Серија „Краљ Петар Први“ од вечерас на РТС-у

Drzi paznju (ovo je mozda subjektivno jer sam fanatik za nacionalnu istoriju pogotovo ovaj period koji serija obradjuje), ali nista spec. Film je za sada puno bolji od ove prve dve epizode, a po najavi mi se cini ni da treca nece biti nesto drasticno bolja, ali zato kasnije ocekujem sta vise siguran sam, da ce biti super kada krenu velike bitke i kada se pojave likovi iz filma....
 
Apis u minus baca seriju,a miona ona gola jel,u faci je losa i masno dupe

Миона игра Јелену, сестру Ђорђа и Александра. Појма ви немате.

21731160_10213933113111587_6912898834192383296_n-620x420.jpg
 
Drzi paznju (ovo je mozda subjektivno jer sam fanatik za nacionalnu istoriju pogotovo ovaj period koji serija obradjuje), ali nista spec. Film je za sada puno bolji od ove prve dve epizode, a po najavi mi se cini ni da treca nece biti nesto drasticno bolja, ali zato kasnije ocekujem sta vise siguran sam, da ce biti super kada krenu velike bitke i kada se pojave likovi iz filma....


Ovo je tek uvod, mora se pokazati i radnje pre pocetka rata i velikih bitaka. Film se odmah bacao na ratnu tematiku.
 
Миона игра Јелену, сестру Ђорђа и Александра. Појма ви немате.

Pogledajte prilog 538613

o takvim pojavama ne zelim da imam pojma,samo sise i dupe moze da se zapamti,mislim koliko traje epizoda

- - - - - - - - - -

Није баш толико лоша у фаци,има нечег привлачног ако не лепог.А и са масноћама си строг.

a jbg brate mesto kafenisanja bolje squat da rade
 
Kako su samo preskocili Balkanske ratove.... Ako nisu imali pare za to onda bolje da nisu ni snimali seriju, da je sve ostalo na filmu. Samo su pokvarili utisak. Film je odlican, a serija mi se ne svidja, ali ajde odgledacu do kraja kad sam vec poceo..... Previse je scena sa kocijama u sumi, tanki dijalozi, radnja nedovoljno interesantna, a to kazem ja koji obozavam ovaj deo nase istorije...

MOZDA bude bolje kad se KONACNO pojave i likovi iz filma..... ali vec vidim po najavi za sledecu epizodu da ce da naprave skandal, kako su ljudi iz Srbije stajali iza atentata na Ferdinanda sto samim tim implicira da je Srbija kao drzava jednim delom odgovorna za rat. To je nedopustivo tako prekrajati istoriju, ali ajde sacekajmo da vidimo tu epizodu.
 
Да ли сте приметили да Никола Пашић у сцени разговора са краљем на питање око жалби опозиције говори истоветну ствар као Вучић (парафразирам) - Имају изборе па нека се изборе за власт.

Чак и звучи по формулацију налик нечему што би Вучић рекао....


Колико морбидно.
 
Да ли сте приметили да Никола Пашић у сцени разговора са краљем на питање око жалби опозиције говори истоветну ствар као Вучић (парафразирам) - Имају изборе па нека се изборе за власт.

Чак и звучи по формулацију налик нечему што би Вучић рекао....


Колико морбидно.

Laza nam salje sublimisane poruke :mrgreen: Igra se s nama :D
 
Да ли сте приметили да Никола Пашић у сцени разговора са краљем на питање око жалби опозиције говори истоветну ствар као Вучић (парафразирам) - Имају изборе па нека се изборе за власт.

Чак и звучи по формулацију налик нечему што би Вучић рекао....


Колико морбидно.

zar mislis da ja dzabe podsecam ljude da citaju domanovica i nusica

kad god se prica o tom vremenu
 

Back
Top