Šest kazni za Srbiju?

MOST6

Elita
Poruka
22.742
Pa imali su i ovi pre njih, koliko ? 12 godina da vas “uvedu”. Sta bi ?
Srbija ne želi ući u EU, jer:
1) političari neće moći toliko krasti kao do sada;
2) morat će se politika obračunavat s nepotizmom, mitom i korupcijom, a to nitko ne želi
3) morat će se radit na funkcioniranju pravne države, ljudskih prava i sloboda
4) mediji će morati postati koliko-toliko slobodni i neovisni o mišljenju vlasti
5) morat će prestati svađati se sa susjednim državama s kojima se navikla svađati i svađu zamijeniti suradnjom, što bi bio težak kamen za progutat
6) morat će se odreći teritorijalnih pretenzija na BiH, Crnu Gori i na Kosovo
7) itd., itd., ...

I zbog svega toga, Srbija nikada neće tražiti ulazak u EU, osim slanja lažnih dimnih zavjesa. Dok bude moguće...

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
39.561
Srbija ne želi ući u EU, jer:
1) političari neće moći toliko krasti kao do sada;
2) morat će se politika obračunavat s nepotizmom, mitom i korupcijom, a to nitko ne želi
3) morat će se radit na funkcioniranju pravne države, ljudskih prava i sloboda
4) mediji će morati postati koliko-toliko slobodni i neovisni o mišljenju vlasti
5) morat će prestati svađati se sa susjednim državama s kojima se navikla svađati i svađu zamijeniti suradnjom, što bi bio težak kamen za progutat
6) morat će se odreći teritorijalnih pretenzija na BiH, Crnu Gori i na Kosovo
7) itd., itd., ...

I zbog svega toga, Srbija nikada neće tražiti ulazak u EU, osim slanja lažnih dimnih zavjesa. Dok bude moguće...
Bugarska.
Nije fora u eseju, vec sadrzaju :lol:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
39.561
Danas se primjeti da je ranije ubacivanje Bugarske i Rumunjske u EU bilo posve opravdano.

Usput, temeljna razlika između te dvije države članice EU i Srbije je u tome što su Bugari i Rumunji htjeli pridružiti se EU, a Srbi to ne žele. Ni srpska politika , ni građani.
Ma da, zato su Srbi imali 5. oktobar a onda ih EU prijatelji hebu evo 22 godine.
Kad pises mora to da ima smisla, a ne tako. ;)

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
39.561
Da si ti i malo realan ti bi se vratio ovde a ne bi prdeo u Kanadi.
Mi Srbi sami sebi skačemo u stomak , nije tu kriva EU.
Pa ja sam najrealniji ako gledamo da je moj monarh izasao iz te šupačke unije.

Da vam zagovaram clanstvo, kenyali bi kako mogu tako a UK pobegla.
Nikad vam ugoditi.

Vi jugosloveni ste samo iskompleksirani i ne mozete bez vase brace Hrvata.
:lol:

iamaphoney

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.461
A ovo sve sto se desava Srbiji je sve tako logicno.. nije bilo lustracije,nije se rasformirala UDBA ni SPS,ubijen jedini demokratski premijer Djindjic,Tadic se pomirio sa Dacicem i rehabilitovao SPS, presvuceni Radikali se docepali vlasti da je nikad vise ne ispuste i brzo su skinuli maske. I sada se izostanak tkz. 6 Oktobra vraca kao bumerang.

MOST6

Elita
Poruka
22.742
A ovo sve sto se desava Srbiji je sve tako logicno.. nije bilo lustracije,nije se rasformirala UDBA ni SPS,ubijen jedini demokratski premijer Djindjic,Tadic se pomirio sa Dacicem i rehabilitovao SPS, presvuceni Radikali se docepali vlasti da je nikad vise ne ispuste i brzo su skinuli maske. I sada se izostanak tkz. 6 Oktobra vraca kao bumerang.
Do prije 7-8 godina imao sam nade za vas da ćete se izvuči iz tog blata u koje ste uronili, ali sad mi se čini da jednostavno ne postoje dovoljno progresivnih, demokratskih, kulturnih i obrazovanih građana koji bi mogli vratiti Srbiju civilizaciji. Ili su jako zastrašeni. :think: Sad sam prilično pesimističan i čini mi se da će Srbija još dugo biti crna rupa u Europi i europska Sjeverna Koreja.

iamaphoney

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.461
Do prije 7-8 godina imao sam nade za vas da ćete se izvuči iz tog blata u koje ste uronili, ali sad mi se čini da jednostavno ne postoje dovoljno progresivnih, demokratskih, kulturnih i obrazovanih građana koji bi mogli vratiti Srbiju civilizaciji. Sad sam prilično pesimističan i čini mi se da će Srbija još dugo biti crna rupa u Europi i europska Sjeverna Koreja.
Nema od toga nista.. ovde je udbaska linija jos jaca nego u HR. Jedina tekovina 5 oktobra koju smo imali je nestala. To su one osnovne stvari..slobodni mediji,relativno fer izbori (pomocu kojih je i ovaj dosao na vlast), sada su i te jedine i osnovne demokratske tekovine propale.. "opozicija" sve UDBA i KGB.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.161
Nema od toga nista.. ovde je udbaska linija jos jaca nego u HR. Jedina tekovina 5 oktobra koju smo imali je nestala. To su one osnovne stvari..slobodni mediji,relativno fer izbori (pomocu kojih je i ovaj dosao na vlast), sada su i te jedine i osnovne demokratske tekovine propale.. "opozicija" sve UDBA i KGB.
Sve je isto, samo sto sad EU podrzava Srbiju kakva jeste za razliku od pre 2000., kada je podrzala DOS.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
39.561
Bugarska je barem pokazala želju. Srbija nije uopće. I onda je joj je, tobože, đavo kriv. Šmrc! šmrc! Nitko me neće, a situacija posve drugačija.
Jesi ti kolega malo popio, priznaj da jesi malo potego loze :lol:

5.oktobar je nesto sto su pored Srba pokazali samo Rumuni kad su skinuli Causeskog, a svi vi ostali ste pokazali samo kmetovski mentalitet sa istim onim komunistima iz KPJ koji su samo presvukli uniforme i pocele da glume demokrate.

12 godina cekali i ni makac … logican sled dogadjaja je ovo sto gledamo sada. Smorili se ljudi i rekli “pusite k” EU na izborima i vratili radikale.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.