Quantcast

ŠEŠELJU SE OSIPA STRANKA: Razbežali se najviši funkcioneri, odbori pokazuju neposlušnost, a sve zbog ovoga!

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
48.834
Грубетић би требао да се упозна са основама (историје) политичке филозофије, као са формулама на ЕТФ-у.
Их..Мистић... ајде што годинама овде бистримо политику овде, ал' још и да филозофирамо политику??? То је за наше слабоумне мозгове превише.

grubetic

Zainteresovan član
Poruka
410
Глупетић био Шешељугаш, па се шатро разочарао, па постао Дверињак, па како Двери принципијелно неће на лажне изборе, а дупе му зинуло за одборнички мандат, решио сам да излази на изборе.
znas kako mene su prvo iskljucili radikali 2016 a onda i dveri 2019, jbg ne mozes da opstanes dugo u strankama ako hoces da budes gradonacelnik sa karakterom!

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
48.834
mozda jesam mlad, al volim da se druzim sa starijim gospojama... mozda bi psihologija umela da objasni taj moj poriv :D tako da nemojte da ste uopste obeshrabreni i ako ste stariji od mene :D
Лиии..знаш шта их има старијих госпоја у општини у Косјерићу.

Mystic+

Legenda
Poruka
52.932
Ma neme veze ni gradjansko vapsitanje ( narocito ne za politicare) nego od kud mu pare ( koje naravno
nema) da uopste i pomislja na takve stvari.
За политиканте је пожељно погрешно васпитање.

Он треба да промишља о томе да Владалац прими 100%обавеза, а не да помишља да га ослобађа тога.

Rayela

Legenda
Poruka
62.062
mozda jesam mlad, al volim da se druzim sa starijim gospojama... mozda bi psihologija umela da objasni taj moj poriv :D tako da nemojte da ste uopste obeshrabreni i ako ste stariji od mene :D
Kazu da si se druzio sa Seseljem, sto nisi preuzeo stranku nego ovde prosipas neki SF?
A s kim i sta bi ti voleo :D
Nego, mene ti a ni tvoja stranka ne zanimate, samo sam revoltirana da pricas kako si zavrsio ETF.
Onaj beogradski sigurno nisi, tamo je ipak neka druga klasa.

Mystic+

Legenda
Poruka
52.932
:fdlan: ... извини све што сам ти поповао око историје политичке филозофије.

Ти си обузет градоначелничким мотивима као и онај из Бруса.

grubetic

Zainteresovan član
Poruka
410
Ma neme veze ni gradjansko vapsitanje ( narocito ne za politicare) nego od kud mu pare ( koje naravno
nema) da uopste i pomislja na takve stvari.
odakle vam ideja da nemam pare, ne pijem ne pusim, ne drogiram se, ne kockam se, skromno se oblacim, a zaradjujem 150.000+ mesecno, a uz to ne jurim nezrele klinke, satro ribe, koje su skupe za odrzavanje nego mahom se druzim sa potpuno formiranim i stabilnim zenama, koje i same lepo zaradjuju, i neretko su spremne i da isfinansiraju to druzenje (kad ukapiraju da sam ja stipsa :D ). znaci ulaz mi na racunu tezi beskonacnosti a izlaz nuli. U svakom slucaju, na vreme sam odvojio dovoljno za lokalne izbore, da mi ne treba ni sponzor ni donacije. Sam svoj gazda :D

Rayela

Legenda
Poruka
62.062
odakle vam ideja da nemam pare, ne pijem ne pusim, ne drogiram se, ne kockam se, skromno se oblacim, a zaradjujem 150.000+ mesecno, a uz to ne jurim nezrele klinke, satro ribe, koje su skupe za odrzavanje nego mahom se druzim sa potpuno formiranim i stabilnim zenama, koje i same lepo zaradjuju, i neretko su spremne i da isfinansiraju to druzenje (kad ukapiraju da sam ja stipsa :D ). znaci ulaz mi na racunu tezi beskonacnosti a izlaz nuli. U svakom slucaju, na vreme sam odvojio dovoljno za lokalne izbore, da mi ne treba ni sponzor ni donacije. Sam svoj gazda :D
Cenim da se radi o dinarima ( 150.000). I ti ces od 1200 ojra da finansiras partiju i da potplacujes birace?

