serija "DR. HOUSE"

Poruka
16.125
KONACNO kod nas pocela hit serija Dr. House na RTS ide nedeljom od 22:45,..na HTV ide utorkom posle ili oko 02h jako je super serija,..a na madjarima ide vec uveliko....
da li je neko primetio ovu seriju??? Kako vam se svidja?
 
Pogledao sam par epizoda na HRT-u, nije losa.. :D moram priznati da sa poceo da je gledam zbog glavnog glumca (Hugh Laurie) koji je fantasticno glumio u Crnoj Guji (princa i porucnika)... mada u medjuvremenu je poceo da suska dok prica i to me malo iritira... verovatno je stavio nove zube or something.. ili je postao ***** pa od silnog gu... znate vec na sta ciljam.. :lol:
 
Serija je fantasticna. Steta sto se daje samo jednom nedeljno, ali stizu mi u utorak sve 3 sezone tako da cu se nagledati. Hju Lori mi nikada nije bio sladak,ali u onoj seriji je mmmmm...
house03-1.jpg
 
Steffan:
Pogledao sam par epizoda na HRT-u, nije losa.. :D moram priznati da sa poceo da je gledam zbog glavnog glumca (Hugh Laurie) koji je fantasticno glumio u Crnoj Guji (princa i porucnika)... mada u medjuvremenu je poceo da suska dok prica i to me malo iritira... verovatno je stavio nove zube or something.. ili je postao ***** pa od silnog gu... znate vec na sta ciljam.. :lol:

U Crnoj Guji??? Hm...obarticu malo vise paznje na ostale likove u Crnoj Guji jer poceo je opet serijal kod nas.......ne mogu da ga zamislim da igra u Crnoj Guji...:D:D:D:D:D:D:D:D
 
serija je vrh vrhova, skoro nije bio nijedan tako brilijantan glavni lik u nekoj seriji...

tako je ocajan, ogorchen a ipak na svoj nacin pomaze ljudima...

VRH

mada mi je malo mlak zadnji deo 3ce sezone
 
:D Obozavam Monka,i jako se divim Toniju kako ga je maestralno odigrao.
Imam 1,2,3,4 sezonu na originalima koje sam kupio u Londonu,obozavam ga,uvek se smejem do suza :D :D Monk je stvarno nesto posebno!!!
Psyh je glupa po meni nepotreban i propala imitacija Monka :confused: :(
A HOUSE....................on je posebna prica,neimitira nikoga,
on je velik sam za sebe i obozavm tu seriju! :) :)
 
Snima se cetvrta sezona i kazu da ce biti odlicna. Ne znam koliko sezona su otkupili RTS i HRT, ali se nadam da ce otkupiti one koje nisu. Serija je stvarno odlicna, a i gledanost sve vise i vise raste.
 

Back
Top