Quantcast

Sergej Trifunović: Nikako razgraničenje i ne bih pregovarao sa onima koji su klali decu

комшија

Buduća legenda
Poruka
41.701
http://rs.n1info.com/Vesti/a497036/Trifunovic-Treba-nam-20.000-kontrolora-na-izborima-da-bismo-bili-sigurni.html

Trifunović: Nikako razgraničenje i ne bih pregovarao sa onima koji su klali decu

Glumac Sergej Trifunović je izjavio da se Pokret slobodnih građana, na čijem je čelu, priprema za izbore, ali da će ih bojkotovati ukoliko vlast ne ispuni uslove. Treba nam i 20.000 kontrolora, da bi pokrili sva mesta i da bismo bili sigurni, dodao je. Govoreći o Kosovu, kaže da nije za razgraničenje jer vodi u novi sukob, već je za pomirenje.

573424

Dok vlast najavljuje da će izbori biti održani u redovnom terminu u 2020. godini, deo opozicije poručuje da će te izbore bojkotovati ukoliko ne dođe do promene uslova za njihovo održavanje. Gostujući u Novom danu, Trifunović je rekao da se PSG sprema za izbore, "kao što i piše u Sporazumu sa narodom". "Ako se ne stvore uslovi - mi ćemo ih bojkotovati... Glupo je da bojkotujemo izbore, pa da Vučić dozvoli nešto, pa mi počnemo da se spremamo u februaru... Rekao sam samo da se spremamo za izbore, a da li ćemo izaći, videćemo, to zavisi od druge strane".

Lider PSG kaže da, po tom pitanju, ima isti stav kao i SzS.

Minimum koji ova vlast mora da ispuni je, kaže, prisutnost u medijima, dodajući da bi, za početak, taj uslov bio sasvim dovoljan. Više me brine što nama treba 20.000 kontrolora da bi pokrili sva mesta u Srbiji i da bi na neki način bili sigurni, kaže gost N1. On navodi da su Istanbulci "spavali" nad listićima, i da je potrebno naći ljude i obučiti ih za funkciju kontrolora.

Na pitanje kako se spremaju za izbore, kaže da se "prosto spremaju", da otvaraju lokalne, resorne odbore, umnožavaju ljudstvo, imaju obuke... Trifunović navodi da PSG sada ima oko 40 u Srbiji. Najavio je otvaranje lokalnog odbora u Kruševcu, zatim sledi to isto u Brusu i Topoli. Posle Kruševca, dodaje, ceo PSG ide na Kosovo, u Goraždevac, Zvečan, Peć, Prizren, Brezovicu.

U emisiji Pressing u januaru, Trifunović je izjavio da je ušao u politiku da bi privukao "neverne Tome" i da želi da radi na ujedinjavanju opozicije. Kaže da nije odustao od te ideje. "Bavim se time, idem po Srbiji".

Na pitanje kako će finansirati stranku, kaže da je to enigma i za njih, i da se sada dovijaju.

Upitan o stavu prema eventualnom razgovoru sa vlastima, kaže da dijalog jeste neophodan, ali da je "zapravo bio neophodan pre godinu dana, ali ne sada". Navodi da je dijalog uvek bolji nego bilo kakav sukob, ali i pita - šta znači dijalog?

Sam, kako je rekao, nije pametan da li bi to prihvatio. "Ja se osećam kao da ne bih seo u isti studio sa bilo kim iz vladajuće stranke... Kao što ne bih seo da bilo s kim pregovaram o onome što nam "po difoltu" pripada... Iskreno rečeno ja nisam za dijalog sa njima, ali ako naravno ostali drugari potpisici odluče - povinovaću se odluci većine. Ali, iskreno za taj dijalog nisam".

