Sergej Trifunović izabran za predsednika PSG

A u kartonu piše dužina polnog organa ? :think:

Па откуд ја знам шта пише у картону али верујем да не пише дужина ките - али сигурно пише ако има сексуалних проблема који су га навели на "пушење".........

- - - - - - - - - -

Ali te zato zanima da li Sergej moze da kara ili ne moze :zcepanje:
Raspala spiner botino.

Да будем искрен - заиста ме је заинтересовало о чему са ради са главом тог лика када сам видео како сељоберски и уличарски јавно напада жене - није ми било јасно... прво сам помислио да није можда педер а сада ми је јасно да има неких других проблема...
 
{62590C05-2F13-4D8C-A319-F4D5B30C6030}.png.jpg


:per:
 
Измишљаторе и лажовчино од човека - ја уопште нисам било какав ГЛАСАЧ........ :roll:
п.с.
Понављам: СерГеј има 46 година, нема жену, нема рибу, нема децу........ А АГРЕСИВАН ЈЕ НА УЛИЧАРСКИ НАЧИН... нешто ту не штима...

To kao ovi evropski zapadni lideri, nema đecu, a pogle Voju Vojvodu, ima ko da ga nasledi u SRS a isto tako Dačič sin u SPS, Vučiča sin u SNS!

PA KO ĆETE NASLEDITI SER-GEJU JEDAN U PSG?
 

Predsednik opštine Knjaževac: Tužiću Trifunovića zbog laži da sam narko-diler

petak, 22. 2. 2019.|
Predsednik opštine Knjaževac Milan Đokić sazvao je danas konferenciju za novinare, na kojoj je saopštio da će protiv Sergeja Trifunovića, predsednika Pokreta slobodnih građana, podneti tužbu zbog laži i neosnovanih optužbi, izrečenih na skupu "1 od 5 miliona" sinoć u Knjaževcu.
88784_knjazevac_f.jpg
youtube.com/ knjazevacinfo Milan Đokić

- Sergej Trifunović došao je u grad u kome je besplatan javni prevoz još od 2015. godine za sve stanovnike, grad u kome su besplatne užine za sve đake, u kome je više od tri hiljade hektara raznih zasada podignuto subvencijama iz budžeta, u kome se svakoj nezaloslenoj majci koja rodi treće dete, isplaćuje po 4000 evra, grad u kome je besplatna pripremna nastava za upis na fakultete i u srednje škole za svu decu, grad koji nema ni dinara kreditnog zaduženja - rekao je Đokić na početku obraćanja i dodao:

- I u tom gradu gde su Knjaževčani očekivali da čuju njegov predlog kako da se živi bolje, kako da ojačamo poljoprivredu, kako da pomognemo ljudima na selu, kako da otvorimo neko novo radno mesto... Umesto svega toga, čuli smo samo čitav niz najvulgarnijij uvreda i pretnji, koje nisu ništa novo. To je nešto karakteristično za politiku u kojoj su žene nazivane kurvama i fuksama, u kojoj se preti vešalima, ili nestajanjem u kanalizacijama. Nije mi namera da uvredama odgovaram uverede, niti da u talogu nekulture, primitivizma, nepristojnosti i siledžistva pravim društvo Sergeju Trifunoviću, jer je on u tom talogu kao riba u vodi - naveo je Đokić.

Međutim, kako je naveo, morao je da odgovori na optužbe da je narko diler.


- Ali, kao predsednik Opštine, kao otac troje dece, kao sin već ostarelih roditelja, imam obavezu da odgovorim na teške, stravične optužbe da sam narko diler, kao što je on, imenom i prezimenom, rekao, koji je hapšen sa 170 grama kokaina. Zbog ovakvih gnusnih optužbi, koje nemaju nikakve veze sa istinom, sledeće nedelje podneću tužbu protiv Sergeja Trifunovića i čekati da na sudu dokaže svoje argumente on, ili da ja dokažem da je on lažov -
kazao je on.
 
