Šešelj zagrmeo: Iran ne sme pasti!

Locked In Popcorn GIF
 
Pha, može i tako da se kaže. Mislim, mnogo je ono kratka izjava da bi se sad nešto raspredalo, nego, ko i svaka tema, oteramo sve u težak off, po običaju. Nije lako biti moderator ovde.
A znaš, u celoj izjavi je najzanimljiviji onaj detalj o eventualnoj diverziji Mosad-a, da je gađao ciljeve u Turskoj da bi se za to okrvio Iran. Šta misliš o tome? Na stranu priča o džihadu. Današnja Turska i džihad, moš' misliti...
 

Back
Top