Quantcast

Sergej Trifunović udario kolima autobus i udaljio se sa mesta nesreće

Gilko Bilboa

Poznat
Poruka
9.984
SERGEJ TRIFUNOVIĆ OPET IMAO SAOBRAĆAJKU: Audijem se zakucao u fiat na auto-putu!

Sergej Trifunović izazvao je udes prošle noći na novosadskom auto-putu,
Foto: Aleksandar Jovanović Cile

NOVI UDES
SERGEJ TRIFUNOVIĆ OPET IMAO SAOBRAĆAJKU: Audijem se zakucao u fiat na auto-putu!
Pre samo 20 dana se vozilom je udario u gradski autobus na Novom Beogradu
Objavljeno:
09.02.2020.

Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izazvao je udes prošle noći na novosadskom auto-putu, saznaje Kurir.
Naime, kako saznajemo, on se, krećući se u smeru ka Novom Sadu svojim automobilom marke "audi Q2" zakucao u "fiat", koji je išao ispred njega.

Na lice mesta su došli lekari Hitne pomoći, a vozač "fijata" je prevezen u zemunsku bolnicu na dijagnostiku i dalje lečenje.
Ovo, inače, nije prvi put da Trifunović pravi saobraćajne prekršaje. Pre samo 20 dana svojim vozilom zakucao se u gradski autobus na Novom Beogradu, a potom je pobegao s lica mesta.

Podsetimo, Trifunović je u prethodnih deset godina napravio desetine saobraćajnih prekršaja, od kojih su mnogi bili ozbiljno ugrožavanje bezbednosti i njega i drugih. On je čak šest puta kažnjavan zbog vožnje u alkoholisanom stanju, sedam puta je zatečen u prekoračenju brzine u naselju i tri puta na putu van naselja. Jedanput je prekoračio brzinu za više od 80 kilometara na sat. Nekoliko puta ga je policija uhvatila da je prošao kroz crveno, kao i da je preticao preko pune linije.
Više puta je kažnjavan i zbog vožnje s nevažećom vozačkom dozvolom, zbog upravljanja vozilom kojem je isteklo važenje registracije, a dva puta je vozio bez vozačke dozvole odgovarajuće kategorije. Saobraćajci su ga četiri puta zaticali da telefonira za vreme vožnje, pet puta nije bio vezan pojasom i tri puta je vozio motor bez kacige.

+++++++++++++++++++++++++++++++++
Хоће ли неко од надлежним већ једном зауставити овог дрогираног мајмуна или се чека да направи неку тешку несрећу са тешким тј. смртним последицама???!!!
...

Ima oci ko fildzane...

Kako se autobus oseca???

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.937
Сергеј све зна о томе како уредити друштво и државу.Једино не зна како да управља својим поступцима.

Када је сада толико бахат, ко зна какав би био да је на власти.
Iju Ala živimo odjednom u odgovornom meritokratskom društvu...
Verovatno.

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.418
Узгред буди речено, први чланови Шешељевог СЧП-а били су управо они изгредници који су на Видовдан 1990 прекинули представу "Свети Сава" по тексту Синише Ковачевића. Један од њих био је и рођени брат Милована Дрецуна, Вукан, који је касније отишао код Аркана у Ердут.
предводник тих протеста био је свештеник др Жарко Гавриловић (сада покојни) иначе оснивач Српске Светосавске Странке.........

miso6207

Veoma poznat
Poruka
12.127
Dobro ispričaj mi ti kako je bilo. Da nije možda Đinđić bio protiv Kumanovskog sporazuma, a Vučić za.
To da je bilo ko prizivao bombardovanje je bolesna zamisao. Bolesno ne da odgovornost za bombardovanje stavljao bilo kome u Srbiji umesto da su odgovorni oni koji su bombardovali. Čime je to Srbija izazvala akciju tvojih voljenih zapadnjaka. Brzo će vreme kad će se i oni stideti sebe. Jedini ti nikad nećeš, ali kod tebe ni lekovi ne pomažu.
Ima jedan lek, ali...

