СЕРГЕЈ ПОДРЖАО АНАСОНОВИЋКУ У ВЕЗИ ОПОЗИЦИЈЕ: Сада дозволи да те јавно похвалим

комшија

Stara legenda
Poruka
90.737
https://srbin.info/politika/sergej-...esignal&utm_medium=push&utm_campaign=web_push

СЕРГЕЈ ПОДРЖАО АНАСОНОВИЋКУ У ВЕЗИ ОПОЗИЦИЈЕ: Сада дозволи да те јавно похвалим

Лидер Покрета слободних грађана Сергеј Трифуновић коментарисао је изјаву Јелену Анасоновић, једну од покретача протеста "1 од 5 милиона" након што је интервјуу за „Блиц” изјавила да је покушала да одвуче политичаре, окупљених око Савеза за Србију, од протестаната, али да су они само чекали кад ће све да преузму.

1574802348800.png


26.11.2019

– Е па девојчице..како сам те својевремено критиковао и интерно и јавно, сада дозволи да те јавно похвалим. За искреност и храброст – написао је Трифуновић на Твитеру поводом Анасоновићкиног интервјуа.
Након гомиле негативних коментара он је додао – мислим да нема апсолутно ничег промишљеног и калкулативног у Анасоновићкиној изјави, тако да можете само да једете г.в.а.

Након што је подржао Јелену Анасоновић, на рачун Сергеја Трифуновића је стигло мноштво критичних коментара, те је он морао још неколико пута да се огласи на друштвеној мрежи Твитер.

У једном Твиту, Трифуновић је написао:

– Није, време, зар сад, лош тајминг. Бла бла. Не постоји лош тајминг за истину. Ово што је Анасоновићка изнела је већином истина, барем у оном сегменту у који сам упућен. А упућен сам. Не бојте се, истина је лековита. А више волим истину од свих вас. Па и себе, ако хоћете. Толико.




Сергеј Смрадоусти :hehe:
 
– Није, време, зар сад, лош тајминг. Бла бла. Не постоји лош тајминг за истину. Ово што је Анасоновићка изнела је већином истина, барем у оном сегменту у који сам упућен. А упућен сам. Не бојте се, истина је лековита. А више волим истину од свих вас. Па и себе, ако хоћете. Толико.
E ovih pravednika mi je pun k_rac.
 
Znači ko nije za Vučića taj je izdajnik, fašista i sluga tajkuna

ali i ko nije za Đilasa taj je bot i sendvičar.

Evo ja nisam ni za jednog ni za drugog i šta sad.
Ti si izdajnik sendvicar (trosis sendvice sa madjarskim kulenom u bagetu). :lol:
 
Sergej je odlican glumac i nista vise, opasna prsotina i ulicar.
Komsinica Qurconosovic nije ni za qurca a gura se u politiku, amaterski.

Meni nije jasno gde pronalaze sve ove debile, Milicku, onog Trifunovica, ovu malu ....
Mislim stvarno, jel ti debili u Stejtu pokusavaju da ogade Ameriku Srbima, koja fora je sa antireklamom i angazovanjem ovih likova.
Kako je moguce da od toliko nasih ljudi koji zive u Americi, Ameriku Srbima reklamiraju 3 idiota sa Quisling sindromom.
 
Komsinica Qurconosovic nije ni za qurca a gura se u politiku, amaterski.
Voli Zapad takve kao ona, tunjave. Primice (bukvalno) zapadni penis i usput koje demokraCko obecanje, loodom radovanje, i eto ti lutkarsko pozoriste, "zapadna demokratska farsa" uzivo, predstava u Beogradu na H2O.
 

Komso, taman da te pitam, posto se nisam cuo sa Vuciicem poslednjih nekoliko dana, nakon Jova Bakica koji je sada "nas" bot, ko je sada presao na "nasu" stranu. Anosonovicka koja optuzuje Djilasa da je preoteo proteste, Djilas koji je, prema Anosonovickim optuzbama preuzeo proteste ili Sergej koji podrzava Anosonovicku. Ajde kada stignes javi mi da znam koga vise da ne hejtujem na pravdi Boga.
 
Oboje javni kreteni, foliranje kako je neki samoprozvani "studentski protest " distanciran od baraba da bi pridobili deo studenata koji ne veruju toj bandi. Ko ne zna sta je ta anasonovicka pricala pre nekoliko meseci moze da naseda, srecom je znau deca pa kazu " bezi bre ruzna kucko".
 
Како те не мрзи кад увек испаднеш иебен? :lol:
Смири се, да не буде после кме, кме...:roll:

Роке, не води се тако вербални обрачун. Не моеш да кажеш "ја сам победио у вербалној расправи а ти си изгубио".

То је нешто чиме ратујеш, а евентуалну победу или пораз у бици (ако ти је то битно у животу) могу да цене посматрачи који су објективни а не ти сам који си учесник.
 
Не моеш да кажеш "ја сам победио у вербалној расправи а ти си изгубио".
Могу.
Знам да си бесан и уздрман, и боље одустани, док си још како тако нормалан.
Не можеш ти мени ништа. :lol:
 
Могу.
Знам да си бесан и уздрман, и боље одустани, док си још како тако нормалан.
Не можеш ти мени ништа. :lol:
Moze tebi pokvareni parizer. Pazi kakve sendvice zderes, da posle i ti ne zavrsis na krevetu kod Doce Smrta. Kao tvoj Vozd (doduse, i ti i Tolo ste ga nesto utanjili, ufitiljili, nema vise onog predanog fanjatizma da cete dve tri litre krvi za Vozda dati). Tztztzt... Partijsko Zabusavanje! :nono3:
 

Back
Top