Quantcast

Sergej Trifunović udario kolima autobus i udaljio se sa mesta nesreće

ssmpmd

Poznat
Poruka
7.130
Ovaj sto ga udario Sergej ...

POLICIJA UHAPSILA GRUPU DRUMSKIH RAZBOJNIKA
Izazivali sudare, pa pljackali zrtve
Grupa modernih drumskih razbojnika koju su cinili Zemunci Zoran Urosevic (35), Srdjan Sekulovic (22), Zivorad Stanojevic (44) i Pancevac Dragan Sretenovic (35) uhapsena je zbog osnovane sumnje da je izvrsila vise krivicnih dela teske razbojnicke kradje i razbojnistava. Kako stoji u krivicnoj prijavi policije, ova dela oni su vrsili u periodu od septembra prosle do februara ove godine tako sto su obicno ukradenim automobilima strane registracije sa prikolicom, sacekivali svoje zrtve na novom novosadskom putu, Obrenovackom putu, auto-putu Beograd-Nis ili Ibarskoj magistrali. Potom bi, stoji u prijavi, inscenirali sudar sa zrtvinim vozilom, i onda uz pretnju pistoljem i fizicko maltretiranje otimali novac i vozilo. Na ovaj nacin oteli su ukupno osam automobila, od kojih su dva unistili, cetiri prodali u inostranstvu, a dva su pronadjena prilikom hapsenja. Takodje, utvrdjeno je da su ukupno oduzeli sedam automobila sa kojima su isli u izvrsenje krivicnih dela. Svi ovi automobili su pronadjeni. Tako su, na primer, 12. oktobra prosle godine u “opel kadetu" pola sata iza ponoci cekali na novom novosadskom putu i krenuli za automobilom marke “ford eskort" sa prikolicom. Pratili su ga do obrenovackog druma, gde su, kod Zeleznika, iscenirali sudar, udarivsi u prikolicu. Kada je osteceni izasao iz svog automobila, Sretenovic ga je nekoliko puta udario pistoljem po glavi, oborivsi ga na zemlju, da bi, zatim, i ostala trojica poceli da ga tuku, trazeci od njega novac. Posto su mu iz jakne uzeli 19.000 maraka, odneli su ga u kanal pored puta i ostavili da lezi u besvesnom stanju. Dvojica od njih zatim su sela u “ford eskort" koji su odvezli do Zemuna, gde su ostavili prikolicu, a onda vozilo odvezli do tramvajskog mosta na Savi gde su ga polili benzinom i zapalili. Ukradeni “opel kadet", druga dvojica ostavili su u blizini Ade Ciganlije.

http://www.yurope.com/nasa-borba/arhiva/Mar98/2503/2503_29.HTM

Posle silnih ZLOdela , poceo da radi za sluzbu.

Huntin radnik.

Sve ispliva.
Gde ga nađoše samo

Čovek INSISTIRAO da mu se stavi kragna zbog slikanja

I onda DEBILČINA GLUPA na svim snimcima vrti glavom tetralno jer mu niko nije rekao da je kod ljudi koji zaista povrede vrat svaki pokret glavom težak i bolan.

Istovremeno Babić laže na suđenju pa se ne krsti.

Evo šta izjavljuje

"Saslušan kao svedok, Babić je pred sudom najpre izjavio saučešće porodici Gligorijević. On je objasnio da je kobnog dana krenuo na službeni put u Kržince kod Vladičinog Hana autom "škoda superb", i dodao da je u trenutku nesreće spavao na zadnjem sedištu.

- Dejan me probudio u Ražnju da doručkujemo, a zatim smo nastavili put i ja sam opet zaspao. U jednom momentu sam po inerciji poleteo napred, jer nisam bio vezan. Osetio sam da Dejan naglo koči. Uhvatio sam se za sedište koje je puklo nakon čega sam preleteo preko sedišta i glavom udario u šoferšajbnu. Čuo sam Dejana kako me pita da li sam dobro, video sam da mogu da pomeram prste na rukama i nogama i pošto sam bio u nezgodnom položaju probao sam da se pomerim i tada sam osetio jak bol u nozi i u predelu butne kosti - objasnio je v. d. direktora "Koridora". - Tada je neko otvorio vrata, ali ne znam ko. To je poslednje čega se sećam jer sam izgubio svest. Osvestio sam se u kolima Hitne pomoći kada sam javio porodici šta se dogodilo."

- vozio se pozadi
- nije bio vezan
- osetio je da vozač naglo koči (na snimku se jasno vidi da kočenja nema, udara bez smanjenja brzine)
- Babić navodno PRELEĆE preko sedišta i udara glavom u šoferšajbnu!!!
- pri tome mu puca butna kost
- tada neko otvara vrata i vade ga napolje

Dakle, oće to da pukne butna kost kad se preleti i udari glavom u šoferku.
Da je on zaista udario glavom u šoferku bio bi na mestu mrtav.

A zašto sve ovo laže, pa zato što na snimku koji će morati da se prikaže debilčinu vade SA PREDNJEG SEDIŠTA a onda je jedina moguća laž da kaže da je bio pozadi pa je preleteo napred u krilo vozaču i pri tome lupio glavom u šoferku i polomio nogu.

Niko masno ka Turčin ne laže ali ovako ni Ture ne može da laže kako Babić vazduplohov laže

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.