Pomirenje sa Albancima, sve crkve pod zaštitu Uneska

Trifunović je nedavno izjavio da je poslednju šansu za rešavanje kosovskog pitanja propustio Vojislav Koštunica. Kaže da je to bio najsavršeniji mogući od modela koje smo imali, a da su Srbiji danas šanse mizerne u odnosu one koje je imala. "Mi smo sve šanse ubijali jednu po jednu, tvrdom glavom i ne shvatajući da smo loši pregovarači. Svašta smo mogli da izvučemo iz toga... Poslednji je bio Ahtisarevijev plan, koji kaže da je Kosovo država dva ravnopravna naroda, s dva ravnopravna jezika. Koštunica je to odbio i sada imamo problem sa manjinom koja je ugnjetavana, pre svega od svojih kriminalaca... Pre par dana je Milan Radoiičić osvanuo na poternici Interpola... Vučić je dao broj 383 Kosovu, dao im je sudstvo, miliciju i onda im je, kao, zabranio ulazak u Interpol. A zapravo zašto su zabranili? Da ne bi kosovska policija mogla da pohapsi Radoičića i kriminalce koji vladaju severom Kosova", rekao je predsednik PSG.

Podseća da su zatim uvedene takse koje, prema njegovom mišljenju, odgovaraju obema stranama, jer imaju "divnu krijumčarsku zonu". Neskidanje taksi je deo kriminalne igre koja omogućava krijumčarenje i zaradu još više novca koji je "tax free", dodao je.

Govoreći o stavu PSG prema kosovskom pitanju, Trifunović kaže da je jedino bitno da su protiv razgraničenja. Ono, prema njegovom mišljenju, vodi u novi konflikt i stvorilo bi novi Pojas Gaze u ovom delu Evrope.

"Ljudi na severu imaju najveći problem, ne sa Albancima, nego sa Srbima, sa kriminalnom grupom koja ih tamo maltretira, reketira, tuče ih na ulicama... Petru Miletiću, desnoj ruci Olivera Ivanovića, koji je kod nas u PSG, su pucali u obe noge u 8h ujutro nasred ulice... Ono što je bitno - naša priča je pomirenje. Ne znam zašto bismo slali poruku da Srbi i Albanci ne mogu da žive zajedno? Mogu, tolike godine su živeli zajedno", kaže gost N1.

Od onoga što bi oni uradili, kako navodi, je da traže da sve crkve uđu pod zaštitu Uneska, podsećajući da su ih Albanci 2004. palili, i da su nakon toga samo neke u Unesku.

Kada bi imamo mogućnost da odlučuje i da da pregovara, kaže da bi to radio sa poštenim Albancima, a svakako ne sa Hašimom Tačijem i Ramušem Haradinajem. "Ja, kao neko ko je pravio fondaciju i spasavao decu, ne mogu da govorim s nekim ko je klao decu. Dajte mi neke poštene Albance", kaže navodeći da su i sa jedne i sa druge strane "kriminalne grupe", koje rade na "obostranu polzu".

O protestima, tviter prepiskama...

U intervju za Vreme u maju, Trifunović je ocenio da su protesti i oni koji su ih organizovali ponudili mizeran, prilično bedan, nemaštovit sadržaj, koji je nervirao građane. Kaže da je mislio na decu koja vode te proteste. Ponudio sam toj deci milion načina da to učine maštovitijim, imao sam nekoliko predloga, kasno su se setili da ih prihvate, šest meseci kasnije su počeli da me zovu telefonom, naveo je.

Trifunović kaže da ih je savetovao da naprave tim sastavljen od iskusnijih ljudi - dramaturga, reditelja...

Ovih dana javnost je zaintrigirala prepiska Sergeja Trifunovića i akademika Dušana Teodorovića na Tviteru. Iako su obojica protivnici vlasti - Trifunović je napisao da kandidat ne bi trebalo da bude osoba čija je žena bila u JUL-u, a Teodorović da kandidati sa bilo koje izborne liste ne smeju da imaju zajedničke fotografije iz prošlosti sa Dušanom Spasojevićem Kumom, Petrom Panićem Panom i Mišom Bananom. Na pitanje kako birači, na primer, gledaju na to što se fotografisao sa njima, Trifunović kaže da se slika sa mnogima i da ne može da zna šta je u glavama ljudi.

Ali, naveo je, da je Petar Panić Pana, za koga kaže da je jedan od glavnih ljudi u GO SNS i nekadašnji telohranitelj lidera radikala Vojislava Šešelja, spasio fondaciju "Podrži život" u jednom trenutku. Da nije bilo njegovog poteza nekolicina dece ne bi bila spasena, a zauzvrat nije tražio ništa, naveo je. Ja sam mu zahvalio na tome, otišao u njegov restoran da mu zahvalim, došao je tada i Goran Vesić koji je odbio da sedne sa mnom za isti sto, kaže Trifunović.

