Sergi0 srecan unapred rodjus (miki crkni xD)

aleksandra_93

Domaćin
Banovan
Poruka
3.762
@alexandra ... fala... nije zakashnjenje :P

100520o_0098-pivo_01.jpg

aj da nazdravimo onda..zivelii
:mrgreen:

katy

Domaćin
Banovan
Poruka
4.714
Ma idi...moj ortak iz osnovne, ovde je iz kraja, je isti Slash !!! Dobro, ne liči u faci, ali faca mu se ne vidi od kose, koja je ista kao Slasheva!!!!! Prelapa je!!!! i on je prelep, al jeb iga , ortak mi je... Isto onako stavi šešir i obuje martinke...stravaaaaa!!!!
U osnovnoj sam pravila ručak od njegove kose :lol: za vreme časa...olovkama sam uvijala lokne i pravila se da su to špagete :D :D :D

Sergio, ispravila sam lokaciju...smorila me je ;) Lepo se provedi u gradu...kupi petarde obavezno..i prskalice za predstojeću NOvu Godinu ;)

papaj@

Ističe se
Banovan
Poruka
2.731
Ma idi...moj ortak iz osnovne, ovde je iz kraja, je isti Slash !!! Dobro, ne liči u faci, ali faca mu se ne vidi od kose, koja je ista kao Slasheva!!!!! Prelapa je!!!! i on je prelep, al jeb iga , ortak mi je... Isto onako stavi šešir i obuje martinke...stravaaaaa!!!!
U osnovnoj sam pravila ručak od njegove kose :lol: za vreme časa...olovkama sam uvijala lokne i pravila se da su to špagete :D :D :D

Sergio, ispravila sam lokaciju...smorila me je ;) Lepo se provedi u gradu...kupi petarde obavezno..i prskalice za predstojeću NOvu Godinu ;)

najepse je kaka ti se kosa oznoji posle neke aktivnosti
i pocnes da je sisas ali samo siske a one onako pune soli od znoja
e to je uzivancija

i samo da kazem slash ne nosi martine vec kaobojke8-)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.