode do dobrog sexa:)
 
...ma shta ti pada na pamet, niko netje da ti dira macu, a narochito ne koocu:-D prljawim ruchicama a i tema je weoma ozbiljna, ja recimo nikada ne diram ono shto stawljam u stau shtrokawim rookama jer mi posle izadju groznice, pa kriwim njojzinu ne higijenu, pa ona pochne da plache a ja alergichan na sooze, pa odem da se napijem, pa se pobijem, pa urgentni , pa policija.....ma idi bre, samo chiste rooke wode do dobrog sexa:)

Tako je! Vidish kako ti sve znash! :)
 
a jel znate kad sam se vracao kuci pre jedno mesec-dva? i, vozim prema mahali mojoj i devojka jedna stopira... mislim se ja u sebi... bolje da je pokupim ja, da je odvezem... ko zna kakvih manijaka sve ima u ovo vreme... majke mi, to sam pomislio... i, stanem ja i pitam je: dokle ides? a ona kaze: ne idem nigde, ja ovde radim... a vas rikan, naivcina, pita: sta radis ovde? a ona mi kaze: radim sa muskarcima... i ja joj kazem: sa muskarcima? onda ja ne mogu da ti pomognem... i ona se nasmeje... i zatvori vrata... posle sam otis'o kuci... i tako...
 
faking diziz.........
rooke mojih dragih su čiste ko sooza............sve higijenski ispravno, proverila sanitarne inspekcija i izdala sertifikat..............e, a šta stvarno ako ti je frka....pa naiđeš na stoperku......nije mi se to desilo... može da se odradi i bez...bez pipanja........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top