Stvavno izgleda da će malog Vučića da poVodi na caVski Vez
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Šešelj?“ Vojislav Šešelj, vođa Srpske radikalne stranke, tvrdi da se Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, „potpuno vratio na patriotske pozicije“. Šešelj je komentarišući nedavne konsultacije predstavnika SRS sa Vučićem, rekao da je taj razgovor sada bio vrlo ljubazan, za razliku od 2016. kada je bio veoma hladan.
Vučić je, dakle, smatrao da su ti odnosi (sa Zapadom) zategnuti, loši zbog mene. I mislio je da on to može bolje svojom ljubaznošću, svojom pristojnošću, svojim tako nekakvim dopadljivim ličnim odnosom. A onda je shvatio da rade o glavi na Zapadu i njemu, i njegovoj stranci, i celoj Srbiji. I tu je došlo do nagle promene njegovog stava“, izjavio je Šešelj za TV Informer.
https://www.danas.rs/vesti/politika/seselj-tvrdi-da-se-vucic-potpuno-vratio-na-patriotske-pozicije/
Kakve su to “ patriotske pozicije “ ili kakve su to Vuciceve pozicije bile pre ovih “ patriotskih “ ?
Kad Marlon nije bio takav?Ti si se bas pretvorio u jednog zlog.
Ranije si bio duhovito pakostan, a sad si bas zao, kao da neces jos dugo.

Šešelj nešto tvrdi... posle najveće laži koje su on, haaški sud i njegovi poslodavci poslali ovom narodu...![]()
A ispod Đujićevog portreta neće da se slika?
…A ispod Đujićevog portreta neće da se slika?
Hrvatski vojvoda i portret judeo-boljševičkog plaćenika iz drugog svetskog rata.
Seselj je klasičan primer udbasa, on i Canak su 2 brata, sa 2 totalno različite ,,ideologije" koje kod njih i ne postoje.Seselj zna mnogo toga sto mi obicni gradjani ne znamo, i zato moramo da mu verujemo. Na mora sve da usvojimo sto kaze apriori, ali on ne laze i zato treba bar malo razmisliti kad nesto kaze.
Naravno da se "palim", on je jedini stao javno na stranu Irana tj. otisao da se upise u knjigu zalosti za Hamneija.Seselj je klasičan primer udbasa, on i Canak su 2 brata, sa 2 totalno različite ,,ideologije" koje kod njih i ne postoje.
Jel moguće da se neko u 2026g pali na njega...
Tebi nije čudno što radikal u Srbiji podržava mulu koja je slala koljace u Bosnu.Naravno da se "palim", on je jedini stao javno na stranu Irana tj. otisao da se upise u knjigu zalosti za Hamneija.
NIje, on je i ranije isticao kako ne treba kvariti odnose sa ranijim nesvrstanim zemljama na Bliskom istoku, niti sa Palestinom koju smo priznali kao zemlja.Tebi nije čudno što radikal u Srbiji podržava mulu koja je slala koljace u Bosnu.
Zar ne vidiš da Seselj bljuje otvor svakom prilikom, kako takvu osobu možeš podržavati?
То су његове 'предизборне патриотске позиције'.“ Vojislav Šešelj, vođa Srpske radikalne stranke, tvrdi da se Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, „potpuno vratio na patriotske pozicije“. Šešelj je komentarišući nedavne konsultacije predstavnika SRS sa Vučićem, rekao da je taj razgovor sada bio vrlo ljubazan, za razliku od 2016. kada je bio veoma hladan.
Vučić je, dakle, smatrao da su ti odnosi (sa Zapadom) zategnuti, loši zbog mene. I mislio je da on to može bolje svojom ljubaznošću, svojom pristojnošću, svojim tako nekakvim dopadljivim ličnim odnosom. A onda je shvatio da rade o glavi na Zapadu i njemu, i njegovoj stranci, i celoj Srbiji. I tu je došlo do nagle promene njegovog stava“, izjavio je Šešelj za TV Informer.
https://www.danas.rs/vesti/politika/seselj-tvrdi-da-se-vucic-potpuno-vratio-na-patriotske-pozicije/
Kakve su to “ patriotske pozicije “ ili kakve su to Vuciceve pozicije bile pre ovih “ patriotskih “ ?