Ти си потпуно небитан, као и твој (лош) укус. Ако у струци признати етно-музиколог, композитор са Академије музичке уметности и књижевни критичар као комисија преслушају новокомпоновану народну песму "Снег је опет Снежана", и дају мишљење да та песма нема ништа од србијанског и југословенског музичког наслеђа, те да је то мешавина шпанских и звукова оријента са кичем од текста само у сврху да би се направиле паре, онда се то проглашава шундом и додатно се опорезује као такво - као што је и био случај до Милошевићевог доба.
Иначе сва забавна музика је подглегала тим комисијима, а комисија је шундом проглашавала само најгора с*рања као поменуте Шабанове песме. Но, то Шабану уопште није сметало да млати лову по свадбама, по Немачкој и другде за шта по закону тада није морао да плаћа порез већ је плаћао бедни паушал удружењу "Естрада".
Озбиљна музика, као и изворна народна музика, у време "злих комуњара", била је потпуно ослобођена пореза.

aha , svi vi se veselite uz zvuke gajdi . a volite i frule i zurle.

mesanja su normalna u kulturama i ne treba biti zadrt .

sund ne postoji , pojam su izmislili neki da bi sebe proglasili kompetentnim da odluce sta jeste a sta nije dobro .
 
quote_icon.png
Оригинал поставио комшија

Ти си потпуно небитан, као и твој (лош) укус. Ако у струци признати етно-музиколог, композитор са Академије музичке уметности и књижевни критичар као комисија преслушају новокомпоновану народну песму "Снег је опет Снежана", и дају мишљење да та песма нема ништа од србијанског и југословенског музичког наслеђа, те да је то мешавина шпанских и звукова оријента са кичем од текста само у сврху да би се направиле паре, онда се то проглашава шундом и додатно се опорезује као такво - као што је и био случај до Милошевићевог доба.
Иначе сва забавна музика је подглегала тим комисијима, а комисија је шундом проглашавала само најгора с*рања као поменуте Шабанове песме. Но, то Шабану уопште није сметало да млати лову по свадбама, по Немачкој и другде за шта по закону тада није морао да плаћа порез већ је плаћао бедни паушал удружењу "Естрада".
Озбиљна музика, као и изворна народна музика, у време "злих комуњара", била је потпуно ослобођена пореза.

aha , svi vi se veselite uz zvuke gajdi . a volite i frule i zurle.

mesanja su normalna u kulturama i ne treba biti zadrt .

sund ne postoji , pojam su izmislili neki da bi sebe proglasili kompetentnim da odluce sta jeste a sta nije dobro .

Иако се са корисником комшија не слажем у 99,99% случајева - МОРАМ РЕЋИ ДА ЈЕ ОВОГ ПУТА У ПРАВУ !
 
Па откуд ја знам шта пише у картону али верујем да не пише дужина ките - али сигурно пише ако има сексуалних проблема који су га навели на "пушење".........

- - - - - - - - - -



Да будем искрен - заиста ме је заинтересовало о чему са ради са главом тог лика када сам видео како сељоберски и уличарски јавно напада жене - није ми било јасно... прво сам помислио да није можда педер а сада ми је јасно да има неких других проблема...

A sta mislis, sta nagoni Marica da kometarise Sergeja?

Covek koji nije mogao da sacuva brak, koji je u starim godinama "poludeo" za mladjima, koji se nije urazumio pa je i dalje pravio ekscese po ambasadama u Africi sa mladjima opet, lici li ti na coveka koji je kadar da ista kometarise?

Koji sam nije za analizu?

On je za analizu svakako, a Sergej mozda takodje ali ne od njega.
 
JBT ne mogu da verujem sda ću da napišem sledeće reči ali je Saša Janković za Sergeja Trifunovića bio gospodin čovek.