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.418
Majmunu treba trajno oduzeti vozacku
Тачно !!!
ispovest trifunovićeve žrtve
SAMO SAM ČUDOM OSTAO ŽIV KADA ME JE SERGEJ UDARIO Srđan tvrdi: Sada mi preti, vređa me! A mene čeka i operacija
Društvo 11.02.2020. 10:35h

Samo sam čudom ostao kada se Sergej Trifunović u nedelju ujutro svojim džipom u punoj brzini zakucao u moj fijat! Neposredno posle udesa on se jako čudno ponašao, alkotest je pokazao da nije bio pijan, ali kažem vam, čudno je izgledao, sumnjam da je bio drogiran... Na mestu udesa, kad je izašao iz kola, obećao mi je da će mi platiti štetu, ali već sutradan je počeo da mi preti i da me najstrašnije vređa!
Ovo priča Srđan Sekulović (44), čovek koji je zadobio povrede vrata u saobraćajki koju je Sergej Trifunović izazvao na autoputu za Novi Sad. Sekulović kaže da su ga sekunde delile od sigurne smrti!

- Krenuo sam te noći da pokupim drugaricu koja je bila u izlasku. Normalno sam vozio srednjom trakom, kada mi se otpozadi ogromnom brzinom približio džip. Vozio je sigurno više od 150 na sat po mrklom mraku! Spazio sam ga u retrovizoru, delovalo je kao da ne zna šta bi, kao da ne zna gde će, da li će da me obiđe ili ne i odjednom me je udario u zadnji levi deo kola. Od siline udarca sam se zarotirao 360 stepeni i udario u bankinu pored. Samo sam čudom preživeo. Da je slučajno bio dan i da je bilo drugih vozila na putu neko bi me sigurno pokupio ubio bi me na licu mesta. Srećom pa u kolima nije bilo žene i dece... Strašno, strašno je bilo! - priča Sekulović.

On se priseća da je Sergeju trebalo neko vreme da izađe iz automobila. Pretpostavlja da je najpre želeo da pobegne sa mesta udesa, ali mu auto nije bio u voznom stanju.
- Izašao je i pitao da li sam dobro, da li mi treba pomoć.. Bio je sav pogubljen, čudan, delovalo mi je kao daje drogiran ili pripit. Osećao sam se slomljeno, vrtelo mi se u glavi, pripala mi je muka. Uzeo sam malo vode i legao na oboreno sedište, On je odmah predložio da se nagodimo, ali ja sam insistirao da zovemo policiju. Ubrzo su stigli saobraćajci, kao i Hitna pomoć. Odvezli su me u najbližu zdravstvenu stanicu, a posle i u Urgentni centar. Snimili su mi kičmu, pluća, rebra, sve.. Stavili su mi i longetu zbog povrede vrata, sumnjaju da mi je napukao pršljen, možda ću morati na operaciju - kaže naš sagovornik.
Zbog zadobijenih povreda lekari su mu zabranili da radi i propisali mirovanje od najmanje 15 dana.

Mora mu se stati na put
- Sada nemam ni automobil, a ne smem ni na posao. Ne znam šta ću. A on, Sergej, on me je sve slagao! Obećao je da će mi odšlepati auto i da će to platiti, ali nije... Govorio je da će njegov majstor da mi sredi auto, ali tu popravke nema, šteta je ogromna. Ja sam moj fijat dobro održavao, a posle ovoga ne mogu da izvučem ni 300 evra za njega, moram da ga prodam na neki otpad... Kada sam posle saobraćajke pozvao Sergeja, rekao sam mu da me obešteti, a da on uzme auto, pa neka ga popravlja. Tada je počeo da se vadi kako nema para, a onda je počeo i da me vređa i da mi preti: Ti si mene s nekim pomešao! Ja sam glumac, nisam milioner. Nije ti ništa, šta kukaš ko neka devojčica? Da nećeš možda bentlija' da ti dam? Dobićeš ti 'mazdu' i ku*ac od pola metra'.. Eto tako, baš tako mi je sve rekao, imam i snimak našeg tele fonskog razgovora... navodi Sekulović.
On je nakon svega ovoga rešio da se obrati medijima i da ceo slučaj prepusti svojima advokatima.
- Jedva sam živu glavu izvukao, jer se on bahatio, a povrh svega, on će mene da vređa i da mi preti!? Neko stvarno mora da mu stane na put dok nekoga ne ubije. On je, čovek, opasnost na putu, on je opasan po život - upozorava Sekulović. Sergej Trifunović je, podsetimo, pre manje od mesec dana 13. januara svojim 'reno meganom' udario u autobus GSP-a na Novom Beo- gradu. Posle ovog udesa analize krvi su pokazale da je bio pod dejstvom kokaina. Nije poznato da li je saobraćajna policija u nedelju uzimala Trifunoviću krv na analizu.

