Serenada na minus pet

Mozda je to bio razlog, ali i ako nije, bar je malo razmrdao uchmalu blokovsku spavaonicu. Ne bih imala nista protiv da svako vece neki lik napravi koncert pod prozorima, jer bolje i to da slusam nego petarde, a i navijam za ljubav u bilo kakvom pojavnom obliku :)

i ja!!!
a toj ivani bih se razlupala na vrata i u pidzami i bosu bih je odvukla dole kod njega, i sve bi ih spakovala u kola i pravo na terevnku!
 
Bilo mi je mnogo `ladno na prozoru pa nisam mogla do kraja da pratim desavanja .. ne chujem da vishe sviraju .. da li su se promrzli pokupili i otisli, ili su usli u zgradu, ili je makar on usao .. ostaje nam da svako dovrsi pricu kako hoce .. ja bih volela da su se pomirili.
 
ja ne bih
muka mi je od ljudi koji naprave gomiletinu sranja (izvini sinnke), a onda sve to "reše" jednim romantičnim (ajde, i to je diskutabilno) gestom..
i izvinite ako vam kvarim romantiku ove zimske, bilo bi kul da je i snežne, večeri, ali problem se ne rešava serenadom.. i ako mu se ivana vrati, ili ako zaglave u kafani ili ako bilo šta... problem će ostati. za sutra, ili ponedeljak.
 
ja ne bih
muka mi je od ljudi koji naprave gomiletinu sranja (izvini sinnke), a onda sve to "reše" jednim romantičnim (ajde, i to je diskutabilno) gestom..
i izvinite ako vam kvarim romantiku ove zimske, bilo bi kul da je i snežne, večeri, ali problem se ne rešava serenadom.. i ako mu se ivana vrati, ili ako zaglave u kafani ili ako bilo šta... problem će ostati. za sutra, ili ponedeljak.

Tacno, zato saksija rules! :lol:
 
Kad moj muškarac za.ebe stvar, ne mogu ga spasiti ni trubači, ni tamburaši, ni trubaduri... ni serenade ni sveci... :)
Jedino ko može tu da nešto da učini je on. On - Normalan.
Što se graniči sa fenomenom... :)

Eventualno neki spoljni faktor kao što je Mister Život, ali on nas najčešće više za.ebe nego nam pomogne... :)

Ne treba mi predstava za komšiluk, ni za prijatelje, ni za svet... Ne treba mi predstava...
Samo jedna soba, malo više predanosti srcu, malo manje mučenja razumom... (Ne mora ni soba, može i neki proplanak. :) )

Ali da, bolje je nego petarde. :) Živela Ljubav, štagod da je!!! :)

Ima jedan moj drug moto: Bitno je da se nešto dešava. :D
 
1jumpey9.gif

Ovo je najjače nešto što sam videla!

Hihi. Toliko slatko.

Šteta što imam uši, koliko sam se sad raskezila... strašno...

Zamišljam kako je on pod njenim prozorom sa DJ-om i zapaljenom masom... WOW! To je zaista mnogo originalnije od trubača... :)
 
ja ne bih
muka mi je od ljudi koji naprave gomiletinu sranja (izvini sinnke), a onda sve to "reše" jednim romantičnim (ajde, i to je diskutabilno) gestom..
i izvinite ako vam kvarim romantiku ove zimske, bilo bi kul da je i snežne, večeri, ali problem se ne rešava serenadom.. i ako mu se ivana vrati, ili ako zaglave u kafani ili ako bilo šta... problem će ostati. za sutra, ili ponedeljak.


Ao, Parka, pravo u sridu!!!

P.S. diskutabilno, nego šta!
 
ma da bre, ipak ja takvim likovima NE BIH verovao.

Taj neki "vidi-šta-sam-u -stanju-da-uradim-zbog-tebe" rad mi je nekako..trenutan, nema dubinu..

mada, opet..ko zna kakva je ona, šta ona voli isl..

Ma u stvari, sve su to ludaci..
 
ja ne bih
muka mi je od ljudi koji naprave gomiletinu sranja (izvini sinnke), a onda sve to "reše" jednim romantičnim (ajde, i to je diskutabilno) gestom..
i izvinite ako vam kvarim romantiku ove zimske, bilo bi kul da je i snežne, večeri, ali problem se ne rešava serenadom.. i ako mu se ivana vrati, ili ako zaglave u kafani ili ako bilo šta... problem će ostati. za sutra, ili ponedeljak.

