Šešelj i SRS čestitali objavu o prisajedinjnju četiri ukrajinske oblasti Rusiji

ziltoid

Iskusan
Banovan
Poruka
5.859

Šešelj i SRS čestitali objavu o prisajedinjnju četiri ukrajinske oblasti Rusiji Link



Kakvi su to izdajnici. Srbija nikako ne bi smela priznati referendume na okupiranim teritorijama u Ukrajini sve dok u preambuli ustava ima Kosovo. Referendume zbog svojih interesa neće priznati jedan Kazahstan, a dr. Vojislav Šešelj bi ih priznao da je vlast.
 

Šešelj i SRS čestitali objavu o prisajedinjnju četiri ukrajinske oblasti Rusiji Link



Kakvi su to izdajnici. Srbija nikako ne bi smela priznati referendume na okupiranim teritorijama u Ukrajini sve dok u preambuli ustava ima Kosovo. Referendume zbog svojih interesa neće priznati jedan Kazahstan, a dr. Vojislav Šešelj bi ih priznao da je vlast.
Који си ти русофобски смор. Већ сам ти рекао, заболе Русију патка да ли неко .г,признаје или не тај референдум. Од данас су те области тамо где су и вековима биле.
,ззг, господин о чему је тајна Народ први пут одлучује о својој судбини.
Ако је то воља народа, коме смета? Како никоме није сметало растурање СССР-а а растурање Украјинте смета.
Западно лиффемерје подржавају само
 

Šešelj i SRS čestitali objavu o prisajedinjnju četiri ukrajinske oblasti Rusiji Link



Kakvi su to izdajnici. Srbija nikako ne bi smela priznati referendume na okupiranim teritorijama u Ukrajini sve dok u preambuli ustava ima Kosovo. Referendume zbog svojih interesa neće priznati jedan Kazahstan, a dr. Vojislav Šešelj bi ih priznao da je vlast.
Šešelj i jeste izdajnik. Podvodi srpski narod stranoj državi. Ja nisam mali rus nego veliki Srbin.
 
Који си ти русофобски смор. Већ сам ти рекао, заболе Русију патка да ли неко .г,признаје или не тај референдум. Од данас су те области тамо где су и вековима биле.
,ззг, господин о чему је тајна Народ први пут одлучује о својој судбини.
Ако је то воља народа, коме смета? Како никоме није сметало растурање СССР-а а растурање Украјинте смета.
Западно лиффемерје подржавају само
Zašto da bilo kome normalnom smetalo razbijanje zle kominističke imperije?
 
Мислим да службовање Русији тренутно није најбоља идеја за остваривање великосрпских аспирација.
А када су то Срби могли да бирају ко ће да штити њихове интересе?
Понуда бап и није велика, напротив треба бити срећан кад се поклопи
да Руси желе и могу помоћи. Без руске помоћи кроз историју ми би давно
доживелу судбину Курда и Јевреја или чак нестали са историјске сцене.
 
Без руске помоћи кроз историју ми би давно
доживелу судбину Курда и Јевреја или чак нестали са историјске сцене.
Ti bi voleo da je to tako, ali nije.

Srbi su se sami izborili za svoju slobodu. Cesto u vreme velikih svetskih istorijskih sukoba, gde su nam se nekad interesi poklapali sa ruskim, a nekada ne, npr. U vreme najznacajnijeg kongresa za Srbiju - Berlinskog kongresa.
 

Back
Top