SEX BEZ KONDOMA

e ovo ne kontam...dal se nekom desilo...taj deo razumem...desilo se...al ovo za posledice mi nije bash bistro...jel pitanje dal je ja imo posledice?...il je pitanje u fazonu...joj shta ako bude posledica-help....no posledica nije bilo....a dal tje tebi biti...pojma nemam
 
vidi pero ti si idiot, al to nema veze
ti si se nashao ovde nekom da objashnjavash kako se ide kod ginekologa, i shta se radi

pitam se samo shta li je sledece shto cesh da nam "objasnish"

Dis je bio u pravu, rekao mi je da ne mozhe da pozheli da mi se ostvare sve zhelje, jer bi to za posledicu imalo ugrozhavanje nechijih osnovnih ljudskih prava :twisted:

verovatno je mislio na tebe, poshto bi ti bio jedina ugrozhena vrsta na mojoj listi za odstrel :twisted:

sve vrste pretraga koje se obavljaju upravo i sluzhe da ne bi doshlo do nezheljenih posledica odnosno poremecaja,a to shto svaka ptica svom jatu leti, pa se i ti druzhish sa mutavim cicama, ne znachi i da je ostatak sveta malouman ...

srecom pa odoh da te ne gledam vishe i da se odmorim od tvojih (citiracu) "intelektualnih" brabonjaka :roll:

inache za tvoju informaciju
:arrow:

"Zašto neki ginekolozi tvrde da je pauza kod uzimanja hormonskih pilula potrebna a kod vas sam naišla na suprotni odgovor.. koja je na kraju prava istina.. pijem Cileste i dal onda to znači da budući da im je doza hormona vrlo mala pauza nije potrebna? Što ih mogu uzastopno piti i duži niz godina? Imam 22.godine.."


(04. ožujak 2003. 13:19)

Odgovor liječnika:
294


Prema novijim saznanjima i literaturi koja ih plasira, stručnjaci navode da se pauze od 2-3 mjeseca u uzimanju kontraceptiva, koje su ranije bile preporučivane, danas više ne preporučuju, jer se tijekom pauze može dogoditi neželjena trudnoća.
 
raindog:
vidi pero ti si idiot, al to nema veze
ti si se nashao ovde nekom da objashnjavash kako se ide kod ginekologa, i shta se radi

pitam se samo shta li je sledece shto cesh da nam "objasnish"

Dis je bio u pravu, rekao mi je da ne mozhe da pozheli da mi se ostvare sve zhelje, jer bi to za posledicu imalo ugrozhavanje nechijih osnovnih ljudskih prava :twisted:

verovatno je mislio na tebe, poshto bi ti bio jedina ugrozhena vrsta na mojoj listi za odstrel :twisted:

sve vrste pretraga koje se obavljaju upravo i sluzhe da ne bi doshlo do nezheljenih posledica odnosno poremecaja,a to shto svaka ptica svom jatu leti, pa se i ti druzhish sa mutavim cicama, ne znachi i da je ostatak sveta malouman ...

srecom pa odoh da te ne gledam vishe i da se odmorim od tvojih (citiracu) "intelektualnih" brabonjaka :roll:

inache za tvoju informaciju
:arrow:

"Zašto neki ginekolozi tvrde da je pauza kod uzimanja hormonskih pilula potrebna a kod vas sam naišla na suprotni odgovor.. koja je na kraju prava istina.. pijem Cileste i dal onda to znači da budući da im je doza hormona vrlo mala pauza nije potrebna? Što ih mogu uzastopno piti i duži niz godina? Imam 22.godine.."


(04. ožujak 2003. 13:19)

Odgovor liječnika:
294


Prema novijim saznanjima i literaturi koja ih plasira, stručnjaci navode da se pauze od 2-3 mjeseca u uzimanju kontraceptiva, koje su ranije bile preporučivane, danas više ne preporučuju, jer se tijekom pauze može dogoditi neželjena trudnoća.
Prvo da i ja tebe pozdravim - to je ono kao cao- a ja bi tebe u istom momentu pozdravio duplo- cao i cao.

Ja se druzim sa nekom mutavom? :shock: :?: Definitivno si maloumna zato se i ne druzim sa tobom.