"Ujka - novi horizonti" i Zoran Besić

Od jeseni će se na Nova S kanalu emitovati nova serija "Ujka - novi horizonti" u kojoj Sergej Trifunović glumi gradskog menadžera Zorana Besića, koji je u potrazi za ukradenim novogodišnjim ukrasom.

Na pitanje da li je lakše biti političar ili glumiti političara, Trifunović kaže da za glumljenje političara treba pitati Vučića.

Govoreći o svojoj ulozi gradskog menadžera, kaže da ne zna koliko je to, inače, političar. "Nažalost, kad je političar, onda grad izgleda ovako. Gradksi menadžerer bi morao da vodi računa da grad izgleda normalno, a ne da raskopa 80 ulica u isto vreme".

Нападающий, товарищ Сергей!

Mr.Infinity

Aktivan član
Poruka
1.220
http://rs.n1info.com/Vesti/a497036/Trifunovic-Treba-nam-20.000-kontrolora-na-izborima-da-bismo-bili-sigurni.html

Trifunović: Nikako razgraničenje i ne bih pregovarao sa onima koji su klali decu

Glumac Sergej Trifunović je izjavio da se Pokret slobodnih građana, na čijem je čelu, priprema za izbore, ali da će ih bojkotovati ukoliko vlast ne ispuni uslove. Treba nam i 20.000 kontrolora, da bi pokrili sva mesta i da bismo bili sigurni, dodao je. Govoreći o Kosovu, kaže da nije za razgraničenje jer vodi u novi sukob, već je za pomirenje.

Pogledajte prilog 573424

Dok vlast najavljuje da će izbori biti održani u redovnom terminu u 2020. godini, deo opozicije poručuje da će te izbore bojkotovati ukoliko ne dođe do promene uslova za njihovo održavanje. Gostujući u Novom danu, Trifunović je rekao da se PSG sprema za izbore, "kao što i piše u Sporazumu sa narodom". "Ako se ne stvore uslovi - mi ćemo ih bojkotovati... Glupo je da bojkotujemo izbore, pa da Vučić dozvoli nešto, pa mi počnemo da se spremamo u februaru... Rekao sam samo da se spremamo za izbore, a da li ćemo izaći, videćemo, to zavisi od druge strane".

Lider PSG kaže da, po tom pitanju, ima isti stav kao i SzS.

Minimum koji ova vlast mora da ispuni je, kaže, prisutnost u medijima, dodajući da bi, za početak, taj uslov bio sasvim dovoljan. Više me brine što nama treba 20.000 kontrolora da bi pokrili sva mesta u Srbiji i da bi na neki način bili sigurni, kaže gost N1. On navodi da su Istanbulci "spavali" nad listićima, i da je potrebno naći ljude i obučiti ih za funkciju kontrolora.

Na pitanje kako se spremaju za izbore, kaže da se "prosto spremaju", da otvaraju lokalne, resorne odbore, umnožavaju ljudstvo, imaju obuke... Trifunović navodi da PSG sada ima oko 40 u Srbiji. Najavio je otvaranje lokalnog odbora u Kruševcu, zatim sledi to isto u Brusu i Topoli. Posle Kruševca, dodaje, ceo PSG ide na Kosovo, u Goraždevac, Zvečan, Peć, Prizren, Brezovicu.

U emisiji Pressing u januaru, Trifunović je izjavio da je ušao u politiku da bi privukao "neverne Tome" i da želi da radi na ujedinjavanju opozicije. Kaže da nije odustao od te ideje. "Bavim se time, idem po Srbiji".

Na pitanje kako će finansirati stranku, kaže da je to enigma i za njih, i da se sada dovijaju.

Upitan o stavu prema eventualnom razgovoru sa vlastima, kaže da dijalog jeste neophodan, ali da je "zapravo bio neophodan pre godinu dana, ali ne sada". Navodi da je dijalog uvek bolji nego bilo kakav sukob, ali i pita - šta znači dijalog?