grubetic

Zainteresovan član
Poruka
410
Cenim da se radi o dinarima ( 150.000). I ti ces od 1200 ojra da finansiras partiju i da potplacujes birace?
necu da finansiram partiju jer je namam, a boli me kur@c da podmicujem bilo koga. Verujem da sam najbolji i nudim se. Ako zelis da me probas probaj me, ako neces izaberi drugog ili apstiniraj (mislim na izbore), meni je sve jedno. Moje je da se kandidujem, Kostolac i Pozarevac su male sredine sve se vec zna, ja nemam nikakvih tajni u zivotu, zna se i ko sam i sta mogu da ocekuju od mene. Ako im to treba neka glasaju, a ako ne nek ne glasaju za mene :D za mene je zivot igra, u kojoj odgovaram samo Bogu za svoje poteze :D
p.s. i ovde je tema Seselj a ne moje kandidovanje na lokalu, kako smo uopste dovde dosli? Ako vas bilo sta zanima dodajte me na fejsbuku za prijatelja pa privatan chat... do tri sata imam vremena svakome da odgovorim :D dodajte me gospodjo necete se pokajati ;)

комшија

Legenda
Poruka
59.283
1582293465600.png

Šešelj kupio luksuzni terenac, njegova sestra iskeširala 140.000 eura! Novinari se krenuli raspitivati, ratni zločinac im uputio jezivu prijetnju

1582293503400.png

Vođa srpskih radikala Vojislav Šešelj vozi skupocjeni Range Rover Autobiography za koji je njegova sestra isplatila u gotovini oko 140.000 eura. Taj novac Šešeljeva sestra Dragica donijela je u vrećici, saznaje Blic.

Šef političke stranke u Srbiji koji kao zastupnik u Skupštini mjesečno dobiva 6598 kuna, a mirovina mu iznosi 2728 kuna na sjednice u Skupštinu dolazi upravo s tim automobilom.

Kako je izračunao Blic, prosječni građanin bi za Šešeljev automobil, ako se uzme u obzir prosječna plaća u Srbiji, morali živjeti od zraka 292 mjeseca ili gotovo 25 godina.

Blic dodaje da cijena ovakvog automobila, ovisno o dodatnoj opremi, može dosegnuti i 200.000 eura.

- Sestra Dragica je pokriće, da ne bi Šešelj morao ići osobno. Naravno da nije kupila sebi ili za stranku. Automobil je kupljen za Šešelja - naveo je izvor Blica.

Blic piše kako su Šešeljev automobil primijetili već svi u Skupštini jer on niti ne izlazi iz njega te da je rijedak na tržištu i da za njega postoji lista čekanja.

"Blic" je stupio u kontakt s Vojislavom Šešeljom u želji da dozna otkud mu novci za jedan od najluksuznijih automobila na tržištu.

- Zašto me zovete? Šta ‘oćete - pita Šešelj koji se isprva nije javio na poziv, a potom je uzvratio poziv.

- Ako nam možete odgovoriti na nekoliko pitanja. Kada ste i kako kupili džip?

- Neću odgovoriti - istaknuo je Šešelj.

Na pitanje novinara Blica zašto ne želi odgovoriti na pitanja u vezi sa automobilom, Šešelj je rekao: "Ne dajem izjave za Blic", a potom i glasnijim tonom poručuje:

- Kad dođem u 'Blic', ostavit ću krvave tragove za sobom.

Nakon prijetnje, osuđeni ratni zločinac i zastupnik u Skupštini Srbije je prekinuo telefonsku vezu, prenosi Jutarnji list.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.