al bundy

Legenda
Poruka
59.858
Tada je počeo da se vadi kako nema para, a onda je počeo i da me vređa i da mi preti: Ti si mene s nekim pomešao! Ja sam glumac, nisam milioner. Nije ti ništa, šta kukaš ko neka devojčica? Da nećeš možda bentlija' da ti dam? Dobićeš ti 'mazdu' i ku*ac od pola metra'.. Eto tako, baš tako mi je sve rekao, imam i snimak našeg tele fonskog razgovora... navodi Sekulović.
U pravu je Ser Gej realno .

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.464
EKSKLUZIVNO: Tužilaštvo podnelo prijavu protiv Sergeja! Otkrivamo koliko mu preti zatvora
Republika
utorak, 11. 2. 2020.| 18:02
Osnovno tužilaštvo u Staroj Pazovi podnelo je krivičnu prijavu protiv Sergeja Trifunovića zbog krivičnog dela ugrožavanje javnog saobraćaja, ekskluzivno saznaje Republika.rs.

Kako saznajemo, tužilaštvo još uvek čeka kompletnu medicinsku dokumentaciju o povredama Srđana Sekulovića (44), nakon čega će i precizirati detalje krivične prijave protiv Trifunovića.
SEKUNDE SU ME DELILE OD SIGURNE SMRTI! Ispovest povređenog u saobraćajci koju je izazvao lider PSG: Sumnjam da je Sergej bio drogiran
Prema našim informacija, Trifunoviću će odgovarati jer nije prilagodio brzinu uslovima na putu, pri čemu je udario Sekulovića i odbacio ga na bankinu.
Podsetimo, Trifunović se, krećući se u smeru ka Novom Sadu svojim automobilom marke "audi Q2" zakucao u "fijat" kojim je upravljao Srđan Sekulović, koji je išao ispred njega.
Sekulović je nakon toga prevezen u zemunsku bolnicu na dijagnostiku i dalje lečenje.
Šta kaže zakon?
Prema članu 289. Krivičnog zakonika, Trifunoviću preti od šest meseci do tri godine zatvora.
To je precizirano prvim i drugim stavom navedenog člana zakona u kojima se kaže:
- (1) Učesnik u saobraćaju na putevima koji se ne pridržava saobraćajnih propisa i time tako ugrozi javni saobraćaj da dovede u opasnost život ili telo ljudi ili imovinu većeg obima, pa usled toga kod drugog nastupi laka telesna povreda ili prouzrokuje imovinsku štetu koja prelazi iznos od dvesta hiljada dinara, kazniće se zatvorom do tri godine.
(2) Ko se ne pridržava saobraćajnih propisa i time ugrozi železnički, brodski, tramvajski, trolejbuski, autobuski saobraćaj ili saobraćaj žičarom tako da dovede u opasnost život ili telo ljudi ili imovinu većeg obima, kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.

https://www.republika.rs/vesti/tema...protiv-sergeja-otkrivamo-koliko-preti-zatvora

Commie

Buduća legenda
Poruka
41.937
EKSKLUZIVNO: Tužilaštvo podnelo prijavu protiv Sergeja! Otkrivamo koliko mu preti zatvora
Republika
utorak, 11. 2. 2020.| 18:02
Osnovno tužilaštvo u Staroj Pazovi podnelo je krivičnu prijavu protiv Sergeja Trifunovića zbog krivičnog dela ugrožavanje javnog saobraćaja, ekskluzivno saznaje Republika.rs.