Не брини - ево Јенкији га већ претварају и промовишу у "ЗНАЧАЈНУ ПОЛИТИЧКУ ЛИЧНОСТ"...:hahaha:
24.02.2019. Beograd
Asošiejted pres objavio tekst o glumcima braći Trifunović i njihovom doprinosu protestima u Srbiji

255x160_194732-2d1ca187.jpg


Agencija Asošiejted pres posvetila je poduži tekst srpskim glumcima koji su politički angažovani, braći Sergeju i Branislavu Trifunoviću, u kojem navodi da su se njih dvojica osetili primoranim da zauzmu glavno mesto na demonstracijama protiv autokratskog predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

"Dva brata su među vodećim javnim ličnostima na demonstracijama protiv populističkog lidera Aleksandra Vučića. Oni šetaju sa masama i govore na skupovima", navodi AP.:eek::eek::eek:


Njih dvojica nisu mogli da se isključe iz borbe za demokratiju u Srbiji, navodi AP, jer veruju da svako treba da doprinese koliko može.

"Ne možemo sedeti skrštenih ruku i čekati da mesija padne s neba i reši naše probleme", citira AP reči Sergeja Trifunovića.
Agencija prenosi njihov stav da žele da se povuku iz politike kada Srbija postane istinska demokratija s vladavinom prava.
"Borim se za Srbiju bez autokratije, i kada to bude postignuto, reći ću zbogom, dođite da me gledate u pozorištu. Ali neću odustati. Ići ću do kraja. To uvek činim", navodi AP Sergejeve reči.
Agencija citira i mlađeg Trifunovića, Branislava, koji kaže da su protesti "poslednja šansa" da se Srbija izvuče "sa ivice ambisa".
"Zaista nam ovo nije bilo potrebno, Sergeju i meni. Mogli smo da nastavimo da živimo svoje komforne živote i da se zabavljamo. Ali mene sve to povređuje, sve te laži i manipulacija, sva ta krađa, korupcija. Sve je to uvreda za zdrav razum", prenosi AP reči Branislava Trifunovića.
Agencija navodi da u Vučiću, nekadašnjem ekstremnom nacionalisti, mnogi vide opasnost po teško osvojenu demokratiju u Srbiji.
"Demonstranti optužuju predsednika da podstiče oštre podele dok uvodi striktnu kontrolu nad vodećim medijima, bezbednosnim sistemom i drugim stubovima moći", navodi AP.
Agencija dodaje da ne deluje kako su protesti vidno uzdrmali Vučićevu poziciju, ali da neki analitičari primećuju promene u političkoj atmosferi za koje veruju da ulivaju nadu da su promene moguće.
 
Па откуд ја знам шта пише у картону али верујем да не пише дужина ките - али сигурно пише ако има сексуалних проблема који су га навели на "пушење".........

- - - - - - - - - -



Да будем искрен - заиста ме је заинтересовало о чему са ради са главом тог лика када сам видео како сељоберски и уличарски јавно напада жене - није ми било јасно... прво сам помислио да није можда педер а сада ми је јасно да има неких других проблема...

Sta ce ti zesci problemi od toga sto je doticni neuroticna peddercina sa pishom vidljivom samo kroz lupu, a fizioloske potrebe ionako vrsi kroz pogane gubice.

Plus raspala narkomancina.
 
A sta mislis, sta nagoni Marica da kometarise Sergeja?

Covek koji nije mogao da sacuva brak, koji je u starim godinama "poludeo" za mladjima, koji se nije urazumio pa je i dalje pravio ekscese po ambasadama u Africi sa mladjima opet, lici li ti na coveka koji je kadar da ista kometarise?

Koji sam nije za analizu?

On je za analizu svakako, a Sergej mozda takodje ali ne od njega.
Коментарише како коментарише јер се продао под старе дане. Постао је Вучићев бот.
Вучић има толико пара да је купио све шта је могао. Али проблем му је сада што не може и даље да купује људске душе, јер увек преостану и они који неће ни под разно да више буду раја. Бунџија је увек далеко мање, али је зато је код тог дела становништа које се побуни - знаЋи групација која је на било који начин прешла из "агрегатног стања" раје у стање народа* - присутна већа енергија и решеност од тупе енергије раје која је остала уз тлачитеља због мањих или већих мрвица са његове масне трпезе ("част" бесловеснима и оним малобројним изузецима код мислећих а којима се *******и и његова морбидна владавина стварно допада).

