Severna Koreja ponovo lansirala raketu, panika u Japanu

Da vidimo i to cudo... samo ta prica nece biti skoro gotova , a embargo moze samo naljutiti Kima. A zna se da nece da udari na Kinu i Rusiju, ova igra trajace jos dugo mozda i do WW3.

Kina nije zadovoljna tim rezimom i nece da on ima nuklearno oruzje.

Kad im ukinu naftu, 90% rezim pada.


Kimovih raketa se Ameri ne boje, mogu da ih obore.


Samo nije odluceno sta se desava kada rezim padne, Kinezi nece Amere na granici.


Uostalom eno ti video sto sam postavio, Henri Kisindzer to kaze.

On je upoznatiji sa stanjem stvari.
 
Japan je pod velikim ekonomskim ucenama od strane USA. Ovo nije ništa čudno. Ucenjuju ih ne samo oko ekonomskih spoljnotrgovinskih poslova i preduzetništva, već i na svim aspektima privrede te zemlje izlazećeg Sunca.

Iz tog razloga vlada Japana će uvek da popušta amerikancima u svemu i držaće se njih k'o pijani plota.

S druge strane Japan je jedna od retkih zemalja koja zapravo ulaže novac u UN, ali UN takođe drži USA koja u isti ulaže pozamašan novac.

Iz nekog razloga S. Koreja ima vrlo negativan pogled na japance i čini se da će azijati da se pokolju međusobno.

Japan nije više onaj isti od pre 50+ godina niti ikada može postati isti ponovo. Japan je jedna od najkvalitetnijih zemalja na tehničkom i tehnološkom aspektu, dok je S. Koreja jedna od zemalja koja se rangira na istoj poziciji sa teroristima u pustinji i svako ko je iole normalnog razmišljanja to može da shvati bez ikakvog problema. Stvar je očigledna.

Što se tiče ''navijanja'' za rat, to mi je apsolutno nestvarno da neko razmišlja na taj način u fazonu ''uterali ga americi''. Nisu oni ništa ni uterali ni postigli jer od ratova USA uvek sebe obogaćuje i vrlo je moguiće da upravo USA stoji iza tih raketnih napada, a ako ne USA onda neki posrednik koji ima veze sa CIA ili slično.

S treće strane USA niti jedan rat nije dobila u poslednjih 50+ godina, niti se pridruživala dok nije bilo već prekasno. USA je prvenstveno ratni profiter, a tek onda sve drugo.

Ukoliko se nastavi sa ''probnim raketama'', crno se piše S. Koreji sa ''takvim vođom'' koji je u suštini ništa više do jedan prdavac.
 
Nije bitno da li je meni S.Koreja nesto ucinila.

Sirenje nuklearnog naoruzanja je negativan trend koji se mora saseci u korenu kao sto je ucinjeno u Iranskom slucaju.

Širenje nuklearnog naoružanja je pozitivan trend koji sprečava najvećoj sili i ujedno najvećoj pretnji po mir u današnjem svetu da razara , pljačka i na svaki drugi način uništava druge države kao što je to učinjeno sa Irakom, Indokinom, Libijom, Srbijom itd.
 
Poslednja izmena:
Kina nije zadovoljna tim rezimom i nece da on ima nuklearno oruzje.

Kad im ukinu naftu, 90% rezim pada.


Kimovih raketa se Ameri ne boje, mogu da ih obore.


Samo nije odluceno sta se desava kada rezim padne, Kinezi nece Amere na granici.


Uostalom eno ti video sto sam postavio, Henri Kisindzer to kaze.

On je upoznatiji sa stanjem stvari.

Ako kaze da mu verujemo, dobri su inace Ameri u prognoziranju, i za Siriju su znali unapred :super:
 
Nikad nisu ni bili.

Amerika i SA, Izrael , Jordan ,Kuvajt ... hm jesi li ok?

- - - - - - - - - -

Ситна небитна, али нуклеарно динамитна.

Nesto veca od Srbije sa 25 miliona ljudi i atomimcicima :worth:

Paying_Their_Respects.jpg


I mi bi ovako da imamo mudo za predsednika a ne potrcka...
 
Ти буђави изгледа о С. Кореји знаш све што си чуо на BBC-у, зар не?

Ti gmali garavi znaš o USA samo što si video u holivudskim filmovima? :rida:

- - - - - - - - - -

Nemaju ni automobile ali imaju savrseni mir ! Koji treba da cuvaju od Americke invazije!


Završiće kao Sadam, mislim na njihovog diktatora, a oni (narod) kao Istočna Nemačka. Biće oslobođeni od svinjskog režima.
 
O Americi govorim a ne o J.Koreji.

Систем THAAD је амерички. Једина земља која га поседује је САД. И представља основни систем противракетне одбране САД. Свега пар комада је распоређено у Јужној Кореји.;)
 

Back
Top