Шестаци на предавању о промени пола - савет родитеља није обавештен

RIA77

Veoma poznat
Poruka
12.522
У више основних школа у Србији дошла је понуда да хомосексуалне организације одрже предавање. Неки су то одбили, неки не.

268946_shutterstock-2146129327_f.jpg


https://www.novosti.rs/c/drustvo/ve...a-roditelji-dece-jedne-beogradske-skole-besni
- Мом детету које иде у шести разред, у оквиру радионице коју је школа организовала, на часу одељенске заједнице презентован је програм о родној равноправности - каже једна мајка која се јавила нашој редакцији. - Радионица се звала "Школа без насиља" и то је у складу са школским програмом на шта су родитељи дали начелну сагласност, међутим, у овом случају родитељи су обманути и злоупотребљени јер се дванаестогодишњацима говорило о родној равноправности, промени пола хируршким путем, о томе да мушкарац може постати жена, а жена мушкарац, о прихватању везе између два иста пола... Деца су нам рекла да су предавања држала двојица мушкараца која су била чудно обучена и која су се чудно понашала.
Деца су, каже ова мајка, попуњавала и упитник који се односи на родну равноправност, а са садржајем упитника родитељи нису упознати [/quote[
Шта кажу директори школа Ваше деце, да ли су добили предлоге или не ?
 
Ja cu moje dete da ispisem iz skole,kad Ana skine gace i pokaze kojeg je pola mozda ga ponovo upisem.
ma to je u redu..............neka oni propovedaju po skolama ......al onda nek roditelji presude dal ce "propovednike" strpati u ludnicu, bolnicu il u zatvor (za one koji to rade po nalogu amerike).
 
Nasiroko sam pisao o ovoj temi i agendi lgbtq+ lobija. Cinjenica da se roditelji nisu orgabizovali, pobunili, ovo je ono sto zasluzuju.

Tek ce postati uzas kad ove milenial generacije pocnu da prave decu. To odraslo na mobilnim telefonima i igricama.
 
Nasiroko sam pisao o ovoj temi i agendi lgbtq+ lobija. Cinjenica da se roditelji nisu orgabizovali, pobunili, ovo je ono sto zasluzuju.

Tek ce postati uzas kad ove milenial generacije pocnu da prave decu. To odraslo na mobilnim telefonima i igricama.
Da mi je neko pricao da ce Srbija postati najpedarastija drzava na Balkanu hjebo bi mu mater.
 
Вероватно си прилично оптерећен овом темом кад си нашироко писао о њој.
Ne. Ova tema je iole ozbiljna da bi se ignorisala. Vrlo sam informisan za desavanjima na xapadu po pitanjiam lgtb-a i vidi se dokle su stigli. To sto kod nas tek pocinje, nije paranoja reci gde planiraju stici. Tako da, informisi se.
Da mi je neko pricao da ce Srbija postati najpedarastija drzava na Balkanu hjebo bi mu mater.
Uce narod toleranciji. Zasto ne trube da je to poremecaj? Naravno da nece. Izbacili sa liste poremecaja jer krenula promocija. Na veliku zalost izgubio sam iskustva ljudi koji su imali poremecaj i nakon lecenja su osnova porodice i nisu imali problem sa time.
 
Ne. Ova tema je iole ozbiljna da bi se ignorisala. Vrlo sam informisan za desavanjima na xapadu po pitanjiam lgtb-a i vidi se dokle su stigli. To sto kod nas tek pocinje, nije paranoja reci gde planiraju stici. Tako da, informisi se.

Uce narod toleranciji. Zasto ne trube da je to poremecaj? Naravno da nece. Izbacili sa liste poremecaja jer krenula promocija. Na veliku zalost izgubio sam iskustva ljudi koji su imali poremecaj i nakon lecenja su osnova porodice i nisu imali problem sa time.
Sto cutite sto ne dizete ustanak! Preci vam se u grobovima prevrcu sta uradiste od drzave za koju su zivote dali.Zar jedan p*eder na celu drzave da vas zakopa tako i ponizi.
 
Meni je vrlo zanimljiv taj strah desničara da će im deca postati pedеri ako vide pedere na ulici ili slušaju pedere kako govore.

Šta psiholozi kažu o tome? Postoji li neko objašnjenje?

Znamo već, latentni su homoseksualci i tako te gluposti. Ti mu onda dođeš latentni desničar, Rus, pa čak i Srbin, odnosno ljudsko biće :whistling:
 
Meni je vrlo zanimljiv taj strah desničara da će im deca postati pedеri ako vide pedere na ulici ili slušaju pedere kako govore.

Šta psiholozi kažu o tome? Postoji li neko objašnjenje?
P*edera je uvek bilo i bice ih kao i lezbejki ovde se radi o nasilju manjine nad vecinom,bolesnih nad zdravim i normalnim koje podrzava Vucic i institucije ove drzave.Neka bude ko sta hoce i nek rade u cetiri zida sta hoce ali nama zdravim i normalnim da kroz zakone i skolstvo namecu bolest e to nece proci.Moze da prodje ako si budala pa ne shvatas u cemu je fora.
 
Poslednja izmena:
Meni je vrlo zanimljiv taj strah desničara da će im deca postati pedеri ako vide pedere na ulici ili slušaju pedere kako govore.

Šta psiholozi kažu o tome? Postoji li neko objašnjenje?
Ima tu neke realije. U SAD su adolescenti pred 10 i više godina, po ispitivanjima, bili homo ili bi, oko 1%. Bar su tako rekli.

Sad je postotak homo, bi ili nekih ni ovdje ni ondje, oko 20%, nešto manje.

Čini se da u zbunjenim i nezrelim populacijama propaganda ima uspjeha.

A budimo realni- biti zbunjoza u tim područjima kad si 15 godina, nije poželjno.
 
Можда постану хомосексуалци а можда трансвестити.
Или промене пол после 15 године.
Jel vidis ti koje su sonje postali srbijanci,mi ubili Ferdinanda oni ne mogu da rasteraju p*edere.
 
Dodao bih da nije riječ o homoseksualcima, nego promidžbi oko transrodnosti, koja traje agresivno na bogatom zapadu oko 10-20 godina, napose u Švedskoj. Legendarni je švedski dokumentarac, imate engleske podnapise, o tom ludilu.


Transrodnih je vrlo malo, realno 0,01% ili još manje, no kad ti pumpaju glavu glupostima u mladoj dobi, postaneš dezorijentiran. I kreteni lijevoliberalni roditelji ohrabruju male kćeri da postanu dečki i obratno. To jest bolesno.

Moje je oduvijek bilo - ljudi nakon 18, radite sa svojim tijelom to hićete, uzimajte hormonalnu terapiju, pa ako želite, idite i pod nož. No prije, sa 6 ili 10 godina- nema teorije, roditelji koji na to pristaju su luđaci.

A i kasnije- s 25 godina ti odfikare pimpek, a s 28 si se predomislio i hoćeš natrag da budeš muško. De-tranzicija. To je bolesno i nevaljalo.
 

Back
Top