Sergej Trifunović udario kolima autobus i udaljio se sa mesta nesreće

pa da.kad sam rekao beli orlovi mislio sam na SNO samo nisam mogao da se setim kako su se zvali

ostalo je u sustini isto kako sam i rekao uz mozda manje tumbacije ali je na kraju ispalo kako sam i rekao uz mozda dodatno cepanje pre toga.

ма наравно и Вук и Шешељ су из ДБ брлога.
 
pa da.kad sam rekao beli orlovi mislio sam na SNO samo nisam mogao da se setim kako su se zvali

ostalo je u sustini isto kako sam i rekao uz mozda manje tumbacije ali je na kraju ispalo kako sam i rekao uz mozda dodatno cepanje pre toga.
Узгред буди речено, први чланови Шешељевог СЧП-а били су управо они изгредници који су на Видовдан 1990 прекинули представу "Свети Сава" по тексту Синише Ковачевића. Један од њих био је и рођени брат Милована Дрецуна, Вукан, који је касније отишао код Аркана у Ердут.
 
Уууфффф.... не нису
Нису. СНО, а затим СПО, били су аутохтони покрети. Већ сам рекао да је СНО настао из друштва "Сава". А друштво "Сава" је настало од једног веселог друштванцета млађих "малих привредника" из Нове Пазове. Они су упознали пок. архитекту Илију Глигоријевића званог Ика Флорида, познатог реакционара, старог Београђанина и сина народног непријатеља, када је им је овај радио ентеријер за кафе-бар "Џет Сет" у Старој Пазови. Онда је он њих звао на журке које је често правио у свом "салонцу" на Зелењаку и по којима је ушао у легенду "вертикалног Београда" (израз Исидоре Бјелице), па су се спријатељили. То се временски поклапа са растом примитивног антикомунизма, ново-верства и национал-шовинизма међу младима осамдесетих.

Када су после Осме седнице почела "догађања народа", горе наведена група из Нове Пазове ентизијастички узима учешћа, са све црногорским капама на главама (ради се о деци колониста), са крстачама, иконама, црквеним заставама и сл. Пошто су постали познати ликови на тим митинзима, долазе на идеју да направе удружење грађана "за очување ћирилице и народне традиције" под именом "Сава". Како су преко поменутог Ике Флориде упознали многе "националне интелектуалце", неке од њих успевају да убеде да се приступе тада новоснованом удружењу. Тако настаје друштво "Сава". Оно ће се 6. јануара претворити у "Српску Народну обнову" чији председник постаје Мирко Јовић. СНО је тада био веома популаран национал-шовинистички покрет
"Национални интелектуалци" попут Бране Црнчевића који су узели формалног учешћа у "Сави", не улазе у СНО, осим Ике Флориде и Вука Драшковића, а који бива избачен већ у марту 1990 због неких пара из емиграције које је наводно Дана Драшковић ставила себи у џеп. Онда Драшковић са својим присталицама оснива СПО.

А СРС је директно основала Милошевићева удба управо да би осујетила раст популарности СПО-а, а који се већ у лето 1990 окреће антиратној политици, и Драшковић пружа подршку Анти Марковићу и очувању Југославије.
 
Poslednja izmena:
Dobar glumac i tezak indijanac.
To sto nije u zatvoru je odraz propale drzave, mada je on tu tek minorna stetocina medju ekipom krimi politicara koji vedre i oblace u vlasti i opoziciji.

Svi pričaju o nekom "nezavisnom sudstvu".... A ono je fingirano...
Daj malo " nezavisnu policiju"
To znači da policajac može da uhapsi i direktora ako posumnja da... Al, eto, ko će da sumnja?
 
Нису. СНО, а затим СПО, били су аутохтони покрети. Већ сам рекао да је СНО настао из друштва "Сава". А друштво "Сава" је настало од једног веселог друштванцета млађих "малих привредника" из Нове Пазове. Они су упознали пок. архитекту Илију Глигоријевића званог Ика Флорида, познатог реакционара, старог Београђанина и сина народног непријатеља, када је им је овај радио ентеријер за кафе-бар "Џет Сет" у Старој Пазови. Онда је он њих звао на журке које је често правио у свом "салонцу" на Зелењаку и по којима је ушао у легенду "вертикалног Београда" (израз Исидоре Бјелице), па су се спријатељили. То се временски поклапа са растом примитивног антикомунизма, ново-верства и национал-шовинизма међу младима осамдесетих.

