Šešelj se povlači sa čela stranke: "Srpski narod me odbacio, SRS će voditi novi predsednik"

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326

LIDER SRS Vojislav Šešelj najavio je da će tu stranku na sledećim izborima verovatno voditi drugi predsednik.​

ШЕШЕЉ СЕ ПОВЛАЧИ СА ЧЕЛА СТРАНКЕ: Српски народ ме одбацио, СРС ће водити нови председник

Foto: Printskrin Hepi TV



- Ja sam sad u prilično lošem stanju. Na novim izborima verovatno će stranku voditi novi predsednik. Ne osećam se dobro, a već sam dva puta na izborima odbačen od srpskog naroda i ja sam to shvatio kao krajnje vreme da se povučem - rekao je Vojislav Šešelj za portal Alo!.

Na pitanje da li misli da postoji pritisak stranih ambasada da posle haške presude ne bude više u skupštini, lider radikala kaže da je o tome razmišljao, ali nema dokaza za takvu tezu.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...v-seselj-povlaci-srs-srpska-radikalna-stranka

normal_Seselj%20-%20Haski%20optuzenik%20poremecena%20uma%20pali%20hrvatsku%20zastavu.jpg


Dolazi kraj 40 godina politickog aktivizma Seseljuge

18358515_401.jpg


Palio je hrvatsku ali je rekao da nikad ne bi zapalio bosansku

1649423712287.jpeg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pogledajte prilog 1133339

Gajbonosa.

Ali ovo ujedno ukazuje da u Srbiji svako ima sansu za uspeh. Ako je jedan gajbonosa uspeo da postane predsednik onda je sve moguce. Samo je potrebno malo truda
e onaj tvoj buzdovan Mile čeka dozvolu od našeg Gajbonoše i za odlazak u WC

inače ovo je fotošop na koji se i sam Vučić nasmejao, u originalu nosi izveštaje
 
Pogledajte prilog 1133339

Gajbonosa.

Ali ovo ujedno ukazuje da u Srbiji svako ima sansu za uspeh. Ako je jedan gajbonosa uspeo da postane predsednik onda je sve moguce. Samo je potrebno malo truda
ovo je dokaz da je najisplativiji posao u srbiji nosenje gajbica

marko milosevic se silno obogatio noseci gajbice ,

vucic postao predsednik
 
MI SWPSKI WADIKALI nećemo dozvoliti...

eh... lepa vremena... skupi se raja... na binu izadje Šešelj... namerno ubaci još vazduha u stomačinu da da težinu svom govoru... a slabo koji govor prošao bez javnog mlataranja najtajnijim CIA dokumentima ili bar malo selotejpa oko dve tri stranice ko zna sa čime...

bile su to predstave i po!
 

LIDER SRS Vojislav Šešelj najavio je da će tu stranku na sledećim izborima verovatno voditi drugi predsednik.​

ШЕШЕЉ СЕ ПОВЛАЧИ СА ЧЕЛА СТРАНКЕ: Српски народ ме одбацио, СРС ће водити нови председник

Foto: Printskrin Hepi TV



- Ja sam sad u prilično lošem stanju. Na novim izborima verovatno će stranku voditi novi predsednik. Ne osećam se dobro, a već sam dva puta na izborima odbačen od srpskog naroda i ja sam to shvatio kao krajnje vreme da se povučem - rekao je Vojislav Šešelj za portal Alo!.

Na pitanje da li misli da postoji pritisak stranih ambasada da posle haške presude ne bude više u skupštini, lider radikala kaže da je o tome razmišljao, ali nema dokaza za takvu tezu.https://www.novosti.rs/vesti/politika/1105035/najnovije-vesti-vojislav-seselj-povlaci-srs-srpska-radikalna-stranka

normal_Seselj%20-%20Haski%20optuzenik%20poremecena%20uma%20pali%20hrvatsku%20zastavu.jpg


Dolazi kraj 40 godina politickog aktivizma Seseljuge

18358515_401.jpg


Palio je hrvatsku ali je rekao da nikad ne bi zapalio bosansku

Pogledajte prilog 1133301


Uvek može kod Marića u Parove...sa Čankom...

...
 
Sad kad nominuje onu debilcinu, svog sina
naša deca (ili bar od onih koji su sklepali nešto jer su imali sreće sa jaslama a ne sa privatnikom) će imati za koga da glasaju:

sin od Šešelja
sin od Vučića
sin od Dačića
sin od Djilasa
a Djindjićevi će da budu rezistentni po Skupštini kako gid vetar duvao

nema zime!
 
MI SWPSKI WADIKALI nećemo dozvoliti...

eh... lepa vremena... skupi se raja... na binu izadje Šešelj... namerno ubaci još vazduha u stomačinu da da težinu svom govoru... a slabo koji govor prošao bez javnog mlataranja najtajnijim CIA dokumentima ili bar malo selotejpa oko dve tri stranice ko zna sa čime...

bile su to predstave i po!


 
@JankoTheGreat

Aleksandar Vučić je prvo otišao u SPO
Medjutim tamo su svi pričali američki sa NATO naglaskom iza paravana Ravne Gore sa trešnjinim topom i zvaničnim unukom Draže Mihailoviča (kom se nema šta zameriti ruku na srce, samo su i njega izigrali što je kasno shvatio)

Onda je mladjani Aleksandar Vučić otišao kod Vojislava Šešelja sa najpatriotskijim žvakama da je to samom Šešelju bilo toliko sumnjivo te je posle probnog razgovora sa zainteresovanim kandidatom odmah okrenuo BIA da proveri jel mu to neko uvalio kosku?
 
Kasnije brzo napredovanje Aleksandra Vučića se zasnivalo na jedinom aktivnom delovanju unutar stranke a to je da samo sluša ko šta priča i to prenosi Dr.Šešelju. Radio je to toliko temeljito da su odrukani češće sumnjali na direktnog suparnika ili dojavu sa strane nego na mladjanog Aleksandra Druker Vučića.
 

Back
Top