Sam, kako je rekao, nije pametan da li bi to prihvatio. "Ja se osećam kao da ne bih seo u isti studio sa bilo kim iz vladajuće stranke... Kao što ne bih seo da bilo s kim pregovaram o onome što nam "po difoltu" pripada... Iskreno rečeno ja nisam za dijalog sa njima, ali ako naravno ostali drugari potpisici odluče - povinovaću se odluci većine. Ali, iskreno za taj dijalog nisam".

Pomirenje sa Albancima, sve crkve pod zaštitu Uneska

Trifunović je nedavno izjavio da je poslednju šansu za rešavanje kosovskog pitanja propustio Vojislav Koštunica. Kaže da je to bio najsavršeniji mogući od modela koje smo imali, a da su Srbiji danas šanse mizerne u odnosu one koje je imala. "Mi smo sve šanse ubijali jednu po jednu, tvrdom glavom i ne shvatajući da smo loši pregovarači. Svašta smo mogli da izvučemo iz toga... Poslednji je bio Ahtisarevijev plan, koji kaže da je Kosovo država dva ravnopravna naroda, s dva ravnopravna jezika. Koštunica je to odbio i sada imamo problem sa manjinom koja je ugnjetavana, pre svega od svojih kriminalaca... Pre par dana je Milan Radoiičić osvanuo na poternici Interpola... Vučić je dao broj 383 Kosovu, dao im je sudstvo, miliciju i onda im je, kao, zabranio ulazak u Interpol. A zapravo zašto su zabranili? Da ne bi kosovska policija mogla da pohapsi Radoičića i kriminalce koji vladaju severom Kosova", rekao je predsednik PSG.

Podseća da su zatim uvedene takse koje, prema njegovom mišljenju, odgovaraju obema stranama, jer imaju "divnu krijumčarsku zonu". Neskidanje taksi je deo kriminalne igre koja omogućava krijumčarenje i zaradu još više novca koji je "tax free", dodao je.

Govoreći o stavu PSG prema kosovskom pitanju, Trifunović kaže da je jedino bitno da su protiv razgraničenja. Ono, prema njegovom mišljenju, vodi u novi konflikt i stvorilo bi novi Pojas Gaze u ovom delu Evrope.

"Ljudi na severu imaju najveći problem, ne sa Albancima, nego sa Srbima, sa kriminalnom grupom koja ih tamo maltretira, reketira, tuče ih na ulicama... Petru Miletiću, desnoj ruci Olivera Ivanovića, koji je kod nas u PSG, su pucali u obe noge u 8h ujutro nasred ulice... Ono što je bitno - naša priča je pomirenje. Ne znam zašto bismo slali poruku da Srbi i Albanci ne mogu da žive zajedno? Mogu, tolike godine su živeli zajedno", kaže gost N1.

Od onoga što bi oni uradili, kako navodi, je da traže da sve crkve uđu pod zaštitu Uneska, podsećajući da su ih Albanci 2004. palili, i da su nakon toga samo neke u Unesku.

Kada bi imamo mogućnost da odlučuje i da da pregovara, kaže da bi to radio sa poštenim Albancima, a svakako ne sa Hašimom Tačijem i Ramušem Haradinajem. "Ja, kao neko ko je pravio fondaciju i spasavao decu, ne mogu da govorim s nekim ko je klao decu. Dajte mi neke poštene Albance", kaže navodeći da su i sa jedne i sa druge strane "kriminalne grupe", koje rade na "obostranu polzu".

O protestima, tviter prepiskama...

U intervju za Vreme u maju, Trifunović je ocenio da su protesti i oni koji su ih organizovali ponudili mizeran, prilično bedan, nemaštovit sadržaj, koji je nervirao građane. Kaže da je mislio na decu koja vode te proteste. Ponudio sam toj deci milion načina da to učine maštovitijim, imao sam nekoliko predloga, kasno su se setili da ih prihvate, šest meseci kasnije su počeli da me zovu telefonom, naveo je.

Trifunović kaže da ih je savetovao da naprave tim sastavljen od iskusnijih ljudi - dramaturga, reditelja...

