Seson 2003/04,Kingsi-Najbolji tim NBA!

snaja88:
Tako sam sigurna,neverovatno!!!!!!!
A vi?

Pa jeste... imaju Pedju...

Dzabe (smrdljivim) LAKERSima O'Neal, Malone, Bryant i Payton...

Da li si ti devojko svesna da ce LAKERSi imati najjacu petorku svih vremena u NBA??? (Na drugom mestu su takodje LAKERSi '80ih sa Dzabarom, Medzikom i Vortijem)...

Da Sakramento bude prvak, mozda (ako LAovci dobiju boginje pred PLAY-OFF, a Minesota koja je takodje jaka do zla Boga pukne na nedostatak pobednickog mentaliteta), ali ko je najbolji, nemoj da se lazemo :D
 
Zar bas UVEK moras da mrzis svoje???Cudan si ti...
A da,ti si fan LAovca,tako da ovo izgleda nije tema za tebe i tvoje cenjeno misljenje!
P.S. I pominjes Minesotu kao kandidata za prsten,pored Kingsa,Dallasa,S.Antonija,Lakersa,Detroita...Zanimljivo!
DRY THE LAKE AND BUILD THE KINGHDOM...AGAIN!
I jos nesto za tebe:Ako nesto SILNO zelis mozda se i desi!
 
snaja88:
Zar bas UVEK moras da mrzis svoje???Cudan si ti...
A da,ti si fan LAovca,tako da ovo izgleda nije tema za tebe i tvoje cenjeno misljenje!
P.S. I pominjes Minesotu kao kandidata za prsten,pored Kingsa,Dallasa,S.Antonija,Lakersa,Detroita...Zanimljivo!
DRY THE LAKE AND BUILD THE KINGHDOM...AGAIN!

Ici cu redom po pasusima.
Ja svoje ne mrzim, ja za svoje navijam. Ocigledno je problem sto ovaj TOPIC nema previse veze sa kosarkom (sto si ti pokusala da nekom natuces na nos), vec iskljucivo sa simptaijama i navijanjem. Kingsi su imali strasnu sansu pre dve godine i ko zna da li ce je skorije imati ponovo, jer onda su postojali jaki LAKERSi, a sada su tu i Dalas, San Antonio i Minesota (Detroit mozes da vezes macku o rep, niko sa istoka nema sanse). Lejkerse nikad nisam voleo, i svakom ko zna kosarku ovde zna i razliku izmedju toga da li sam PESIMISTA, ili MRZIM SVOJE ili sam pak REALAN? Da li si mozda cula da ni Veber nece igrati do decembra? I kad se vrati, morace da pripazi na obnavljanje (bar ja znam kako to funkcionise)... Pedja kao lider? Daj Boze da Sakramento udje u prvih 8 na zapadu dok je Veber van terena. Jos za Minesotu... Posto ti ocigledno znas samo neke cinjenice koje svi znaju, npr:
1. Pedja igra u Sakramentu
2. Lejkersi *****
3. Detroit je usao u polufinale NBA prosle sezone (NEBITNO STO IMAJU NAJGORU IGRU U LIGI I STO BI IH BILO KOJI TIM SA ZAPADA POCISTIO SA 30 RAZLIKE PO UTAKMICI)
...
Propustas da se na primer Minesota fantasticno pojacala. Pored Garneta i Zerbijaka, tu je sad i Sprivel (visestruki ALL-STAR, jedan od najuniverzalaca lige), Cassel (covek koji ima srce, ima organizaciju igre i zna kako se osvaja prsten (HOUSTON)), Olowokandi (broj 1. na draftu pre par godina, prosle sezone je strasno napredovao...). A sad ono sto te sigurno najvise zanima: NE, nikad nisam voleo Minesotu, pa necu ni sad. Navijam za Toronto, a posto znam da nemaju sanse, od timova koji mogu da osvoje titulu navijam za Sakramento. Toliko.

I jos nesto za tebe:Ako nesto SILNO zelis mozda se i desi!

I jos nesto za TEBE: Jesi li ti zivotnu filozofiju prikupila u HARI POTERu?
 
Nisam bas sigurna da NAVIJAS za nase,jer ne bi onako pricao o Pedji I Kingsima I pored
1)stvari koje je Pedja uradio za nasu kosarku I zemlju uopste
2)dobrih igara Kingsa

Tebi ne mogu odgovarati po pasusima jer ionako sve pises u dahu,tako da je to malo teze.

Kazes:Samo da Kingsi udju u prvih 8. bez C-webba!(za tvoju informaciju cula sam da nece igrati do decembra pre 1,5nedelje)Pa sta je bilo pre 2 godine,kada Webb opet nije igrao negde oko 20 I neku tekmu.Pedja je bio vodja tima(I to pravi,onako kako samo on ume)I od,ja mislim,20 tekmi Kingsi su dobili 14!I onda nekome pricas kao,,Pedja vodja??///Ma molim vas… Prica ti ne pije vode.

Sada za Detroit:Taj tim sam sasvim bezveze napisala jer mislim da su bolji od Minesote.Budi srecan sto nisAm napisala Clipersi ili Clivlend.
Malo me je zacudilo sto navijas za Toronto(!) ne znam sta je to u tom timu osim Vinsa Kartera.Cini mi se da ti bavs biras tim gde ne igra nijedan nas igrac,pa bio tim I najgori kao u ovom slucaju.Mada,tvoja stvar.