Kako saznajemo, tužilaštvo još uvek čeka kompletnu medicinsku dokumentaciju o povredama Srđana Sekulovića (44), nakon čega će i precizirati detalje krivične prijave protiv Trifunovića.
SEKUNDE SU ME DELILE OD SIGURNE SMRTI! Ispovest povređenog u saobraćajci koju je izazvao lider PSG: Sumnjam da je Sergej bio drogiran
Prema našim informacija, Trifunoviću će odgovarati jer nije prilagodio brzinu uslovima na putu, pri čemu je udario Sekulovića i odbacio ga na bankinu.
Podsetimo, Trifunović se, krećući se u smeru ka Novom Sadu svojim automobilom marke "audi Q2" zakucao u "fijat" kojim je upravljao Srđan Sekulović, koji je išao ispred njega.
Sekulović je nakon toga prevezen u zemunsku bolnicu na dijagnostiku i dalje lečenje.
Šta kaže zakon?
Prema članu 289. Krivičnog zakonika, Trifunoviću preti od šest meseci do tri godine zatvora.
To je precizirano prvim i drugim stavom navedenog člana zakona u kojima se kaže:
- (1) Učesnik u saobraćaju na putevima koji se ne pridržava saobraćajnih propisa i time tako ugrozi javni saobraćaj da dovede u opasnost život ili telo ljudi ili imovinu većeg obima, pa usled toga kod drugog nastupi laka telesna povreda ili prouzrokuje imovinsku štetu koja prelazi iznos od dvesta hiljada dinara, kazniće se zatvorom do tri godine.
(2) Ko se ne pridržava saobraćajnih propisa i time ugrozi železnički, brodski, tramvajski, trolejbuski, autobuski saobraćaj ili saobraćaj žičarom tako da dovede u opasnost život ili telo ljudi ili imovinu većeg obima, kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.

https://www.republika.rs/vesti/tema...protiv-sergeja-otkrivamo-koliko-preti-zatvora
Ovaj sto ga udario Sergej ...

POLICIJA UHAPSILA GRUPU DRUMSKIH RAZBOJNIKA
Izazivali sudare, pa pljackali zrtve
Grupa modernih drumskih razbojnika koju su cinili Zemunci Zoran Urosevic (35), Srdjan Sekulovic (22), Zivorad Stanojevic (44) i Pancevac Dragan Sretenovic (35) uhapsena je zbog osnovane sumnje da je izvrsila vise krivicnih dela teske razbojnicke kradje i razbojnistava. Kako stoji u krivicnoj prijavi policije, ova dela oni su vrsili u periodu od septembra prosle do februara ove godine tako sto su obicno ukradenim automobilima strane registracije sa prikolicom, sacekivali svoje zrtve na novom novosadskom putu, Obrenovackom putu, auto-putu Beograd-Nis ili Ibarskoj magistrali. Potom bi, stoji u prijavi, inscenirali sudar sa zrtvinim vozilom, i onda uz pretnju pistoljem i fizicko maltretiranje otimali novac i vozilo. Na ovaj nacin oteli su ukupno osam automobila, od kojih su dva unistili, cetiri prodali u inostranstvu, a dva su pronadjena prilikom hapsenja. Takodje, utvrdjeno je da su ukupno oduzeli sedam automobila sa kojima su isli u izvrsenje krivicnih dela. Svi ovi automobili su pronadjeni. Tako su, na primer, 12. oktobra prosle godine u “opel kadetu" pola sata iza ponoci cekali na novom novosadskom putu i krenuli za automobilom marke “ford eskort" sa prikolicom. Pratili su ga do obrenovackog druma, gde su, kod Zeleznika, iscenirali sudar, udarivsi u prikolicu. Kada je osteceni izasao iz svog automobila, Sretenovic ga je nekoliko puta udario pistoljem po glavi, oborivsi ga na zemlju, da bi, zatim, i ostala trojica poceli da ga tuku, trazeci od njega novac. Posto su mu iz jakne uzeli 19.000 maraka, odneli su ga u kanal pored puta i ostavili da lezi u besvesnom stanju. Dvojica od njih zatim su sela u “ford eskort" koji su odvezli do Zemuna, gde su ostavili prikolicu, a onda vozilo odvezli do tramvajskog mosta na Savi gde su ga polili benzinom i zapalili. Ukradeni “opel kadet", druga dvojica ostavili su u blizini Ade Ciganlije.

http://www.yurope.com/nasa-borba/arhiva/Mar98/2503/2503_29.HTM

Posle silnih ZLOdela , poceo da radi za sluzbu.

Huntin radnik.

Sve ispliva.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.