Quantcast

serija "DR. HOUSE"

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
46.615
Pratim paralelno na Avali, Fox Life i Hrt 1, kad gde stignem, mnoooooooooooogo su mi interesantnije ove kasnije epizode.

dr%20house.jpg

NeNyX . . .

Primećen član
Poruka
789

Samo neka tako nastave. :D

navodno da će olivia bit napočetku par epki i onda napušta seriju jer se želi posvetit nekim drugim, očito filmskim ponudama
Verovatno ce onda ubaciti neku novu zensku ulogu, ostali su bez dve, ili ce se mozda Cameron vratiti. :)
A na kraju epizode se i videlo da ce biti nesto sa Trinaesticom.

finale 6 sezone je fenomenalno. prava dramska epizoda,odlična situacija sa pacijenticom a onaj kraj sa Cuddy mi je odličan. Sad će Willson imat problema sa njih dvoje sljedeće sezone
Stvarno su extra originalno odradili epizodu. Bas je bilo tuzno a i srecno na kraju. :D
Imaju dobar zaplet za novu sezonu, videcemo sta ce nam smisliti. :D

NeNyX . . .

Primećen član
Poruka
789
E! Online's annual Tater Top Awards:

DRAMA KING
Winner: Hugh Laurie, House (66.3%)
Jensen Ackles, Supernatural (15.0%)
Tom Welling, Smallville (6.3%)
Matthew Fox, Lost (3.1%)
Ed Westwick, Gossip Girl (2.2%)
Kevin McKidd, Grey's Anatomy (2.0%)
Michael C. Hall, Dexter (1.4%)
Terry O'Quinn, Lost (1.2%)
Zach Gilford, Friday Night Lights (1.1%)
Jon Hamm, Mad Men (0.7%)
Kyle Chandler, Friday Night Lights (0.7%)

DRAMA MAMA
Winner: Lisa Edelstein, House (73.4%)
Lea Michele, Glee (7.2%)
Sandra Oh, Grey's Anatomy (4.2%)
Leighton Meester, Gossip Girl (4.0%)
Julianna Margulies, The Good Wife (2.3%)
Connie Britton, Friday Night Lights (2.0%)
Stana Katic, Castle (1.8%)
Lauren Graham, Parenthood (1.7%)
Toni Collette, United States of Tara (1.5%)
Jennifer Carpenter, Dexter (1.3%)
Edie Falco, Nurse Jackie (0.8%)

BEST COUPLE
Winner: Cuddy & House, House (53.0%)
Lois & Clark, Smallville (34.0%)
Chloe & Oliver, Smallville (3.1%)
Brennan & Booth, Bones (2.7%)
Rachel & Finn, Glee (2.1%)
Sarah & Chuck, Chuck (1.8%)
Emma & Will, Glee (0.9%)
Cristina & Owen, Grey's Anatomy (0.8%)
Pam & Jim, The Office (0.7%)
Cameron & Mitchell, Modern Family (0.6%)
Tara & Jax, Sons of Anarchy (0.3%)

BEST KISS
Winner: Cuddy & House, House (63.7%)
Lois & Clark in "Salvation" Smallville (14.2%)
Elena/Katherine & Damon, The Vampire Diaries (8.8%)
Brennan & Booth in the 100th episode, Bones (3.4%)
Kate & Jack, Lost (2.7%)
Rachel & Finn, Glee (2.4%)
Emma & Will, Glee (1.6%)
Rachel & Puck, Glee (1.2%)
Cristina & Owen, Grey's Anatomy (1.1%)
Annie & Jeff, Community (0.9%)

BEST DRAMA
Winner: House (44.9%)
Lost (12.5%)
Grey's Anatomy (9.7%)
True Blood (6.4%)
Supernatural (5.3%)
The Vampire Diaries (3.8%)
Dexter (3.7%)
Friday Night Lights (3.5%)
Smallville (2.8%)
Bones (2.5%)
Mad Men (2.0%)
Sons of Anarchy (1.3%)
Fringe (1.0%)
Damages (0.5%)
The Good Wife (0.2%)

Zvezdica

Iskusan
Poruka
6.337
Serija je dobra, mogu reci jedna od boljih na americkim televizijama (zlobnici ce reci da je to zbog toga sto nekoliko kljucnih ljudi nisu Amerikanci :P)

Da se razumemo, bar 85% je zasluga glavnog glumca. Hugh je.be kevu i tu zbora nema. Bez njega u glavnoj ulozi i bez takve glume serija bi bila u najboljem slucaju prosecna. Probajte samo da zamislite da je u glavnoj ulozi Patrick Dempsey (kako je u jednom trenutku razmatrano).

Onih preostalih 15% valjanosti serije ide na ideju, odnosno na originalnu adaptaciju Serloka Holmsa. Mislim da posmatranje serije bez analogije sa Holmsom nema svrhe. U tom smislu, Englez u glavnoj ulozi se sjajno uklapa.

Zaista jedno od meni omiljenih serija i jedina od trenutno aktuelnih koju gledam.

Sad, nije savrseno. Kasnije sezone su postale manje vise predvidljive, a i onoliki parovi i koncentracija na ljubavne zivote nisu mi bas legli. Takodje, moram da priznam da nisam fan vecine drugih likova (narocito zenskih)- ne znam gde ih nalaze, ali vecina je operisana od glume. Narocito me nervira 13, sva je nekako bezveze. Mislim, kad ih uporedis sa glavnim glumcem deluju kao amateri. Mogu da prodju Foreman i Wilson, a ono ostalo dno dna.

Poslednja izmena:

Zvezdica

Iskusan
Poruka
6.337
Pocela sam da pratim seriju na Avali... interesuje me, koju sezonu oni emituju?
i josh jedno pitanje, videh sad ove fotke, jel su Haus i ova crnka, ne znam joj ime, u vezi?

Na Avali i HRT1 repriziraju drugu sezonu trenutno. Na Fox Life ide cetvrta.

Haus i crnka (Cuddy) su... ah. Valjda je trebalo da bude u Molder/Skali fazonu (samo malo/mnogo otvorenije). Krajnji rezultat (koji videsmo nedavno) zavisi od ukusa. Nekome se svidja, nekome ne.

Glumica je veoma lepa zena, ali ni ona, kao ni ostatak zenskog tima ne uspeva da me ubedi da je lekar (mada za razliku od vecine glumica u seriji, bar deluje inteligentno). Ipak, ja licno ne osecam neku hemiju (fiziku, biologiju...) izmedju nje i Hausa.

MJfan

Domaćin
Poruka
3.506
Na Avali i HRT1 repriziraju drugu sezonu trenutno. Na Fox Life ide cetvrta.

Haus i crnka (Cuddy) su... ah. Valjda je trebalo da bude u Molder/Skali fazonu (samo malo/mnogo otvorenije). Krajnji rezultat (koji videsmo nedavno) zavisi od ukusa. Nekome se svidja, nekome ne.

Glumica je veoma lepa zena, ali ni ona, kao ni ostatak zenskog tima ne uspeva da me ubedi da je lekar (mada za razliku od vecine glumica u seriji, bar deluje inteligentno). Ipak, ja licno ne osecam neku hemiju (fiziku, biologiju...) izmedju nje i Hausa.

stvar ukusa, meni je nikakva...
ni ja ne osecam hemiju ... haus je sam sebi dovoljan :D
i ne mislim u seriji, nego privatno? :mrgreen:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.