SEX BEZ KONDOMA

Sta da me edukuje kad ja redovno idem kod ginekologa... Volela bih da probam ali.........
pa ti nije palo na pamet da sa ginekologom kod koga redovno(!) ideš popričaš o kontracepciji?
btw, do pre mesec dana si bila nevina, imaš 16 godina i redovno posećuješ ginekologa - znači da postoji neki problem.. znači, dva puta proveri sa lekarom pre nego što počneš da petljaš sa ormonima.
 
Sta da me edukuje kad ja redovno idem kod ginekologa... Volela bih da probam ali.........

zasto ti onda nije ginnie objasnio

Pa to mi je decko rekao.. Da postoji odredjena napetost kad ima kondom.. I da je mnogo bolje bez.. I ako uzimam pilule i izracunala bih neplodne dane, ipak postoji neki strah za sex bez kondoma.

da racunanje neplodnih dana i pilule nemaju potrebu da se kombinuju.... jer - nagradno pitanje?
 
parka ....pls no hard filings bre...lepo je da mlade devojke cuju nesto i opd starijih iskusnijih koleginica... treba se voleti i sexati ali i CUVATI od kojekakvih bolestina.

cupkice nisam siguran da su pilule najbolje resenje ipak one prave odredjene hormonske poremecaje. dobro se ti posavetuj sa "gisom" oko pilula...kondom je zakon
 
Ne znam da li ova tema vec postoji, mrzi me da pretrazujem ceo forum..
Sta mislite o sexu bez zastite..? I ako postoji odredjeni rizik kazu da je mnogo bolji osecaj.. Sa zastitom se stvara neka "napetost" kod muskarca.. Ali njih boli uvo, ako nesto krene po zlu nece oni zatrudneti!!

То о много бољем осећају је лагање...
У крајњој линији,постоје и ултра танки кондоми...
У питању је лењост и неодговорност...
А кондом ј емного боља заштита од пилула јер пилуле често имају и нежељене ефекте на женско тело...
И ова прича о напетости је измишљена...
 
Poslednja izmena:
Uvek sa. Guma glavu cuva. ;)

Postoje tu problemi i taj za nijansu slabiji osecaj... a neki tipovi imaju i neki strah od toga... ali to se sve resava samo praxom... ;) Samo nek ide non stop sa i to ce mu postati normalno i prirodno... ;)
 
pre sam koristila kondome ali sam se opekla par puta kad je pukao i vise ne smem da pijem one tablete za dan posle... i od skoro koristim tablete,ali samo zato sto sam apsolutno 100%sigurna u njega...i njemu i meni je tako lepse +imam zastitu bez kondoma....
 
Ne znam da li ova tema vec postoji, mrzi me da pretrazujem ceo forum..
Sta mislite o sexu bez zastite..? I ako postoji odredjeni rizik kazu da je mnogo bolji osecaj.. Sa zastitom se stvara neka "napetost" kod muskarca.. Ali njih boli uvo, ako nesto krene po zlu nece oni zatrudneti!!

lepši je bez za muškarce,"napetosti"nema,jedino što mora da izgubi malkice vremena u "žurbi"da bi ga stavio.tabletice malkice i "goje".bolje sa kondomom jer "bolesti "ima na svakom "ćošku";).
 

Back
Top