Šerlok H

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
42.252
"Granadin" Holms je za mene jedan jedini. Tačnije Džeremi Bret=Š. Holms.
Sve drugo je....

U to ime želim da podelim tri epizode koje mislim da svako treba da pogleda.

Počnimo od jedne od kasnijih
"The Master Blackmailer"
Nije misterija u pitanju već nešto što bih lično nazvao čistim "romantizmom". Pogotovu poslednjih nekoliko minuta u kojima drama kulminira zahvaljujući neverovatno iskrenoj glumi Norme Vest. Cela epizoda ima poseban ton i mnoga potresna i genijalna dramska rešenja.

 
serlok%20holms%20serija.jpg
 

"The cardboard box"

Tuga živa od epizode. Kao da je scenario pisao neki Rus. Ali mora se pogledati. Sjajna glumačka postava koja i dan danas "šljaka". Straašna priča i opet dramski motivi koji prave dodatnu napetost.
 
"Granadin" Holms je za mene jedan jedini. Tačnije Džeremi Bret=Š. Holms.
Sve drugo je....

U to ime želim da podelim tri epizode koje mislim da svako treba da pogleda.

Počnimo od jedne od kasnijih
"The Master Blackmailer"
Nije misterija u pitanju već nešto što bih lično nazvao čistim "romantizmom". Pogotovu poslednjih nekoliko minuta u kojima drama kulminira zahvaljujući neverovatno iskrenoj glumi Norme Vest. Cela epizoda ima poseban ton i mnoga potresna i genijalna dramska rešenja.

Najjaci i pravi.
 
Мени се допао. Прво, јако брзо прича што је као неки показатељ да му мисли баш пребрзо долазе и да јако брзо закључује. Има ту ноту кад глуми неког чудака, баш одудара од околине, не трудећи се. икс-де
 
"Granadin" Holms je za mene jedan jedini. Tačnije Džeremi Bret=Š. Holms.
Sve drugo je....

U to ime želim da podelim tri epizode koje mislim da svako treba da pogleda.

Počnimo od jedne od kasnijih
"The Master Blackmailer"
Nije misterija u pitanju već nešto što bih lično nazvao čistim "romantizmom". Pogotovu poslednjih nekoliko minuta u kojima drama kulminira zahvaljujući neverovatno iskrenoj glumi Norme Vest. Cela epizoda ima poseban ton i mnoga potresna i genijalna dramska rešenja.

Zar ima neki drugi Serlok? :)
I za mene je on jedini...kao sto je i Poaro samo ovaj:
1643229548429.png
 

Back
Top