- Poruka
- 99.381
Pa ne znamo šta želiš. Ukoliko ide vas dvoje ne morate da platite dva velika kofera, možda vam je dovoljan jedan mali i jedan veliki. Ne znamo koji datum, koji periodu, to moraš sam. Pogledaj malo, razmisli o opcijama. Možda ti se isplati da platiš članarinu i da ti se isplati zbog popusta.
Pa detaljno sam opisao koliko nas ide od pocetka
a i pise na slici detaljno.Nema veze, Veliki petak je danas da se ne stresiram nepotrebno