Ovih dana javnost je zaintrigirala prepiska Sergeja Trifunovića i akademika Dušana Teodorovića na Tviteru. Iako su obojica protivnici vlasti - Trifunović je napisao da kandidat ne bi trebalo da bude osoba čija je žena bila u JUL-u, a Teodorović da kandidati sa bilo koje izborne liste ne smeju da imaju zajedničke fotografije iz prošlosti sa Dušanom Spasojevićem Kumom, Petrom Panićem Panom i Mišom Bananom. Na pitanje kako birači, na primer, gledaju na to što se fotografisao sa njima, Trifunović kaže da se slika sa mnogima i da ne može da zna šta je u glavama ljudi.

Ali, naveo je, da je Petar Panić Pana, za koga kaže da je jedan od glavnih ljudi u GO SNS i nekadašnji telohranitelj lidera radikala Vojislava Šešelja, spasio fondaciju "Podrži život" u jednom trenutku. Da nije bilo njegovog poteza nekolicina dece ne bi bila spasena, a zauzvrat nije tražio ništa, naveo je. Ja sam mu zahvalio na tome, otišao u njegov restoran da mu zahvalim, došao je tada i Goran Vesić koji je odbio da sedne sa mnom za isti sto, kaže Trifunović.

"Ujka - novi horizonti" i Zoran Besić

Od jeseni će se na Nova S kanalu emitovati nova serija "Ujka - novi horizonti" u kojoj Sergej Trifunović glumi gradskog menadžera Zorana Besića, koji je u potrazi za ukradenim novogodišnjim ukrasom.

Na pitanje da li je lakše biti političar ili glumiti političara, Trifunović kaže da za glumljenje političara treba pitati Vučića.

Govoreći o svojoj ulozi gradskog menadžera, kaže da ne zna koliko je to, inače, političar. "Nažalost, kad je političar, onda grad izgleda ovako. Gradksi menadžerer bi morao da vodi računa da grad izgleda normalno, a ne da raskopa 80 ulica u isto vreme".

Нападающий, товарищ Сергей!
Ma da i njemu ću da verujem, ali malo sutra.

Artur-II

Ističe se
Poruka
2.559
Помирењу мора претходити успостављање поверења. Како господин Сергеј мисли да успостави однос поверења са Албанцима када се они ни једног договора не држе. То његово декларативно помирење које би било постојало само као запис у преамбули договора којим се све даје Шиптарима нека забије себи у д..е. Преамбула: Дошло је до помирења што је довело до компромиса, а у документу све се даје Шиптарима а Србији само тотално понижење.

комшија

Buduća legenda
Poruka
41.701
https://www.blic.rs/vesti/politika/sergej-trifunovic-urnebes-verzija-od-prve-do-cetvrte-kafe-pa-soros-djilas-vucic-solak/j0teddp

Sergej Trifunović, urnebes verzija: Od prve do četvrte kafe, pa Soroš, Đilas, Vučić, Šolak...

Sergej Trifunović, N1, gostovanje

• 04.07.2019. 17:18
  • Lider PSG i glumac Sergej Trifunović jutros je na momente imao urnebesan nastup u jutarnjem programu N1, gde je govorio o aktuelnim društveno-političkim temama.
I pored toga što je bilo reči o izborima, Kosovu, izbornim uslovima, i mnogim drugim stvarima, on je imao i pregršt zanimljivih momenata tokom razgovora sa voditeljkom Minjom Miletić. Tako se u razgovoru provuklo i naručivanje kafe u programu uživo (slađe), pesma "Jutro je, jutro je" i još svašta.

Uz sve to, Trifunović je, najverovatnije slučajno, jutros nastupio u košulji koja je rašivena na rukavu.

Odgovor pre pitanja

Krenulo je napeto od starta.

Dok mu još nije postavila konkretno pitanje, već pravila uvod za emisiju, Trifunović je odmah nakon najave počeo da govori na temu predstojećih izbora.

- Ta tema nije zbunila nikoga... - počeo je priču.

Međutim, voditeljka ga je zamolila da sačeka da postavi pitanje.

- Aha, izvolite, mislio sam da ste ga postavili - rekao je on, na šta je ona odgovorila: "Ne, ovo je bila najava".