Када су после Осме седнице почела "догађања народа", горе наведена група из Нове Пазове ентизијастички узима учешћа, са све црногорским капама на главама (ради се о деци колониста), са крстачама, иконама, црквеним заставама и сл. Пошто су постали познати ликови на тим митинзима, долазе на идеју да направе удружење грађана "за очување ћирилице и народне традиције" под именом "Сава". Како су преко поменутог Ике Флориде упознали многе "националне интелектуалце", неке од њих успевају да убеде да се приступе тада новоснованом удружењу. Тако настаје друштво "Сава". Оно ће се 6. јануара претворити у "Српску Народну обнову" чији председник постаје Мирко Јовић. СНО је тада био веома популаран национал-шовинистички покрет
"Национални интелектуалци" попут Бране Црнчевића који су узели формалног учешћа у "Сави", не улазе у СНО, осим Ике Флориде и Вука Драшковића, а који бива избачен већ у марту 1990 због неких пара из емиграције које је наводно Дана Драшковић ставила себи у џеп. Онда Драшковић са својим присталицама оснива СПО.

А СРС је директно основала Милошевићева удба управо да би осујетила раст популарности СПО-а, а који се већ у лето 1990 окреће антиратној политици, и Драшковић пружа подршку Анти Марковићу и очувању Југославије.

Jel Dana stvarno uzela pare ili nije?
 
Jel Dana stvarno uzela pare ili nije?
Јесте али ту је сад оно шта је старије дал` кокошка ил` јаје јер је Данин контраргумент био да је Вук те паре (неких 5000$) добио од емиграције за његова предавања која је по САД држао као познати националистички писац, а не као потпредседник СНО, па према томе новопазовчани могу да се сликају.
 
А како другачије су, него неваспитана деца комунизма - бахато.

Нема ту стварне позиције и опозиције, сви су они из истог ЦК брлога испали и расули се по партијама, који им је ДБ дозволио.
Hajdemo da pomenemo i nosioce komunizma....
Znaci nabedjene demagoge i diktatore koji imaju jedne stavove kad drugima naredjuju a druge kad oni treba da odrade ono sto je naredjeno, sto im treba uvek bar 3 posluzioca da bi sve bilo kako treba....
Negde sam napisao da mi najvise smeta kod svih tih komunista sto razvijaju ideje, ukljucuju se u kontrolu , izvrsenje, ako je to njihova ideja, valjda to smatraju nadleznoscu, a potpuno su nezainteresovani ako je to drustvena vrednost i znacaj....
Neko je to nazvao da su vecina tih komunista oportunisti, a meni to lici i na poltrone...samo poltrone javnog mnjenja, mediokritete koji se ulizuju nevidljivom DB...
Ne da se plase, nego se ulizuju...
Taj nevidljivi DB oni zovu cast, postenje ili kako izaberu, i kao i psihicki bolesnici ( ovo je moj brat rekao, ne ja) ne mogu da priznaju ono od cega su oboleli, tj svoje ce licemerje uciniti sebi nevidljivim, a zestoko se boriti protiv svake insinuacije ili kritike koja to ogoli i prikaze..

Njihova deca , mogu biti poslusna i onda ce biti pasivna unakazena mediokritetska , bez inicijative i stvarnog licnog misljenja gomila...
Ili ce biti inatna, svojeglava, radikalna, sebicna, vecito opoziciona snaga, jer su u okruzenju non stop koje gleda da ih satre, pasivizira i ignorise kao kreativne elemente, citaj porodica komunistickog medokriteta diktatora...
Tada je slucaj Sergeja jasan, on nema drugu mogucnost nego da bude neposlusni i neposluzni element...jer je tako jedino i mogao da prezivi...kao licnost.
Sad nivo do kog ce otici u bandoglavost i neposlusnost zavisi od samokontrole , od vecitog do nekog ko vise naginje nihilizmu u smislu nepoverenja u sve grupne manifestacije psihickih osobina...sve kolektivizme....

Ovi koji beze od kolektivizama, oni nisu za lidere, oni mogu da vode, ali nikad nece prevazici realnost licemerja u Srbiji...
Zacudo, po psihologiji mazohisticki pojedinci , citaj srpski narod, ne bezi od takvih , od onih koji su antikolektivni niti od onih koji su skloni diktaturi ili nasilju...
Tu se i ogleda jedan deo mazohizma, koji je jaci od osecaja zrtve takve osobe...
Pitaj srbe da li su zrtve, vecina ce reci da jesu, ali pitaj da li su protiv onih koji ih cine zrtvama, oni ce navoditi neke baljezgarije kao uzrocnike svoje zrtve...
Bas kao sto mazohista navodi nekad svoje greske kao razlog za aktivnost gde je ispao zrtva...
 
Svi pričaju o nekom "nezavisnom sudstvu".... A ono je fingirano...
Daj malo " nezavisnu policiju"
To znači da policajac može da uhapsi i direktora ako posumnja da... Al, eto, ko će da sumnja?

