Quantcast

Seselj: prozapadna politika je unistila Srbiju i dovela je do soc. i ekonomskog kraha

Тихи

Zaslužan član
Poruka
114.328
SRS smatra da opstanak omogućuje jedino saradnja sa Rusijom i Kinom i zalaže se za ukidanje trgovinskih monopola, ekstraoporezivanje zapadnih banaka, smanjivanje poreza i doprinosa na zarade, zaštitu poljoprivrede, članstvo Srbije u Organizaciji dogovora o kolektivnoj bezbednosti i status posmatrača u Šangajskoj organizaciji, rekao je Šešelj, navodeći da uskoro u Srbiju dolazi predsednik Vlade Rusije Vladimir Putin.
ovo je kljucno narocito ekstraoporezivanje banaka

ja bi njima porez odrezao na osnovu marzi

ako im je marza bankarska kao u EU onda porez 10%

ako im je 5 puta veca ko sada onda porez 50%

al tadic je njihova lutkica na koncu i marioneta tako da od toga nema sve dok ne skinemo demokrate - nista

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.744
Seselj je zavrsio svoje,to sto on prica su gluposti,Evropa i SAD nemaju nista s'tim sto je u Srbiji lose,to samo mozemo da zahvalimo glavonjama koji su na celu drzave danas i nikome drugom,to sto Seselj prica da bi bilo bolje da je SRS na vlasti cisto sumnjam,jer imati saradnju samo sa Rusijom i Kinom bi sunovratilo drzavu jos vise.

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.744
ovo je kljucno narocito ekstraoporezivanje banaka

ja bi njima porez odrezao na osnovu marzi

ako im je marza bankarska kao u EU onda porez 10%

ako im je 5 puta veca ko sada onda porez 50%

al tadic je njihova lutkica na koncu i marioneta tako da od toga nema sve dok ne skinemo demokrate - nista
Tadic je marioneta srpskih tajkuna i on igra kako mu Miskovic,Drakulic i ostali banditi sviraju.Evropu zabole dupe da izvines za Srbiju.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
114.328
Seselj je zavrsio svoje,to sto on prica su gluposti,Evropa i SAD nemaju nista s'tim sto je u Srbiji lose,to samo mozemo da zahvalimo glavonjama koji su na celu drzave danas i nikome drugom,to sto Seselj prica da bi bilo bolje da je SRS na vlasti cisto sumnjam,jer imati saradnju samo sa Rusijom i Kinom bi sunovratilo drzavu jos vise.
izvini decko ali ti nemas blage veze sa zivotom.

upravo je zapad kriv za sve sto se desava kod nas cela politicka vrhuska srbije su njihove marionete i sluge

procitaj ovo - mozda kad i ako uspes da procitas budes malo makar pametniji nego sto si sda

http://www.pecat.co.rs/2010/10/ekonomske-ubice-globalne-imperije/

a da sad vidim ti zivis u norveskoj!

pa zato je tebi lako da mlatis gloginje TUDJIM QURCEM

dodji bato u srbiju da kuas ovaj lebac sa 9 kora pa mi onda drvi kako je ovako i ovde dobro!

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Ауууууууу... после овог Шешељевог Прогласа сигурно она тројка из преЦедништва БоТа-Шапер-Крстић КОПАЈУ НОГАМА И РУКАМА ДА ПРОНАЂУ РАЗЛОГЕ ЗА ОТКАЗИВАЊЕ ПОСЕТЕ ЦАРУ ПУТИНУ...:hahaha::hahaha::hahaha:
Ма, да, како не, они могу да нешто некоме откажу...

Схватите већ више, ми смо ситни протекторатчић, као и све републике бивше СФРЈ, 8с изузетком, донекле Словеније).

Последња држава овде била је СФРЈ.

Ко год да је овде на власти, у спољној политици морао би да ради исто.

Све остало је пука демагогија, за ново навлачење народа.

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.744

upravo je zapad kriv za sve sto se desava kod nas cela politicka vrhuska srbije su njihove marionete i sluge

procitaj ovo - mozda kad i ako uspes da procitas budes malo makar pametniji nego sto si sda

dodji bato u srbiju da kuas ovaj lebac sa 9 kora pa mi onda drvi kako je ovako i ovde dobro!
Tihi,postavi sebi jedno pitanje,sta ima EU i SAD od propasti Srbije?Absolutno nista,kao sto rekoh njih zabole dupe za Srbiju ali ljudi odozdo jos uvek misle da je Srbija na meti,evo ja zivim na zapadu i ne secam se kad je zadnji put Srbija pomenuta u medijima,a da sad se setih,pominje se Srbija kad Novak Djokovic pobedjuje u tenisu.

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021

Ако је "запад крив за све", који онда андрак толико богујеш на Тадића?
:zper:

minos

Iskusan
Poruka
5.535
Tihi,postavi sebi jedno pitanje,sta ima EU i SAD od propasti Srbije?Absolutno nista,kao sto rekoh njih zabole dupe za Srbiju ali ljudi odozdo jos uvek misle da je Srbija na meti,evo ja zivim na zapadu i ne secam se kad je zadnji put Srbija pomenuta u medijima,a da sad se setih,pominje se Srbija kad Novak Djokovic pobedjuje u tenisu.
Nemoj tako,ovde se svi pale da smo neki vazan svetski faktor,sta ces,ostalo nam od drugarice Mire misao da smo jedan od poslednjih branika slobodnog covecanstva od trulog globalizma...a ti nam otkrivas strasnu istinu da smo prsli i da smo sami sebi najveci neprijatelji :sad2:

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.781
Ne zele ni oni da potpuno propadne Srbija, vec samo da bude njihov sluga i kupac.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.707
Па наравно да се не сећаш - неће вама ни да објављују ШТА ОВДЕ РАДЕ... а овде у медијима СВАКИ БОЖИЈИ ДАН НЕКО СЕР* ИЛИ АМЕРИЧКА АМБАСАДОРКА, ИЛИ НЕМАЧКИ АМБАСАДОР, ИЛИ ОНА ЕШТОН ИЗ ЕУ, ИЛИ АМЕРИЧКИ АМБАСАДОР НА КОСМЕТУ а ако се наведени не огласе онда уместо њих нешто лупи онај масни КАЦИН ИЗ СЛОВЕНИЈЕ ...сваки дан нешто сер* и гурају нам прст у око...

Шта мислиш ЗАШТО ИМА ОВОЛИКО ТЕМА НА ПОЛИТИЦИ ??? Зато што нико НЕ ЗНА НИ ГДЕ СМО НА МАПИ - или зато ШТО ОВДЕ НЕПРЕКИДНО ДЕЖУРАЈУ КАО ХИТЛЕРОВИ ДОБЕРМАНИ...

jevropa

Buduća legenda
Poruka
26.873

Hajd nek nema nista konkretno od propasti Srbije, ali ima od slabe i propale ekonomije svih zemalja uopste. Sve nove EU clanice su morale da uniste svoju privredu kao uslov ulaska u EU, da bi jace clanice vise proizvodile i izvozile u te iste propale drzave. A svidjalo se to vama ili ne Srbija je od uvek bila pojam i sila na Balkanu, a Srbi najmnogoljudniji, i uvek ce im biti prioritet prvo unistiti nas pa ostale

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.