"Uhvatili ste me na spavaćoj nozi"

Trifunović je govorio o promeni izbornih uslova. Na pitanje voditeljke šta je ono što treba promeniti, on se nije najbolje snašao. Na drugi put postavljeno pitanje o tri uslova, odgovorio je:

- Ne znam , ima tamo, uhvatili ste me na spavaćoj nozi, spavam, ali ima tamo ovaj već, sve piše napismeno. Preslišavate me, zaista ne znam - odgovorio je on, rekavši da će morati i da pročita.

Miletić je nastavila da insistira na odgovoru, na šta je on odgovorio: "eto, taj uslov o prisutnosti u medijima, to bi za početak sasvim bilo dovoljno".

Minja: Još nešto?

Segrej: Kafa. Slađa.

"Jutro je, jutro je"

Na pitanje o tome da li bi ušao u dijalog sa vlašću, on je rekao da ne zna odgovor na to pitanje, ali i da je uvek bolje razgovarati nego biti u sukobu. Na njeno ponovljeno pitanje, on je odgovorio:

- Ne znam, nisam pametan. Još jednu kafu, jutro je, jutro je, kad te nema bolje da se nisam ni probudio. Pitanje za promišljanje, zaista. - rekao je on.

Soroš, Đilas, Vučić, Šolak

Bilo je reči i o finansiranju izborne kampanje.

Minja: Kako ćete finansirati kampanju?

Sergej: Četvrtu kafu. Ovaj, ne znam. Soroš, Đilas, Vučić, Šolak...

Minja: Dobro, nemate odgovor.

Sergej: Na ovo baš nemam.

"Mudri ste"

Tokom razgovora o fotografiji na kojoj se Trifunović nalazi sa Predragom Panićem Panom, nekada radikalom, danas članom SNS, Miletić je pitala o slikanju sa osobama koje imaju krivične dosijee.

Sergej: Je l' znate vi nekoga ko ima krivični dosije?

Minja: Ja se ne slikam sa takvim osobama. Zaista.

Sergej: Mudri ste.

Roštiljanje i tvitovanje

S obzirom na to da je Trifunović aktivni korisnik društvfene mreže Tviter, bilo je reči i o njegovim objavama, poput one o Miloradu Ulemeku Legiji, osuđenom za ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića.

Minja: Šta glasači teba da pročitaju kada na tviteru da Milorada Ulemeka Legiju opisujete rečima: "Legija je ratovao na Kosovu, protiv OVK, ponekad kad se napije šamarao je po klubovima i skidao minđuše..."

Sergej: Uuu, ja sam ovde pozvan na roštiljanje.

Foto: N1 / youtube

Ponovo je još jednom da je "planski pozvan na roštiljanje", jer se "vade tvitovi od pre dva meseca". Nakon toga, malo je bilo napeto upravo oko ovog tvita, za koji je Trifunović rekao da je star tri meseca, da je u njemu sve napisao, i poručio voditeljki da se sledeći put "malo bolje spremi za emisiju". Ona je na to rekla da sada ima priliku da biračima objasni šta je želeo da kaže.

Sergej: Je l' moguće da nisam napravio sranje u međuvremenu, pa ste to jedino našli?

Minja: Nemojte da psujete.

Sergej: A, izvinite.

Đilas, Šolak, Soroš, Vučić

Bilo je reči i o građanskim protestima, za koje je Trifunović ranije rekao da su nemaštoviti, da je energija potrošena, da su loše vođeni, da nemju sadražaja. Na pitanje o imenima ljudi koji stoje iza njih, lider PSG je rekao:

- Mislim na onu decu koja to vode, a i na onog ko stoji iza njih - nazao je on.

Minja: Ko stoji iza njih?

Sergej: Đilas, Šolak, Soroš, Vučić...

Na konstataciju voditeljke da je upravo rekao ko stoji iza protesta, a da će sutra sarađivati sa njima, dok u isto vreme proteste naziva nemaštvitim, Trufunović je kazao: "ja se šalim Minja, šta vam je, gde vam je smisao za humor".

Objasnio je da je on svoje predloge oko protesta ponudio, kao i da su se oni koji ih vode kasno setili, i počeli da ga zovu telefonom, ali da je to bilo već šest meseci kasnije, "tako da nisam imao da punudim više od onoga što sam ponudio".

Foto: N1 / youtube

Na pitanje, da li te proteste vode deca, Trifunović je posle dubokog uzdaha i desetak sekundi ćutanja odgovorio "Da".