То је изум бољшевика протуве Броза и она се у политичким наукама зове Јединство власти.

"Мјквм бжју, каква вам је о одвојена власт (трипартитност судске, извшне и законодавне). То нама не треба. Народна власт треба да је јединствена" - Ј.Б.Тито 1946.г.
 
policij i radi svoj posao..problem je na visim instancama gde stoji ono sta policija pokrene.
Sto opet znaci da policija ne radi svoj posao i da postoje kukavice koje se boje pojedinih politicara ...mocnika...
Za sve ima leka pa i to da imamo hrabre ljude , brzo bi se resilo ali svakome dobro u tom poslu , ovi samo klimnu glavom i slucaj zavrsen.
 
Јесте али ту је сад оно шта је старије дал` кокошка ил` јаје јер је Данин контраргумент био да је Вук те паре (неких 5000$) добио од емиграције за његова предавања која је по САД држао као познати националистички писац, а не као потпредседник СНО, па према томе новопазовчани могу да се сликају.

Kako se svi pozovu na "šifru" od doktora kad zagusti...
Tako i za Dinkića govorili - nemojte ga uznemiravati dok gasi banke, znate dobiće stres a epileptičar je...
 
Sto opet znaci da policija ne radi svoj posao i da postoje kukavice koje se boje pojedinih politicara ...mocnika...
Za sve ima leka pa i to da imamo hrabre ljude , brzo bi se resilo ali svakome dobro u tom poslu , ovi samo klimnu glavom i slucaj zavrsen.
policija uradi svoj deo posla..privede osumnjicenog..problem je sto izostaje dalje procesuiranje slucaja i taj se vraca na ulicu.. policija je tu najmanje kriva.
 
Kako se svi pozovu na "šifru" od doktora kad zagusti...
Tako i za Dinkića govorili - nemojte ga uznemiravati dok gasi banke, znate dobiće stres a epileptičar je...
Дани Драшковић је шифру "средио" легендарни београдски психијатар Веселин Веско Савић.


Наиме, ко је имао "шифру", није могао бити хапшен због непријатељске делатности против СФРЈ, јер је имао / ла доказ да је шизофреничар/ка, па је много реакционара који су се плашили затвора (премда у 99% случаја никакав затвор им није претио већ се радило о чистој хистерији и параноји), прибегавало овом трику.
 
Pa tesko je razraditi ono sto narodu godi...

Gledam mentalitet.. Krpeljski...bas bukvalno...
Svi bi da se ogrebu , ali od onog finog, mekanog na grebanje i tada nema mere...Znaci radi demagogija, taktika, strategija...gori su od sponzorusha...
Inace ja sam postovaoc sponzorusha, jer su mi nesponzorushe i antisponzorushe mnogo nepostenija stvar nego sponzorusha koja jasno izrazava stav, ako ne budes imao pare za mene i decu koju ti rodim, ja odoh. Dok nesponzorushe imaju iste manire i taktike kao i narod, busaju se da su bolje, a krvopije i grebatorke zesce a manje nude, vise traze, skuplje kostaju, i ne svode saldo, bas kao i narod...

Rekoh jednom imao sam slucaj komsija koji namerno ti hlade prostor, onda te pitaju ako brzo ne podgrevas to , a kako se vi grejete komsija, da daju signal da im je hladno , a onda znaju fiziku pa kazu , ma komsija je kriv sto je kod nas hladno , jer hladno ide odozdo, ono sto oni ostave otvorena vrata ulaza, to ne hladi hodnik jer toplo ide nadole.

Sretao sam i devojke koje izbegavaju seks kad imaju mecu, tad je opasno , a zaredjaju seks na sredini menstrualnog ciklusa, na sta je moj komentar bio , lutko ebi se kad god ti se ebe, ako nisi zatrudnela za ovih par godina sa tom strategijom , neces nikad...

Oni sto snime te bisere mobilnim su kap u moru kakvih bisera ima...
Od nepismenih do doktora nauka...
 
SERGEJ TRIFUNOVIĆ OPET IMAO SAOBRAĆAJKU: Audijem se zakucao u fiat na auto-putu!

Sergej Trifunović izazvao je udes prošle noći na novosadskom auto-putu,
Foto: Aleksandar Jovanović Cile

NOVI UDES
SERGEJ TRIFUNOVIĆ OPET IMAO SAOBRAĆAJKU: Audijem se zakucao u fiat na auto-putu!
Pre samo 20 dana se vozilom je udario u gradski autobus na Novom Beogradu
Objavljeno:
09.02.2020.

Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izazvao je udes prošle noći na novosadskom auto-putu, saznaje Kurir.
Naime, kako saznajemo, on se, krećući se u smeru ka Novom Sadu svojim automobilom marke "audi Q2" zakucao u "fiat", koji je išao ispred njega.

Na lice mesta su došli lekari Hitne pomoći, a vozač "fijata" je prevezen u zemunsku bolnicu na dijagnostiku i dalje lečenje.
Ovo, inače, nije prvi put da Trifunović pravi saobraćajne prekršaje. Pre samo 20 dana svojim vozilom zakucao se u gradski autobus na Novom Beogradu, a potom je pobegao s lica mesta.

Podsetimo, Trifunović je u prethodnih deset godina napravio desetine saobraćajnih prekršaja, od kojih su mnogi bili ozbiljno ugrožavanje bezbednosti i njega i drugih. On je čak šest puta kažnjavan zbog vožnje u alkoholisanom stanju, sedam puta je zatečen u prekoračenju brzine u naselju i tri puta na putu van naselja. Jedanput je prekoračio brzinu za više od 80 kilometara na sat. Nekoliko puta ga je policija uhvatila da je prošao kroz crveno, kao i da je preticao preko pune linije.
Više puta je kažnjavan i zbog vožnje s nevažećom vozačkom dozvolom, zbog upravljanja vozilom kojem je isteklo važenje registracije, a dva puta je vozio bez vozačke dozvole odgovarajuće kategorije. Saobraćajci su ga četiri puta zaticali da telefonira za vreme vožnje, pet puta nije bio vezan pojasom i tri puta je vozio motor bez kacige.

+++++++++++++++++++++++++++++++++
Хоће ли неко од надлежним већ једном зауставити овог дрогираног мајмуна или се чека да направи неку тешку несрећу са тешким тј. смртним последицама???!!!
 
SERGEJ TRIFUNOVIĆ OPET IMAO SAOBRAĆAJKU: Audijem se zakucao u fiat na auto-putu!

Sergej Trifunović izazvao je udes prošle noći na novosadskom auto-putu,
Foto: Aleksandar Jovanović Cile

NOVI UDES
SERGEJ TRIFUNOVIĆ OPET IMAO SAOBRAĆAJKU: Audijem se zakucao u fiat na auto-putu!
Pre samo 20 dana se vozilom je udario u gradski autobus na Novom Beogradu
Objavljeno:
09.02.2020.

Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izazvao je udes prošle noći na novosadskom auto-putu, saznaje Kurir.
Naime, kako saznajemo, on se, krećući se u smeru ka Novom Sadu svojim automobilom marke "audi Q2" zakucao u "fiat", koji je išao ispred njega.

Na lice mesta su došli lekari Hitne pomoći, a vozač "fijata" je prevezen u zemunsku bolnicu na dijagnostiku i dalje lečenje.
Ovo, inače, nije prvi put da Trifunović pravi saobraćajne prekršaje. Pre samo 20 dana svojim vozilom zakucao se u gradski autobus na Novom Beogradu, a potom je pobegao s lica mesta.

Podsetimo, Trifunović je u prethodnih deset godina napravio desetine saobraćajnih prekršaja, od kojih su mnogi bili ozbiljno ugrožavanje bezbednosti i njega i drugih. On je čak šest puta kažnjavan zbog vožnje u alkoholisanom stanju, sedam puta je zatečen u prekoračenju brzine u naselju i tri puta na putu van naselja. Jedanput je prekoračio brzinu za više od 80 kilometara na sat. Nekoliko puta ga je policija uhvatila da je prošao kroz crveno, kao i da je preticao preko pune linije.
Više puta je kažnjavan i zbog vožnje s nevažećom vozačkom dozvolom, zbog upravljanja vozilom kojem je isteklo važenje registracije, a dva puta je vozio bez vozačke dozvole odgovarajuće kategorije. Saobraćajci su ga četiri puta zaticali da telefonira za vreme vožnje, pet puta nije bio vezan pojasom i tri puta je vozio motor bez kacige.

+++++++++++++++++++++++++++++++++
Хоће ли неко од надлежним већ једном зауставити овог дрогираног мајмуна или се чека да направи неку тешку несрећу са тешким тј. смртним последицама???!!!
Treba svaka javna ličnost u opoziciji da napravi tako neki udes..neka piše vlast i neka urla hunta...
Sve dok se Babić ne seti i ne proradi mu ono malo savesti pošto je UBIO nedužnu ženu na naplatnoj rampi.
E sad nisam video da ste se vi sendvicari mnogo tangirali kada se to desilo...
Nije bilo sendviča za tu temu, bRateee.
 

Back
Top