SESTRE i ljubav i seks

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Znam mnogo slucajeva kad jedna sestra poucena iskustvom svoje sestre koja se "opekla" ili "pogresila" u ljubavi radi potpuno suprotno.Na primer ako se jedna udala u 15 godina,druga se ne udaje do 30-e.Ili na primer ako se jedna bacila u promet druga je previshe chedna.Shta mislite o toj temi?
 
luckastalutkica:
Znam mnogo slucajeva kad jedna sestra poucena iskustvom svoje sestre koja se "opekla" ili "pogresila" u ljubavi radi potpuno suprotno.Na primer ako se jedna udala u 15 godina,druga se ne udaje do 30-e.Ili na primer ako se jedna bacila u promet druga je previshe chedna.Shta mislite o toj temi?


A jesi se ti zapitala da li njih dve jednako svrbi?
 
luckastalutkica:
Znam mnogo slucajeva kad jedna sestra poucena iskustvom svoje sestre koja se "opekla" ili "pogresila" u ljubavi radi potpuno suprotno.Na primer ako se jedna udala u 15 godina,druga se ne udaje do 30-e.Ili na primer ako se jedna bacila u promet druga je previshe chedna.Shta mislite o toj temi?
A zamisli kada se jedna uda u 30 godina,a ova druga u 60...***** li ti zivot! :lol:
 
Ko o cemu zene o udaji...

Mislim da su sestre genetski, obrazovno, istorijski i vaspitno slicne... Pa samim tim i njihov mozak bi trebalo da funkcionise vise na istim frekvencijama nego na razlicitim... Naravno da izuzetaka postoji...
 
Moja mama se udala sa 16god.-i evo brak joj je bezveze..................meni ne pada na pamet da se udajem prije 25 godine!!!!!!! Jos me nervira kad je neko nesretan u braku-zasto se ne razvede,nego trpi svadje!Ako ne moze fino,onda bolje nikako! ;-)
 
Ova tema o dve sestra je veoma kompleksna i ne može se objasniti u rečenicu ili dve i svaka od tih sudbina je svojstvena na sopstven način i nemam bre pojma daj nešto lakše :roll: Pozdrav za Nedodirljivu nisam te davno video :-D
 

Back
Top