Zatim je nastavio da "propituje" Miletić, upitavši je da li je bila da nekom protestu, ali je ona taj komentar prečula.

Sergej: Pre nego što ste radili na Pinku.

Minja: Pa dobro, ne znam šta pokušavate.

Segrej: Ništa, ne znam šta vi pokušavate.

Minja: Ja se ne stidim toga.

Sergej: Pa šta ima da se stidite.

Minja: Ako ste pratili moje emisije...

Sergej: Nisam, ne gledam Pink.

Minja: Pogledajte slobodno...

Sergej: Neću, ne pada mi na pamet.

"Pričamo gluposti"

Govoreći o kosovskom problemu, Trifunović je rekao da čelnici Beograda i Prištine zapravo sarađuju, "grle se i ljube dok mi rešavamo kosovsko pitanje, pričamo o protestima i fotkama, komentaruišemo tvitove stre tri meseca, i vaš rad na Pinku". Sergej: Dakle, pričamo gluposti.

Minja: Što ste se potresli oko toga, pa to nisu gluposti?

Sergej: Nisam se potresao, ja nas gledam kako pričamo gluposti 15 minuta. To su jako velike gluposti, a kriminalna grupa radi nešto što radi kriminalna grupa.

Na njeno pitanje da li je saznanja o tome podelio sa nadležnim institucijama, Trifunović je rekao:

- Odmah ću izaći. Idem u 29. novembar (policijska stanica) odmah čim završimo razgovor - rekao je on pri kraju gostovanja na N1.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
30.030
Siptari su ujedinjeni u ideji Velike Albanije i stalno podvlace da to ukljucuje sve njene “prirodne” teritorije.
Tzv. Srbi za to vreme se svadjaju ko ce malo da im da da mu ga stave i pravdaju to da nece “posteni” do kraja da ga nabiju. :lol:
Ej ali stvarno ste debili, ne mislim to kao uvredu, vec da imate urodjen mentalni poremecaj i nizak nivo inteligencije.

Poslednja izmena od moderatora:

vučji čopor

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.096
Ала им је храбро скресо! И шта каже, не би преговарао са онима који су клали децу!!!, а чију оно беше мајицу носио ономад ?
И од њеха би требо нешто да се очекује, па кош у политици ?:hej:

frootsman

Elita
Poruka
18.981
Слабо се Сергеј сналази. Нема он стрпљења за политику. Не држи га место. Хтео би све и хтео би сад, али не зна шта је тачно то што би хтео да се деси одмах. Он је нервчик.

За сваки посао је неопходан барем један од три услова: да се хоће, да се може или да се зна. Најбоље је да сва три буду испуњена. Код њега није испуњен ниједан.

Jami19

Veoma poznat
Poruka
10.133
Слабо се Сергеј сналази. Нема он стрпљења за политику. Не држи га место. Хтео би све и хтео би сад, али не зна шта је тачно то што би хтео да се деси одмах. Он је нервчик.

За сваки посао је неопходан барем један од три услова: да се хоће, да се може или да се зна. Најбоље је да сва три буду испуњена. Код њега није испуњен ниједан.
Tvoj predlog (Gliša SNS Dveri) se pokazao kao čist buljadin u poređenju sa akademikom Truffautom

vučji čopor

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.096
Разговори на политичке теме сјајно показују како пилеће памћење доводи до великих заблуда.
То нам се већ у недавној прошлости обило о главу, а сада се труфимо да поновимо исто само са перспективом још горих последица.
Ако наставимо овако сасвим је сигурно да ћемо престати да будемо проблем за душмане - неће нас бити као државотворног народа.

Jami19

Veoma poznat
Poruka
10.133
Разговори на политичке теме сјајно показују како пилеће памћење доводи до великих заблуда.
То нам се већ у недавној прошлости обило о главу, а сада се труфимо да поновимо исто само са перспективом још горих последица.
Ако наставимо овако сасвим је сигурно да ћемо престати да будемо проблем за душмане - неће нас бити као државотворног народа.
Da, recimo pileće pamćenje da je crveno-crni ološ doveo do isključenja struje po grupama.

Danas su skinuli bedž i promenili ime

Poslednja izmena od moderatora: