ŠEŠELJ NAJAVIO Eto Rusa Dunavom do Beograda

Ne skrećite pažnju sa glavne teme: Vučić će svakako
vladati još najmanje 8 godina, sa Rusima ili bez njih. :andjeo:
Ja cu biti relan, za razliku od mnogih ovde- da, to je moguce.

Srbi su potpuno unisten narod, slugerajski narod koji kleci svojim lokalnim udbaskim mafijascinama u potpunosti, poput Rusa; i ta fasisticka diktatura moze da vlada ovde jos dugo, dugo.
 
Sve i da nije ukrao milione, kao što jeste, dovoljno je samo zapitati se otkud mu pare za hranu pošto krme sigurno troši mesečno hiljade evra samo na ždranje.

Nije jeftina rabota izgledati kao on.

Čime se on to bavi? Predsednik je propale stranke koja ima 0,3 posto glasova, piše neke knjige koje čita 100 polupanaca u Srbiji.

Bog s tobom junače, svašta se i ti pitaš. Pa zar su male plate DB oficira?
Ovaj je, napriliku biće, polkovnik. Više onako, počasni, al ioak polkovnik.
A ono drugo krme, Konjoglavi, najviše da je kapetan.
Baš je prošle godine bio jedan šit-tvit na pinku, jašta, u kojem su redom, s leva na desno,
sedeli lažni vojevoda Šešeljuga, lažni šjor Brnaba, i pravi vlasnik konjske glave.

I tačno se videla hijerarhija, ko sme kad da otvara usta.
Kad Konjoglavi kenya nešto, drVojča sme da ga prekine, da ga ispravi.
Kad je obrnuta situacija, DJV ne sme ni da zucne, pa sve da Vojča kaže
i da je Čićvu khurva (što je mnogo puta odmah po povratku iz Haga i rekao).
A šjor Brnaba sedi u sredini i ćuti. Njojzi, sirotoj, rekli da ne zeva previše,
može da joj se omakne da štogod i pametno ubode, pa da uruši sebi reputaciju.
 
Sve i da nije ukrao milione, kao što jeste, dovoljno je samo zapitati se otkud mu pare za hranu pošto krme sigurno troši mesečno hiljade evra samo na ždranje.

Nije jeftina rabota izgledati kao on.

Čime se on to bavi? Predsednik je propale stranke koja ima 0,3 posto glasova, piše neke knjige koje čita 100 polupanaca u Srbiji.

Pogledajte prilog 1892045
Uopste on i ne pise te knjige.

Nadju nekog jadnika iz Sluzbe da pokupi sve zapisnike po arhivama, i to uklopi u nekakvu jednu celinu, koju nazove 'knjiga'.

Te knjige su udbaski publicisticki rad, koji se radi iz nekog podruma u Sluzbi, a Seselj samo stavi svoje ime na to, i verovatno smisli naslov.
 
Ne skrećite pažnju sa glavne teme: Vučić će svakako
vladati još najmanje 8 godina, sa Rusima ili bez njih. :andjeo:
Ako Rusi dođu, Woo-chler ne da neće vladati ni mesnom zajednicom,
nego ni lokalnim šinterajem.
Čujem da su po šinterajima jazavičari glavne face,
a on, od kad je video kako jedan primerak te rase diše pod vodom,
nešto ima kompleks od njih.
 
1000091071.jpg
 
Ja cu biti relan, za razliku od mnogih ovde- da, to je moguce.

Srbi su potpuno unisten narod, slugerajski narod koji kleci svojim lokalnim udbaskim mafijascinama u potpunosti, poput Rusa; i ta fasisticka diktatura moze da vlada ovde jos dugo, dugo.

Eto. vidiš da se slažemo oko suštine...
A kako ti ocenjuješ ovu gomilu glupih tema u kojima
patuljci misle da ismevaju divove?

...na neki priglupi, dečji način

Evo ti slučaj malog, malecnog Hece koji ne zna da je Šešelj bio univerzitetski
profesor, da ima i penziju poslanika koju sitoti mali Heca nikad neće imati sa tom svojom pameću.
 
Poslednja izmena:
Eto. vidiš da se slažemo oko suštine...
A kako ti ocenjuješ ovu gomilu glupih tema u kojima
patuljci misle da ismevaju divove?

...na neki priglupi, dečji način

Evo ti slučaj malog, malecnog Hece koji ne zna da je Šešelj bio univerzitetski
profesor, da ima i penziju poslanika koju sitoti mali Heca nikad neće imati sa tom svojom pameću.
Seselj je div jedino za udbasenje, i lizanja cizmi svojim udbaskim gazdama.
 
Jok, oni se spremaju za 9. maj, to kod njih veći holidej.
Nešto ne zovu ove godine ovoga našega?

Ћути само још фали да претрпи неки напад дронова на штандове на Црвеном Тргу

Србија да изгуби свог највећег сина после свих трагедија и несрећа
 

Back
Top