Sestre ili prikrivene neprijateljice

zendeli

Elita
Moderator
Poruka
15.137
Kakav je vaš odnos s drugim ženama? Jeste li bezrezervno ženski solidarne? Ja prva nisam. Ne podržavam nikog zato što smo istog pola ako je po mom mišljenju nešto što radi pogrešno.
Ne mogu na primjer da podržim nekog ko samo radja djecu a sasvim je jasno da očekuje da o njima drugi brinu.
Koje su situacije u kojima ste 100% solidarne sa drugim ženama?
 
Сматрам да јесам али објективно, не по сваку цену. Жене одувек доживљавам као сапатнице, али сам и свесна свих наших мана па се трудим да будем реална. Неки то протумаче као увлачење мушкарцима. Буде ми бескрајно смешно :lol:
Мислим да ћу бити од оних свекрва које подржавају снају. А и сина сам васпитавала у женску корист.
 
Kakav je vaš odnos s drugim ženama? Jeste li bezrezervno ženski solidarne? Ja prva nisam. Ne podržavam nikog zato što smo istog pola ako je po mom mišljenju nešto što radi pogrešno.
Ne mogu na primjer da podržim nekog ko samo radja djecu a sasvim je jasno da očekuje da o njima drugi brinu.
Koje su situacije u kojima ste 100% solidarne sa drugim ženama?
Ja sam sovinista :malav:
Nikad ne branim nikoga samo na osnovu pola
Olosa ima podjenako kod oba pola
 
Kakav je vaš odnos s drugim ženama? Jeste li bezrezervno ženski solidarne? Ja prva nisam. Ne podržavam nikog zato što smo istog pola ako je po mom mišljenju nešto što radi pogrešno.
Ne mogu na primjer da podržim nekog ko samo radja djecu a sasvim je jasno da očekuje da o njima drugi brinu.
Koje su situacije u kojima ste 100% solidarne sa drugim ženama?
Uzajamno korektan ili rezervisan.
Nisam bezrezervno solidarna, ni prema ukućanima.
Solidarna sam uvek i svuda gde je žena u neravnopravnom, ucenjivačkom ili nezavidnom položaju, ne svojom krivicom.
100% solidarnosti zaslužuju samo samohrane majke, žene žrtve nasilja i ne daj bože žene koje se bore sa teškim i opakim bolestima.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da se solidarisem sa nasilnicima, ubicama i psihopatama bilo kog pola.

Inace se solidarisem sa zenama generalno, u smislu...i ako ne odobravam, ne osudjujem niti komentarisem.
Tu se ne ubrajaju osobe koje volim, tu cupam usi kad grese... onako, iz ljubavi :D:D:D
 
Solidarna sam kad neko nekoga tuce,recimo kad sam bila tinejdzerka,videla sam u drugoj zdgradi siluetu,kako muz hoce da napadne jednu zensku osobu,dakle kao da vice na nju.Da li mu je to bila zena ili ne ali sam insistirala da pozovemo policiju i prekinemo nasilje.Isto mi se desilo jednom u centru grada,dakle,opet,jedan momak je bas napadao jednu devojku i ja sam opet navaljivala da joj se pomogne,koliko god je to bilo moguce.Uvek sam za to da priteknes u pomoc,i da ne cutis ako je neko nasilje u pitanju.Nisam solidarna ako se neka pakost ucini,dakle nesto lose,pakosno,sto zenske osobe znaju da ucine nekad.
 

Back
Top