A filozofija mi nije iz Hari Potera vec iz licnog iskustva(Svetsko Prvenstvo 2002,secas se sta to bejase…).Dobro si mI preporucio knjigu,izgleda tebi dobro poznatu,jer je do sad nisam procitala.Nesto mi glupa…
A koji bi mi deo ti preporucio posto izgleda da si ih sve procitao?Onda cu moci da uzimam citate koje ces lakes prepoznati.
Pozdrav
 
snaja88:
Nisam bas sigurna da NAVIJAS za nase,jer ne bi onako pricao o Pedji I Kingsima I pored
1)stvari koje je Pedja uradio za nasu kosarku I zemlju uopste
2)dobrih igara Kingsa

Tebi ne mogu odgovarati po pasusima jer ionako sve pises u dahu,tako da je to malo teze.

Kazes:Samo da Kingsi udju u prvih 8. bez C-webba!(za tvoju informaciju cula sam da nece igrati do decembra pre 1,5nedelje)Pa sta je bilo pre 2 godine,kada Webb opet nije igrao negde oko 20 I neku tekmu.Pedja je bio vodja tima(I to pravi,onako kako samo on ume)I od,ja mislim,20 tekmi Kingsi su dobili 14!I onda nekome pricas kao,,Pedja vodja??///Ma molim vas… Prica ti ne pije vode.

Sada za Detroit:Taj tim sam sasvim bezveze napisala jer mislim da su bolji od Minesote.Budi srecan sto nisAm napisala Clipersi ili Clivlend.
Malo me je zacudilo sto navijas za Toronto(!) ne znam sta je to u tom timu osim Vinsa Kartera.Cini mi se da ti bavs biras tim gde ne igra nijedan nas igrac,pa bio tim I najgori kao u ovom slucaju.Mada,tvoja stvar.

A filozofija mi nije iz Hari Potera vec iz licnog iskustva(Svetsko Prvenstvo 2002,secas se sta to bejase…).Dobro si mI preporucio knjigu,izgleda tebi dobro poznatu,jer je do sad nisam procitala.Nesto mi glupa…
A koji bi mi deo ti preporucio posto izgleda da si ih sve procitao?Onda cu moci da uzimam citate koje ces lakes prepoznati.
Pozdrav

1. Meni uopste nije potreba da ti budes sigurna u bilo sta povodom mene.
2. Sta sam ja to tacno rekao protiv KINGSa osim da su im sanse za titulu ove godine mizerne?
3. O Pedji smo dosta raspravljali, a drago mi je sto se pojavljuju osobe i sa svojim argumentima za i protiv, a ne samo da uzmu i da pokupe par necega sto bi neko mogao da bude i da prikaci za Peju. Da li mozda mislis da je vise uradio za nasu kosarku i zemlju nego recimo Sale Djordjevic?

Ne cudi me sto mislis da je Detroit vidjeniji za titulu ove godine od Minesote. Imas toliki kredibilitet kod mene da mozes da kazes ma sta, ma koliko glupo ili neinformisano, a da se ne iznenadim. Sto se tice navijanja, navijam za tim koji pruza najatraktrivniju igru. Kada je Aca Radojevic (trenutno u PAOKu) igrao pre 3 godine u Torontu, to mi je samo bio motiv vise da navijam za taj tim. Tad su igrali i Olajuwon i Bogues (verovatno znas te igrace...). Prosle sezone sam se razocarao u mnoge timove tako da nisam prakticno navijao ni za koga (do PLAY-OFFa, kad sam stigao i da popizdim u sedmoj utakmici protiv Dalasa). Verujem da je Karter fizicki i intelekutalno (istovremeno) mozda i najperspektivniji u ovoj igri svih vremena, i zao mi je sto nema pobednicki mentalitet koji bi sve to krunisao. Eto, zato se nadam da ce Toronto nesto uraditi, kao i drugi atraktivni timovi npr. Klipersi. Od jacih je jedino Sakramento tu, a ako ti se cini da ih ne volim, takav utisak gradim samo zbog popaljenih sveznalica. Razumela si me savrseno.

Poslednji pasus je karakteristican za tvoje godine tako da nema razloga da se upustam u njega.

Pozdrav :P
 
Mislim da ce se pravi poznavaoci NBA sloziti sa mnom kad kazem da ove sezone nije pitanje ko ce osvojiti prsten sampion(jer se zna da Lakersima nema ravnih sa 4 buduca Hall Of Famera),vec oce li ekipa LA Lakersa uspjeti da potuce rekord Chicago Bullsa iz sezone 1995-96 kada su,predvodjeni MJ-em,Pipom,Wormom i ostalim asovima,imali najbolji skor u istoriji NBA lige (72-10).
 
Nije stvar u tome sto Lakersi imaju Malona i onog Patona,nije samo to vazno.I Amerikanci su imali najbolje igrace na SP pa smo ih pobedili.Sve je relativno.
Vazno je igrati SRCEM pre svega a tek onda uloziti kosarkaski talenat.To nije uopste isto i zato mnogi dobri timovi ranije ispadnu.
A o Sacramentu sto se tice srca,drrugarstva i kvalitela nemoramo da mislimo!
 
Sad sam evo gledala utakmicu Sacramento:Minnesota,joj kako sam se iznervirala,pocela sam i da placem ono na kraju kad kad je Minnesota povela 2 razlike a nekoliko sekundi do kraja!!! :shock: :shock: :shock: Joj pravo sam se uzivila,ko da ja igram sa njima!!!Da nije bilo produzetka ja bih poludela!Sad nesto gledam i kontam,pa one Kingse Stojakovic i Jackson izvlace sa kosevima,a Divac sa pasovima.Stojakovic bio najbolji igrac utakmice sa 34 postignuta poena
 

Back
Top