Tačno tako.
Ofucani način da se reše problemi. Naučen iz jeftinih filmova. Nerealan. Površan. Bez prodiranja u suštinu.
 
ja ne bih
muka mi je od ljudi koji naprave gomiletinu sranja (izvini sinnke), a onda sve to "reše" jednim romantičnim (ajde, i to je diskutabilno) gestom..
i izvinite ako vam kvarim romantiku ove zimske, bilo bi kul da je i snežne, večeri, ali problem se ne rešava serenadom.. i ako mu se ivana vrati, ili ako zaglave u kafani ili ako bilo šta... problem će ostati. za sutra, ili ponedeljak.

A ne bi te grizla savest da mozda makar malo problem bez toga ostaje na mrtvoj tacki... da s time ako problem nije resen te veceri, ako ce doci na dnevni red sutra, prekosutra ili uskoro ali ipak dolazi na dnevni red resavanja?
Da nema 'trubaca' ili dj' ispod tvog prozora ili sta vec... cutanje je ostalo... i sve odlazi u istoriju
 
e meni je ovo sa trubacima malo hc
znas sta da mi neko tako napravi skandal ( meni je to skandal) tacno bih se preselila :lol:
1.koji moj ima da pravi javni nastup od njihove veze,sta moraju svi da znaju
2.to je uradio nadajuci se da ce ona popustiti zbog hladnoce i trubaca ( ja ne bih doduse prilicno sam sigurna da i osobe sa kojima se upustam u veze ne bi tako nesto pravile,brate koji je to sajko - pa to se pokazuje na mnogo drugaciji nacin)
3.trubaci pred kucom.helooooooou :shock:
4.pateticno.iznosenje prljavog vesa u javnost.dramaticno.egzibiconizam ( upisi fdu!) itd da ne nabrajam.
 
A ne bi te grizla savest da mozda makar malo problem bez toga ostaje na mrtvoj tacki... da s time ako problem nije resen te veceri, ako ce doci na dnevni red sutra, prekosutra ili uskoro ali ipak dolazi na dnevni red resavanja?
Da nema 'trubaca' ili dj' ispod tvog prozora ili sta vec... cutanje je ostalo... i sve odlazi u istoriju
pa sad ja mogu da se stavljam u situaciju i da zamišljam ono aleksejevo šbbkbb, ali ja obično prvo pokušam sa razgovorom. a ako je odnos takav da mi trebaju trubači da bi gorući problem došao na dnevni red... ne znam... da li to vredi?
 
e meni je ovo sa trubacima malo hc
znas sta da mi neko tako napravi skandal ( meni je to skandal) tacno bih se preselila :lol:
1.koji moj ima da pravi javni nastup od njihove veze,sta moraju svi da znaju
2.to je uradio nadajuci se da ce ona popustiti zbog hladnoce i trubaca ( ja ne bih doduse prilicno sam sigurna da i osobe sa kojima se upustam u veze ne bi tako nesto pravile,brate koji je to sajko - pa to se pokazuje na mnogo drugaciji nacin)
3.trubaci pred kucom.helooooooou :shock:
4.pateticno.iznosenje prljavog vesa u javnost.dramaticno.egzibiconizam ( upisi fdu!) itd da ne nabrajam.
nije da te sad muvam zato što si lepa =) ali - i ovo stoji...
 
pa sad ja mogu da se stavljam u situaciju i da zamišljam ono aleksejevo šbbkbb, ali ja obično prvo pokušam sa razgovorom. a ako je odnos takav da mi trebaju trubači da bi gorući problem došao na dnevni red... ne znam... da li to vredi?

šbbkbb
Zamisli ovakav scenario za spansku seriju:
Ti se akutno razbolis od nevidjenja svog dela greske, on zabrljao nesto sto izgleda opako ali ipak nije.
Nastade cutanje jer nema sta ko kome da kaze.
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
I cutanje...
Nakon toga sledi:

Scenario A................................ili...........................Scenario B
______________________________________________________

ostane cutanje...........................................on dovede trubace (figurativno)
i veza se zavrsi secanjem...........................nastupi komunikacija
da vam je nekada bilo lepo..........................nakon koje sve izadje na sunce
i ponekad setna misao................................i ili se opet spojite
da niste probali...........................................ili se razdvojite kao prijatelji
da sacuvate vezu/ljubav

Dovoljno je samo da nesto pokrene stvari iz mrtve tacke, figurativni ili stvarni 'trubaci'
 
pa u tome je medo stvar
da ne dopustimo da ostane ćutanje.. ne trebaju mi trubači, pravi ili figurativni, neću da mi se odnos pali na gurku.
(mada meni i ako se udam ili nedajbože diplomiram neće da trebaju trubači, mislim ovi pravi)
 

Back
Top