Opet pokazajes totalno i potpuno neznanje ovog puta u vezi kontracepcije. Ali tebi ne vredi i kad ti neko nesto kaze i nastavljas da ides glavom kroz zid iako ti je neko lepo rekao da je to zid i da se tu ne ide.

I postedi me tvojih izvoda iz zute stampe. Pa normalno da ako ne koristi kontracepciju moze da zakeri...koji si ti bolid.

Jos bi ti ukazao na jednu stvar kod koriscenja pogresnih pilula. Prvi simptomi hormonalnih poremecaja su netrpeljivost, nervoza, nadrkanost. Se prepoznala? Mozda ti je to sve i od toga... Udje li u taj tvoj mozak nesto ili samo prodje kroz usi. Slusaj.
 
Ne znam da li ova tema vec postoji, mrzi me da pretrazujem ceo forum..
Sta mislite o sexu bez zastite..? I ako postoji odredjeni rizik kazu da je mnogo bolji osecaj.. Sa zastitom se stvara neka "napetost" kod muskarca.. Ali njih boli uvo, ako nesto krene po zlu nece oni zatrudneti!!
 
čupkice, ebemumiša...
trudnoća je najmanji problem, ako ne voliš kondome kreneš sa pilulom i gotovo..
a o bolestima i blabla neću ni da govorim.

al mi nije jasno o čemu ti sad pričaš... napetost kod muškarca ako koristi kondom?! ja ne mogu da zamislim koliku bi napetost meni stvorilo da mi samo, da prostiš, uđe bez ikakve zaštite.. brrrr... pa valjda svima treba da nam bude lepo, kako u piši, tako i u glavi..
 
Pa to mi je decko rekao.. Da postoji odredjena napetost kad ima kondom.. I da je mnogo bolje bez.. I ako uzimam pilule i izracunala bih neplodne dane, ipak postoji neki strah za sex bez kondoma.
 
Pa to mi je decko rekao.. Da postoji odredjena napetost kad ima kondom.. I da je mnogo bolje bez.. I ako uzimam pilule i izracunala bih neplodne dane, ipak postoji neki strah za sex bez kondoma.

te price "a jel peres noge sa carapama" su glupe do zlaboga. mala je razlika sa i bez kondoma. ali durex se setio pa napravio "ultra thin" koji kao i da nemas.
ebes trudnocu tj. bolesti koje ni neznas da imas pa ti se manifestuju nakon odnosa....bolje i da ne razmisljas. pa ako je napet nek ga izdrka da ga prodje napetost.

"guma" glavu cuva....samo se volite i "kaputic" na vicgla:mrgreen:

:bye:
 
e ovako.
za napetost malo ken.ja
ali činenica je da je lepše kad u odsudnom trenutku ne moraš da ono "jao, gde li je? a evo ga, otvaraj, vadi, navlači, aj sad."
opet, mlada si, a ti njemu nisi prva.. očigledno zna i kako je bez kondoma, dakle razmenjivao je telesne sokove sa nekom drugom (nekim drugim?) cicama... ima i to svojih rizika..

ma, najbolje put pod noge pa kod ginekologa.
ako nisi bila svakako ti je već vreme, i po stoti put:
prvi odlazak ginekologu posle trećeg odnosa ili navršenih 20 godina života, pa šta pre bude.
 
Pa to mi je decko rekao.. Da postoji odredjena napetost kad ima kondom.. I da je mnogo bolje bez.. I ako uzimam pilule i izracunala bih neplodne dane, ipak postoji neki strah za sex bez kondoma.

Cupkice, cini mi se da si pisala da tek odnedavno imas odnose, i taj klinja sta ti prica, slobodno ne slusaj..................napetost, kakva bre napetost? Laze mali..........jeste ljepse bez kondoma, ali ne mozes da poredis ljepotu uzivanja bez njega sa ljepotom sigurnosti sa njim...........ako nisi za pilule, koristi kondom!
 
a ebiga yioim..
klincima svi kažu
pamet u glavu, kondom na tuki
nemojte se drogirati, trava vam je loša ko heroin
ono.. jedite povrće i to..
svašta im kažu i super je, sve je to poučno..
al onda klinci vide da se odrasli ka.raju bez kondoma
i drogiraju sumanuto.
i zbune se i svašta bude.

bolje lepo popričati o prednostima i manama, nego samo ke.njati..
 

Back
Top