* "Браћо Срби од данас смо и ми народ", Књаз Милош окупљеним Србљима у Крагујевцу, а по добијању Хатишерифа из 1830 год. којим је Србија од турске провинције постала Кнежевина.
 
Poslednja izmena:
aha , svi vi se veselite uz zvuke gajdi . a volite i frule i zurle.

mesanja su normalna u kulturama i ne treba biti zadrt .

sund ne postoji , pojam su izmislili neki da bi sebe proglasili kompetentnim da odluce sta jeste a sta nije dobro .
Није био проблем мешање култура, ниси разумео. Шундом се проглашавала и додатно опорезивала она музика које је снимана искључиво са намером да се отму паре, са одсуством било каквог естетског промишљања. А то су стручне комисије тада итекако знале да препознају. Паре добијене из пореза на шунд су затим коришћене за финансирање непрофитних издања класичне музике, као и издања изворне србијанске музике (поменуте фруле, зурле, гајде, али и трубачи, гласовна музика итд), староградских песама и пречанске музике, мислим на тамбураше и то.
ЗнаЋи певач шунд песама није смео да се сахрани у Алеји заслужних грађана, јер то вређа сени оних стварно заслужних. Додуше, Шабан се тамо и није сахранио због његове музике per se - место у Алеји заслужних грађана "заслужио" је код *******ог тако што је био искрени напредњак који је певао на "значајним" скуповима сендвичара по Србији.
 
Коментарише како коментарише јер се продао под старе дане. Постао је Вучићев бот.
Вучић има толико пара да је купио све шта је могао. Али проблем му је сада што не може и даље да купује људске душе, јер увек преостану и они који неће ни под разно да више буду раја. Бунџија је увек далеко мање, али је зато је код тог дела становништа које се побуни - знаЋи групација која је на било који начин прешла из "агрегатног стања" раје у стање народа* - присутна већа енергија и решеност од тупе енергије раје која је остала уз тлачитеља због мањих или већих мрвица са његове масне трпезе ("част" бесловеснима и оним малобројним изузецима код мислећих а којима се *******и и његова морбидна владавина стварно допада).

* "Браћо Срби од данас смо и ми народ", Књаз Милош окупљеним Србљима у Крагујевцу, а по добијању Хатишерифа из 1830 год. којим је Србија од турске провинције постала Кнежевина.

Verujem da AV najvise drhti od takvih tastatura opozicionara kakav si ti. Covek koji je nasledio sistem koji mu je ova sadasnja opozicija napravila dok je bila vlast sada zatire opoziciju njihovim oruzjem. Ono, hocemo demokratiju, slobodne medije, slobode itd... Pa rodjaci sto to niste obezbedili do 2012. godine, pa da kukate kako je ovaj unistio. Ne, AV je sa ekipom samo seo u razradjenu masinu vladavine i manipulacije koji mu je DS ostavio, samo sto se pokazao kao daleko bolji vozac.
 
Sergej patak dobio zadatak, da poljubi žutu patku u guzicu slatku.
Debele (DEBELE) pare on dobija za to smeće koje mu izlazi kroz usta, a vi jadni ljudi koji se ložite na njega i njegov kafansko deponijski rečnik (a niste zgodne narajcane sredovečne razvedene nedojebane žene bez uspeha i novaca) samo uživajte u svojim frustriranim zabludama.
Sergej će se skloniti kada procene da više ne može da zainteresuje masu...i krckaće svoje pare i možda, možda pomisli i na vas koji ste mu klicali na poluintelektualne izbljuvke...pomisliće - jbt, koje budale, meni da veruju?!? :neutral:
 

Back
Top