Pa evo, iskustvo sa "njima" mi je takvo da sam rešio ne samo da otvorim ovde ovu temu, već da upozorim ljude sa neta, gde god budem i kad god budem mogao.
To ti je servis gde radi neki mamlaz koji smatra da si ti tamo zbog njega, a ne da je on tamo zbog tebe.
Zaboravi na rokove, fiskalne račune u startu.
Glavna fora mu je da ti ugradi novi čipset, tako da šta god da ti je sa kompom, on će da kaže kako je čipset u pitanju.
Ako ti je slučajno otišlo napajanje, pa ti i posle "popravke" u roku od 5 dana, lap nastavi da se gasi, ili neće da upali isl - on te ubeđuje kako si ga ti pokvario u međuvremenu.
Ako ga i uzme u popravku, rasturi ga na sastavne delove, tako da više ne znaš ni kad ni kako ni da li će da ti ga sastavi.
Ako ti nedobog u međuvremenu zatreba HD (jer na njemu imaš svoje radove, nacrte, neke važne pofatke isl) zaboravi da će uspeti da ti ga nađe. Moraš da uđeš u mučnu igranku zvonjave telefona, zakazivanja i dolazaka, kada on ili neće da se javi, ili neće biti u servisu, ili će biti ali ti kaže da dođeš sutra i da ne budeš bezovrazan što uopđte tražiš svoj deo.
Dakle, idiot u.o.p.š.t.e. ne zna da popravlja i nije nikakav servis.
Na svom sajtu je napisao da je jedini koji zna koji ume, "vaš laptop je naša briga", prosula vam se kafa po tastaturi? Nema problema..
Bio sam prisutan kada je čovek doneo lap kome se ekran gasi kada se preklapa. I čovek kaže kako ekran negde gubi kontakt, a ovaj, ni 5 ni 6 " to ti je otišo čipset.."
Posle 10 minuta pregleda, ustanovio je da ekran ipak gubi kontakt i onda okreće priču i kreće da ubeđuje čoveka kako mu je zapravo crko ekran jer gubi kontakt. Čovek gleda, ne veruje..kapira da ga ovaj ubeđuje u ono što je i sam pre 10 minuta tvrdio, itd itd..
Kada je meni trebao da izda fiskalni rekao mi je, izvini, ne mogu da ti dam račun eksplodrala mi kasa..(?!)
Ja mesec dana nisam uspeo da izvučem svoj HD.
Zamislite situaciju da sam npr tri godine pregovarao sa nekim strancima da dođu u BG i vide moje radove. I onda dođu, ostaju u Bg 3 dana, i ja ne mogu da dobavim svoj sopstveni HD da im sav trogodišnji rad pokažem zbog mamlaza koji sa šrafcigerom sedi u Lominoj 5 u gomili delova i ne zna koji je deo čiji.
Ovo je samo "ukratko".